Şimdi Ara

DİJİTSU 43 İNÇ (109cm) TV 1300 TL - BİM MARKET - 5 HAZİRAN 2020 DJTV43

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
6.136
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DİJİTSU 43 İNÇ (109cm) TV 1300 TL - BİM MARKET - 5 HAZİRAN 2020 DJTV43

DJTV43 model 1920x1080 çözünürlük 1299tl bim markette.
    Piyasasına göre 100-200 tl arasında daha uygun
    Film izlemek için aldım. Çok beklentim yoktu ama görüntü kalitesi hoşuma gitti

özellikleri
    - 43” 109cm EKRAN BOYUTU

- 1920 X 1080 FULL HD ÇÖZÜNÜRLÜK

- USB GİRİŞİ VİDEO VE RESİM OYNATABİLME

- 2xHDMI GİRİŞİ

- MİNİ VİDEO VE SES GİRİŞİ

- VGA PC GİRİŞİ

- PC AUDIO GİRİŞİ

- 178 DERECE GENİŞ GÖRÜŞ AÇISI

- ÇOKLU DİL DESTEĞİ (AÇILIŞ TÜRKÇE)

- GENİŞ AÇILI UZAKTAN KUMANDA

- 2X8 WATT SES ÇIKIŞI GÜCÜ

- CLASS A ENERJİ TÜKETİMİ

DİĞER ÖZELLİKLER:
    ULTRA DİNAMİK KONTRAST
    DVB - S2 DAHİLİ UYDU ALICI
    DVB - T2 KARASAL YAYINLARI ALABİLME
    DVB - C KABLOLU DİJİTAL YAYINLARI ALABİLME
    ATV ANALOG TUNER
    CI MODÜL GİRİŞİ YUVASI

• Panel va mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgim yok, nasıl anlaşılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilo95

bilgim yok, nasıl anlaşılır
    Sağdan soldan açılı bakınca renklerde bozulma oluyorsa muhtemelen VA paneldir.
  • bu tv de Netflix özelliği varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Televizyonu açıp denedikten sonra doğrudan Bim'e iade edebiliyor muyuz?

Sabah bir tane almıştım. Televizyonu kendim açıp çalıştırdım, bozuk çıktı. Ölü piksel testi gibi Siyah-Beyaz-Kırmızı-Yeşil-Mavi şeklinde sürekli bir renk döngüsü (bkz. aging mode veya burning mode) devam ediyor sürekli. Sadece kumanda ve TV üzerindeki stand-by butonları işlev görüyor.

• Weisanstein kullanıcısına yanıt
    yok görüntü bozulmuyor. ips ekranlı telefondaki gibi aynı kalıyor. farklı bir panel o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harun987

bu tv de Netflix özelliği varmi?
    hayır. akılsız tv bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Nautilus-

Televizyonu açıp denedikten sonra doğrudan Bim'e iade edebiliyor muyuz?

Sabah bir tane almıştım. Televizyonu kendim açıp çalıştırdım, bozuk çıktı. Ölü piksel testi gibi Siyah-Beyaz-Kırmızı-Yeşil-Mavi şeklinde sürekli bir renk döngüsü (bkz. aging mode veya burning mode) devam ediyor sürekli. Sadece kumanda ve TV üzerindeki stand-by butonları işlev görüyor.
    İade et gitsin hocam BİM'e. Alırlar.
  • Alanlar memnun mu acaba?

Bizde aldik daha kurmadik. Ama a101 1449 tl hi level smart tv var. Görüntü kalitesi önemli. Akıllı tv olarak kullanılmayacak aslında ama hangisini tercih etmeliyiz.

Bu arada direk iade edebiliyoruz hocam. Kurulum ucretliymis sanirim o yüzden kendim kurmak istiyorum.

A101 deki model de bu. Küçük bir kasabadayim. O yuzden a101 de hala duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre654

Alanlar memnun mu acaba?

Bizde aldik daha kurmadik. Ama a101 1449 tl hi level smart tv var. Görüntü kalitesi önemli. Akıllı tv olarak kullanılmayacak aslında ama hangisini tercih etmeliyiz.

Bu arada direk iade edebiliyoruz hocam. Kurulum ucretliymis sanirim o yüzden kendim kurmak istiyorum.

A101 deki model de bu. Küçük bir kasabadayim. O yuzden a101 de hala duruyor.
    A101'deki cihaz smart olarak geçiyor ama Youtube bile yok. Ben aslında beğenmiştim Dijitsu'yu. İlk açılışta piksel testi gösteriyor sandım. Ama o testten(!) hiçbir şekilde çıkamayınca servisi aradım ve "iade veya değişim yapılacak" dediler.

Teşekkürler, @Weisanstein, @Emre654.

• -Nautilus- kullanıcısına yanıt
    Hocam degistirme karari almadim bir problemde cikmadi şükür. Ama bime direk iade edin servisle uğraşmayın. Alirken ben bunu özellikle sordum.

Tv kalite olarak üst düzey değil. Ama ses ve görüntü olarak yeterli. Cok üst düzey bi tv izliyorsaniz gözünüze kötü gelebilir. Menü geçişleri fena değil. İçinde kanallar kurulu gelmiş.

• Emre654 kullanıcısına yanıt
    Bugün sorunsuzca iade ettim. Telefonda konuştuğum servisteki arkadaş da kurulumu kendisine yaptırmamış olmama rağmen iade/değişim raporu yazacaktı zaten. "İster iade et, ister bana gel" demişti.

İyi yapmışsınız. TV'nin kasa ve ekran kalitesi fiyatına göre gayet yeterli. Servisin ilgisi ve tavrı da çok olumlu idi. Hayırlı olsun size.

• Bu tv den babam da aldı. Kurulum için illa servis mi çağırmalıyız? Servis kurulum için ücret alıyor mu? Kendimiz kursak garanti iptal olurmu? Bilgisi olan yazarsa çok sevinirim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Yavuz Alper

Bu tv den babam da aldı. Kurulum için illa servis mi çağırmalıyız? Servis kurulum için ücret alıyor mu? Kendimiz kursak garanti iptal olurmu? Bilgisi olan yazarsa çok sevinirim...
    Bilgisi olan bilgilendirirse sevinirim. Garanti dışı kaliyor mu? Kaliyorsa çok saçma tv ye sadece ayak takmak için servismi çağıracagiz.

Bimde ki bi hanfendi duvar aparatı bide kurulum icin 180 lira para verdim demişti?

• Ben kamera kaydı ile açtım cihazı az önce. Çalışmasında yada panelinde sorun yok. Kaydıda saklarım garanti ihtiyacı olursa...

• Yavuz Alper kullanıcısına yanıt
    Hocam bende bugun açtım kurdumda. Kutuya koyup tekrarmi acsam :D

• Emre654 kullanıcısına yanıt
    Sorun yoksa bence uğraşmayın. Ancak sonrasında garantide servis kurulum yapmadığı için sorun çıkarır diye aklınıza takılırsa yeniden açın:)))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhaba arkadaşlar dün ürün 1399 liraya yeniden geldi ve aldım
    ekranda dijital olarak bi harf bir sayı şeklinde alanı 1 cm2 büyüklüğünde mühür gibi bir şey var, daha önce başına gelen var mı sizce şikayet edeyim mi?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.