Şimdi Ara

DİJİTAL SES ÇÖZÜMLERİ İÇİN AC3 FİLTER(DD-DTS)AYARLARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
206
Cevap
18
Favori
55.734
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Ses Sistemleri >> PC Ses Sistemleri ve Ses Kartları >> DİJİTAL SES ÇÖZÜMLERİ İÇİN AC3 FİLTER(DD-DTS)AYARLARI
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1544 Mesaj

AVR'yi optik ile bilgisayara bağlamanızın özel bir nedeni var mı acaba? HDMI ile bağlarsanız zaten istediğiniz herşeyi rahatlıkla yapabilirsiniz.
    |
    |
    aseasew kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: aeronics

AVR'yi optik ile bilgisayara bağlamanızın özel bir nedeni var mı acaba? HDMI ile bağlarsanız zaten istediğiniz herşeyi rahatlıkla yapabilirsiniz.
    hdmi ile bağlamayı denedim fakat başaramadım.monitörüm 144hz displayport ile bağlı

Avr’nin modeli nedir?
    Ve de ekran kartınız nedir?

Amd ise arada Hdmi Driver’da sorun oluyor. Ekran kartı driver’ını tekrar kurunca düzeliyor. Benim son driver güncellememde bu sorun olmuştu. Sonra tekrar kurunca düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turuncu55 -- 28 Kasım 2019; 12:51:51 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    298 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: turuncu55

Avr’nin modeli nedir?
    Ve de ekran kartınız nedir?

Amd ise arada Hdmi Driver’da sorun oluyor. Ekran kartı driver’ını tekrar kurunca düzeliyor. Benim son driver güncellememde bu sorun olmuştu. Sonra tekrar kurunca düzeldi
    harman kardon avr 445
    ekrankartı gtx 1070

Evet sizin Avr Hdmi girişlerden sadece sıkıştırılmamış sesleri alabiliyor. Yani yalnızca pcm ses destekli. O yüzden mecburen optik çıkış ile dts yada Dolby 5.1 ses alabilirsiniz

Yalnız optik bağlantı yapıp size daha önce linkini verdiğim giriş seviyesi ev sinema sistemleri başlığında paylaştığım ayarlar ile neden olmadığını anlamadım.

Orada ayarları doğru yapıp, mpc programı üzerinden çıkışı optik çıkış seçtiğinize emin misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    298 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: turuncu55

Evet sizin Avr Hdmi girişlerden sadece sıkıştırılmamış sesleri alabiliyor. Yani yalnızca pcm ses destekli. O yüzden mecburen optik çıkış ile dts yada Dolby 5.1 ses alabilirsiniz

Yalnız optik bağlantı yapıp size daha önce linkini verdiğim giriş seviyesi ev sinema sistemleri başlığında paylaştığım ayarlar ile neden olmadığını anlamadım.

Orada ayarları doğru yapıp, mpc programı üzerinden çıkışı optik çıkış seçtiğinize emin misiniz?
    crackli programlarla çözdüm olayı desteğiniz için teşekkür ederim
    |
    |
Reklamlar
haberler
Bey Azura
Mobilya Takımları
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.