Şimdi Ara

Dijitsu 4K SMART 50 inç led tv 2199 + 100 axess chip para + 6 taksit METRO MARKET

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.349
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2199 tl + metro market akbank kampanyası ile kaybolmayan 100 tl çip para + peşin fiyatına 6 taksit
    Metro market insertde var.
    4K SMART ANDROİD 9 LED TV 8GB DAHİLİ +1,5 RAM MEVCUT

2 SERİSİ VAR 50P MODELİ VE 50S MODELİ

Ben aradaki farkı bulamadım. Hangisi kaldıysa 1 adet alacağım. neticede 2-3 yıla kalmaz teknoloji değişecek elimizdeki çöp olacak çok para bağlamamayı düşünüyorum bu sebeple, Yarına diğer gördüklerimi yazarım.

• Ertesi 0n bime 55 sh modeli geldi ve 2499 ve peşin fiyatına 12 taksit.

Araştırmalarım sonucu işlemcisi aynı olsa bile grafik işlemcisi 50 serisinde mali 4xxxx serisi iken 55sh modelinde Mali Gd92 olduğunu öğrenince ayrıca panel 60hz desteğinide öğrenince 55 olanı bimden aldım
  • bilgin_yener kullanıcısına yanıt
    Memnun musunuz görüntü kalitesi kanal geçişleri nasıl
  • dijitsu kimin
  • quote:

Orijinalden alıntı: bursalıtimsah

dijitsu kimin
    Hocam bomba şu şekilde, Bime gelen 55sh modelini aldım ve genel merkezi aradım onlarda kırca teknik diye servise yönlendirdi. Kayıt oluşturdum Önce haftaya perşembe dediler! Bir gün sonra arayıp biz en az 1 ay içinde kurulma gelemeyeceğiz dediler. Merkez başka servise yönlendirdi. Oda benim bölgem değil dedi Nazikçe. Bende kutusunu bile açmadığım cihazı gidip bime iade ettim. Olan bana oldu Kredi kart limitim 2500 tl ekside kaldı. Taksitle aldığım için iade taksit taksit olacakmış.

Sonra migrosa gidip philips 50pus6704 amblight özelikli tv aldım 3500 tl 6 taksit
    Bugün yarın kurarlar
  • bilgin_yener kullanıcısına yanıt
    50-55 inçlik bir tv alıcam bende nasık yorum yazarmısın

kuruluma nekadar ödedin

4k ve daha neleri var hocam ekstradan
  • selamlar,
    bunu aldim metrodan. uygulamalar iyi ancak netflixte mouse moduna gecrrek kullanabiliyoruz.
    4k olmasi iyi. xbox bagladim. 4k da oynadim.
    tuneri iyi . trt4k cikiyor. diger hd kanallar acik.
    ara ara kendini kapatiyor tv. isiniyor mudur nedir. 3 gunde bir tv izlerken ya da netflixte cat diye kitlenip kapaniyor. acilip devam ediyoruz.
    inceligi ve estetik goruntusu bence guzel.
    ses kalitesi kucuk salon icin yeterli. surround filan yapiyor. bize yetti.
  • kurulum yok ayrica. metroda acip kontrol ettirdim. eve goturup fise taktim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.