Şimdi Ara

DİJİTAL UYDUDAN ANLAYANLAR LÜTFEN OKUSUN ! BU GÜN ALICAM !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu gün uydu alıcısını alacağım. Kesin kararlıyım. Yalnız sizden yardım istediğim birkaç nokta var. Lütfen yardımcı olunda elbirliğiyle bu gün bu olay bitsin

1- next 9000 ci – 2000 ci – 2005 dci modellerinden birini alacağım. Fakat hangisini seçsem bilmiyorum. Bu üç ürünün hangisinin nasıl bir üstünlüğü var.

2- Bu aletlerin üçüde polsat şifrelerini kırabiliyormu. Eşim Polonyalı ve eğer Polonya kanallarını izleyemezse sonum kötü olur

3- Bu aletlerle full x leri izleyebilirmiyim ?

4- Ben antalyadayım ve internet üzerinden almayı düşünüyorum cihazı. Benim bulduğum fiyatlar şu şekilde :

Next 9000 ci – 218 ytl peşin gittigidiyor.com
    Next 2000 ci – 231.54 ytl peşin hepsiburada.com
    Next 2005 dci – 203.21 ytl peşin hepsiburada.com

Bu ürünleri daha ucuza alabileceğim bir yer biliyorsanız lütfen adresini yazın bu gün alıcam.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• WWW.TURKEYFORUM.COM IKINCI EL SITESINE BAK
  • Arkadaşım
    Eyer Disec motor kullanmayı düşünüyorsan kesinlikle Termal 8200 CI modelini al
    ayrıca tuner hassasiyeti şu an piyasadaki caihazların en iyisidir ve çok stabil bir cihazdır.
    Ve yine piyasadaki cihazlardan özellik olarak daha fazla özellige sahiptir.
    Ben çok uydu cihazı kullandım ve en sonunda termal de karar kıldım. EMU yazılımı atarsan şu an polsatlar auto oldu. Yanni polsatı izleyebilrsin.
    Full X için Modül gerekli.
    Termalin SKY modüllü olanları var TERmal 8210 CISK.
    Ayrıca dışarıdan modül alıp takarakta izleyebilirsin.
    Ayrıca NExtin yeni modellerinin yazılımı tam oturmadı gibi. kullanan arkadaşlar öyle söylüyor.
    selamlar
  • teşekkür ederim. birde benim komşumun iki tane çanağı var, çanak almasam komşumun çanağından 2 receiver a çıkış yapma şansım olurmu ? bunun için nasıl bir alet almam gerekir ?

• Eyer iki çıkışlı LNB takarsan komşunun çanağına o da sende izleyebilirsin tek çanak üzerinden.
    Yni tek çanağa iki çıkışlı LNB takacaksın. LNB ler 4 çıkışa kadar hatta 8 çıkışa kadar destekleyebiliyor
  • iyide o işlemi yaptıktan sonra almam gereken bir çanak kalıyor. bu işi çözmenin daha basit ve ucuz bir yolu yokmu ?

• ikinci yol ise
    onun receiverinden çıkış alacaksın fakat bu durumdada o receiveri açtığında sen izleyemezsin. yani onun receiveri kapalı iken sen izleyebilirsin.
    3. yol
    bi santral takacaksın bu durumda ikinizde aynı anda izleyebilirsiniz.
    sonuç
    en makul yol senin için iki çıkışlı LNB al ve izle iki çıkışlı LNB ler pahalı değil
    next in iki çıkışlılar var ve kalite olarak ta iyidir.
  • alacağın uyduda mutlaka kart giriş olsun nolur nolmaz lazım olur birgün
    modül değil yanlız kart özellikle next iy ialettir bu arad
  • evet haklısın arkadaşım Termal 8210 CISK da kart girişi de var.
  • arkadaşlar bir itirazınız yoksa next ye 2000x cis plus almak istiyorum
    ece uyduda fiyatı gayet uygun.

http://www.eceuydu.com.tr/receiver.htm

çanak ve lnb yide kendim alıcam. başka çare yok. yalnız 90 cm lik çanaklara baktımda parabol ve ofset olarak iki farklı seçenek var ve tabi ki ben bunun farkını bilmiyorum :( hangisinden almalıyım ?

• Next al kafan rahat olsun, arkadaşında oldukca iyi yazılım desteği var, sonrada girersin turkeyforum.com adresine buradaki forumlardan her istediğini bulabilirsin...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.