Şimdi Ara

dijital uydu alısından bilgisayara kayıt

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • topfield 3000 cipro dijital uydu alısından seyrettiğim filmleri, p4 2.4 bilgisayarıma (BS) aktarıp kaydetmek ve daha sonra da bu filmleri divx 5 formatında dvd yazıcımla dvd medyaya kaydetmek istiyorum. bu durumda bana gereken ve kasaya takacağım kart ne tür bir karttır? marka ve model belirterek bir bilen arkadaşım bana bilgi verirse çok memnun olurum.

saygılarımla

• Gıcır Sony miniDv anolog-in mpeg1 yapan kameram var
    uydu çıkışını kameraya, kamerayı fiewire ile bilgisayara bağladım mı Ulead ile çatır çatır mpeg1 yapıyorum. hemi de convert monvert uğraşmadan.
    Mpeg1 videoyu VCD için Nero var 15 dk'da 1 saatlik videoyu çevirip sana yakıp veriyor

Yeni Sony kameran varsa böyle
    yoksa canın saolsun
  • sony şartı göstermişsin ? ne alak şimdi ? arkadaşım mpeg kartları var hatta vivo özellikli ekran kartlarıda video in özelliği ile uydu alıcıdan dvd kalitesinde video aktarmaya yarıyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: terekrek

Gıcır Sony miniDv anolog-in mpeg1 yapan kameram var
    uydu çıkışını kameraya, kamerayı fiewire ile bilgisayara bağladım mı Ulead ile çatır çatır mpeg1 yapıyorum. hemi de convert monvert uğraşmadan.
    Mpeg1 videoyu VCD için Nero var 15 dk'da 1 saatlik videoyu çevirip sana yakıp veriyor

yoksa canın saolsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Giga|Mavi ???

sony şartı göstermişsin ? ne alak şimdi ? arkadaşım mpeg kartları var hatta vivo özellikli ekran kartlarıda video in özelliği ile uydu alıcıdan dvd kalitesinde video aktarmaya yarıyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: terekrek

Gıcır Sony miniDv anolog-in mpeg1 yapan kameram var

yoksa canın saolsun

giga mavi arkadaşım,

yanıtını pek anlayamadım. sözünü ettiğininiz mpeg kartlarının marka adını ve model numarasını verirseniz
    adana teknosa ya da bimeks magazalarının birinde bulur satın alırım.

ikinci sorum şu: ilerde sayısal video kamera ve sayısal foto makinası almayı düşünüyorum. bu iki aleti de belirttiğiniz mpeg karta bağlayıp bilgisayarıma atabilmeliyim ki dvd ile dvd medyaya kaydedebilim. bu mümkün mü?

ilginiz için sağolun.
    saygılar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.