Şimdi Ara

Dijital tv kartı önerileriniz nelerdir? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
1.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • skystar 2.6d arkadaşımda var evde takıp denedim görüntü net ama kanal geçişleri çok yavaş geldi bana kalşte olarak bunu gibi olan ama kanal geçişleri daha hızlı bi dijital tv kartı öneririmisniz fly daha hızlımıdır acaba yada avermedia kartları
  • Her zaman için SS2. Kalite ve yazılım desteği her zaman en önde giden karttır kendileri
  • Kesinlikle ama kesinlikle SkyStar 2 derim başka bişiyde demem...
    Alacagin monitor bende var (226bw) ve kesinlikle Skystar 2 + Progdvb ile super bir performans gosteriyor.
    Ama eger biraz daha butceni zorlarsan (iki kati kadar:) ) Skystar HD almani tavsiye ederim...
  • ss3 al sharp tuner ve kısa dewre koruması war..ss2 den çok daha fazla kanal çekio..ve ss2 gibi makineyi kasmıyo..
  • quote:

Orjinalden alıntı: posteriti

Kesinlikle ama kesinlikle SkyStar 2 derim başka bişiyde demem...
    Alacagin monitor bende var (226bw) ve kesinlikle Skystar 2 + Progdvb ile super bir performans gosteriyor.
    Ama eger biraz daha butceni zorlarsan (iki kati kadar:) ) Skystar HD almani tavsiye ederim...

Bu SkyStar2 iyi hoş da uzaktan kumanda olayı iğrenç. O kadar özellik koymuşlar, kumandayı da usb yapsalardı bari. Ben almıştım birkaç ay önce TD versiyonundan. Sonra delirtti kumanda olayı ben de bunu kardeşime verip hem daha da ucuz olan Inca aldım. Taktığım gibi tanıdı kumandayı.

Ancak şu an da dijital tv kartı bakıyorum ama kararsızım. Inca da yok piyasada. Ne yapsak acaba? SkyStar3 te kumanda sorunu aşılmış mı ve nerde satılıyor bu kart arkadaşlar? Ben baktığm hiçbir yerde göremedim...

Edit: SkyStar2 TD yazmışım 2.6D versiyonu olacak arkadaşlar. Araba modeli gibi olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fallinlove -- 29 Eylül 2007; 10:09:50 >

• Arkadaşlar yok mu bir önerisi olan???
  • türksat izleyeceksen avermedia, pegasus, fly ve pinnacle gibi kartlardan uzak durmak iyi olacaktır, skystar3-2 visionplus, skyvision olabilir. hd karttan faydalanamazsın o kadar para vermeye değmez.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.