Şimdi Ara

Dijitsu 127 ekran 4k 1799 -150tl word 1650 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
19
Favori
20.398
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bütçeniz yoksa PC için de olur ancak, yakın mesafe PC için bu bütçe az! Beklentinize göre değişir!

Netflix için harici çözümler bakacaksınız, artık! Gerçi PC için alıyorsunuz, PC'den hallederseniz çok rahat olur. Netflix uyumlu (Windows, Linux altında çalışan) kumandalar var, PC için...
  • Sıkörtıl kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

Evet, ancak bir önceki TV'leri 65" almak gibi bir hata yaptığım için (FHD LG Panel) küçük buldular ama alıştılar birkaç gün içinde...

Naçizane, kendi tecrübemi de aktarayım.

Çok içerik denedim; 4K, Netflix 4K, Untouched dediğimiz yüksek bitrate 4K, 1080i Türksat klasik uydu yayını, Türksat üzerinden TRT 4K, Eutelsat üzerinden 4K belgesel kanalları, Digiturk Eutelsat üzerinden beIN Sports 4K, Türksat KabloTV Dijital (Eski adı ile Teledünya), Türksat KabloTV Analog (cihazın kendi karasal tuner'i üzerinden), PC'de oyun (RTX 2080), PS4 Pro, çeşitli TV Box'lar, Raspberry Pi 4 4GB Model B, ...

Ben harici kaynak kullanıyorum gerçi ama TV'nin dahili ses sistemini beğenmedim. Şiddet yüksek ama ses boğuk! Yine de kullanılacaksa her türlü içerikte "Müzik" modu kullanılmalı! Diğer ayarları da kurcaladım ama, Müzik modu kafi...

Resim Modu'nda ne denediysem Standart'a geri döndüm.

İçerik 4K ise (özellikle bitrate de yüksekse), "Gürültü Azaltma"yı kapatın!

Yeterli olur, sanırım...

Dijitsu 127 ekran 4k 1799 -150tl word 1650Dijitsu 127 ekran 4k 1799 -150tl word 1650Dijitsu 127 ekran 4k 1799 -150tl word 1650Dijitsu 127 ekran 4k 1799 -150tl word 1650

• Arkadaşlar bugün bime gittim 1 Mayıs'ta sokaga çıkma yasağı olacağı için Çarşamba günü satışa sunulacak TV bilginiz olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • televizyon ilk açılırken ses düzeyi yüksek, bunu ayarlayabileceğim herhangi bir yer bulamadım. bilgisi olan var mı?
  • Metalurjist19 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, ben de bugün bimden aldım. Ürünü fakat servis için öbcelikle 444 97 74 ü aradım. Oradan TV için 0850 460 06 66 yı aramam gerektiğini söylediler. Bu numarayı arayınca telefon düşmeden kapanıyor. Siz servis numarasını biliyor musunuz? Bir de servis ücreti ne kadardır? Kendimiz kurduğumuzda fiş ile beraber garanti geçerli olmaz mı?

• Merhabalar Dijitsu 50 inç UHD Uydu Alıcılı TV adlı ürünü Bimden aldım. Kurulum için, ilk olarak 444 97 74 ü aradım. Bu numaradan TV için 0850 460 06 66 yı aramam gerektiği söylendi ( genellikle düşmüyor numara ısrarla aradım ve sonunda ulaşabildim. Telesekreter sesi kesik kesik geliyor. Tv için 3 ü tuşlamak gerekiyor ). Buradan 50 inç için kurulumun ücretsiz olduğunu öğrendim.
    Sonrasında Adana için teknik servis numarasının 0322 239 07 90 numaralı Şahin elektronik olduğunu öğrendim. Bu servis de sehpa üzeri kurulumun ücretsiz olduğunu, duvar askı aparatınım 90 lira olduğunu söyledi. Ertesi güne randevu oluşturdum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esteban06 -- 29 Nisan 2020; 10:50:23 >
  • Dostlar; evdeki 42 lg yi büyütmek için bugün 50" smart olmayanı bimden aldm. Geçiçi kurulum yaptım parlaklık renk ses güzel ancak; panel hızı beni rahatsız etti turkcell tvplus hdmi dan bağlı, tv izlerken insan yuzlerindeki hizli hareketlere panel yetişemiyor ben sezebiliyorum bu nedenle surekli izledgm bir tv olamaz malesef bu tv. Ancak çocuk veya yaşı buyuklerimizin farki hissedecgni sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senol_1234 -- 29 Nisan 2020; 16:5:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Servis numaraları ekte. Bana en yakın servisi aradım. Kendiniz açın birşey olmaz dedi. Çok uzaksınız bize dedi. Kurulum ücreti zaten dedi.
    Ancak yinede kutuyu açarken video kaydı alacağım.
    Seri no falan çekeceğim video da.
    Panel kırık çıkarsa olası hukuksal sorunlar önüne geçmek için.

Ekten listeyi indirin. Arayıp bilgi alın yinede siz.https://easyupload.io/p09nqp
  • Kullananlara bir sorum olacak, sadece film ve dizi izlemek için (HDMI ile harici PC ile bağlanıp Netflix üzerinden) önerir misiniz bu televizyonu? Bu ayarda bir televizyon bulamadım başka.
  • Yazılım güncelleme dosyası olan var mı arkadaşlar. Birde Manuel renk ayarı yapıp daha iyi görüntü alan

• Dijitsu DJTV501 ile ilgili ilk deneyimimi BURAYA yazmıştım. İsterseniz okuyabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceremony

Dijitsu DJTV501 ile ilgili ilk deneyimimi BURAYA yazmıştım. İsterseniz okuyabilirsiniz.
    ilk açılışta sesi çok yüksek, bu ayarı değiştirebileceğim bir yer bulamadım. sizin bu konuda bilginiz var mı?

• alfista A kullanıcısına yanıt
    Bu sorundan ben de muzdaribim. Yok mu çözümünü bilen?

• Merhaba djtv501 aldım. Ölü piksel ışık gibi sorunlara rastlamadım. Benim sorunum optik ses çıkışı ile ilgili. 5.1 ses sitemim var ve çalışır durumda. Tv ye optik çıkışa bağlıyorum ama ses gelmiyor. Optik çıkışın ışığı yanmıyor. Ayarlardan spdif otomatik ve pcm denedim. Yani spdif açık ama bir türlü optik çıkış çalışmadı. Optik çıkışta ışık da yok.
    Sizdeki tv leri kontrol eder misiniz optik çıkışlarınızda ışık var mı? Brnim tv de arıza olabilir.
    Dijitsu 127 ekran 4k 1799 -150tl word 1650

• alfista A kullanıcısına yanıt
    Menü kısmından değil de kumandadan tuşlayarak özel bi menüye erişiyoruz orada ayrıntılı ayarlar vae bulamadım bu cihazda. Youtubeda 55” smart için gösterilmiş menüdeyken 1147ye basıyormuşuz denedim olmadı bunu bulmak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oisleroyleolmuyo -- 1 Mayıs 2020; 21:14:3 >
  • Tvyi ben de aldım öncelikle detaylı incelemeler için teşekkür ederim. Mi box s ile kullanıyorum şöyle bir sorunla karşılaştım. Tv standart olarak 29 ses yüksekliğiyle açılıyor. Normalde sorun değil fakat tv box ın ses düzeyi kısık kaldığında dizi film izlerken arka fondaki müzik ses vb kesik kesik geliyor ve bariz şekilde rahatsız ediyor. Tüm ayarları denedim olmadı. Tvnin sesini 20den aşağı alıp tv box ın sesini yükselttiğimde hiçbir sorun yaşamıyorum çoğu kez yakından test ettim. Ciddi anlamda tvden soğutan bi durum. Sizce sebep ne olabilir. En azından tvnin açılış sesini kısabilirsek bi nebze sorun çözülür gibi.
    Sadece tv olarak kullananlar için söyleyeyim öyle de denedim sıkıntı yok orda.

• Öncelikle merhabalar, bende bimden dijutsu marka tv aldim.Sizlerden ricamhttps://www.youtube.com/watch?v=13kmEG3mWBA&feature=youtu.be linkinde görüntülerden 6:26 sonra gökdelen sahnelerinde titreme yani düz keskin cizgilerde titreme yapiyormu diye bakabilirmisiniz. Cihazı mi box s ile kullanıyorum. Bir tek bu titreme kismina takildim. Eğer diğer kullanıcılarda bu durum yoksa iade etmeyi düşünüyorum.

• Fahrettin34 F kullanıcısına yanıt
    4kda epey denedim ama bi sorun yok gibi. Menüden EDID Anahtarı kısmını 2.0 a getirip kontrol edin isterseniz

• tv ile ilgili tereddütlerim vardı beklemeye karar verdim almadım. alanlar iyi ki aldım diyor mu?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.