Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Dijitürk alınır mı?

10
Cevap
0
Favori
10.115
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1905 Mesaj
    Arkadaşlar türksata bakan bi çanağım ve pc de uydu kartım var. Kanallar malüm. dijitürk aile paketi varmış ayda 29,900
    Maçlarla işim yok ama normal kanallarda reklamdan film seyredilmiyo. Her ay bi sürü güzel film yayınlanıyomuş. Receiver ücreti yokmuş. Ne dersiniz almaya değer mi? Önerileriniz için şindiden teşekkürler.

|
    |
  • Onbaşı
    20 Mesaj
    dıgıturk yayınlarını seyretmek ıcın uye olan gerekır.pc den seyredemezsın.sıfreleme sıstemı musade etmez zaten boyle bırsey olsaydı herkez seyrederdı.ılla seyredecegım dıyorsan tavsıyem uydu cıhazı alıp uye olman fılmler guzel ve reklamsız.
    |
    |
    dikkatli okursan ben de üye olmaktan bahsediyorum. Ayda 29,900,000 tl değer mi diyorum.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    736 Mesaj
    Açıkcası değer bende üyeydim şimdi dijital cihaz var evde ama tabi ekstra olarak dijitürkde birtek lig tv var.Normalde bende Next 8000 X cam var.Ama dreambox alabilirm bu gidişle.Bu arada eğer hiç bir üyelik cihaz filan yoksa bence üye ol ama sadece maçlar ekstrası yani çok farklı birşey yok.haberin olsun amaça para verecen yani.
    |
    |
    10063 Mesaj
    pcdeki uydu kartın kart girişli mi?
    |
    |
    Dijitürkte bi de sinema paketi varmış 35,000,000tl. Bu nasıl peki? Filmleri iyi midir ?
    Yani ben haftada 1-2 vcd film alıyorum. şayet değecekse aynı hesaba gelir.
    Aslında bi de discovery için istiyorum. şifrelendiğinden beri izleyemez oldum. Biss de daha çözülemedi galiba. Gerçi yazın da pek burada olamıyorum. kararsız kaldım ne dersiniz aliim mi???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi out -- 7 Ekim 2004, 23:35:57 >
    |
    |
  • Yarbay
    2252 Mesaj
    Haftada 1 2 vcd film seyrediyorsan yazın da yoksan değmez. Çok pahalıya gelir. Aktivasyon paketine 100 milyon vereceksin. Haftada 30 milyon. Yazın seyretme. Bunun yerine haftada 9-10 vcd alırsın hemde istediğin vizyona bile girmemiş film seyredersin.
    |
    |
    736 Mesaj
    Bencede alma
    |
    |
    1905 Mesaj
    Peki sinema paketi için fazladan 5,000,000tl vermeye değer mi?
    sadece 3 kanal fazlalığı varmış
    |
    |
  • Yarbay
    2252 Mesaj
    Ya digituk almana değmez zaten bi de 5 milyon niye vereceksin. Hesabı yaparsan çok fazlaya malolacak sana. Ama sen bilirsin tabi
    |
    |
    2368 Mesaj
    valla her ne olursa olsun sankı tv den ızlemek bılgısayardan ızlemek ten daha kolay ve rahat gıbı gelıyor bana,, :)
    |
    |
1
Reklamlar
e-ticaret
Lastik Fiyatları
son dakika
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.