Şimdi Ara

Dijital yayın tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar öncelikle kullanıcısından bizzat tavsiye almak istediğim için bu konuyu açtım.Belgesel,film ve avrupa spor kanalları için bir dijital yayın tavsiyesi istiyorum.Şimdiden teşekkür ederim...

• Öncelikle D Smart kullanıyorum kardesim. Film için Digiturk tavsiye ederim. Belgesel için D Smart tavsiye ederim showcase idx eksik ama memnunum. Avrupa spor kanalları dediğin ney çözemedim eurosport flnsa dsmart yine ama kardesim hem Dsmarttaki paketlere göz at hemde bu digiturkte ailenin yılıdzı paketi var ona göz at hangisi sana uyuyorsa onu al.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tivibu al 19 tl ye film belgsel izlsersin filbox da iyibir alternatif filboxun en guzel yanı tahhut olmaması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-894D9AB01 -- 12 Haziran 2017; 15:51:32 >
  • Tivibu yada Digitürk.

• dsmartta bir sürü film kanalı var yeni filmlerde yayınlanıyor fakat seyretmeyipde bu filmleri yayınlıyorlar gibiler. orta seviye vasat filmler.mesela filmin başlangıcında hep konuşma var konu anlaşılmıyor yarım saat 45 dakika sonra filmin konusu anlaşılıyor fakat film bitiyor.filmin etkiside olmuyor.arada sırada iyi filmlerin çıktığıda oluyor.filboxdada uzakdoğulu japon tayland isveç fransız amerikan farklı ülkelerin filmleri yayınlanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkla -- 13 Haziran 2017; 21:12:31 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.