Şimdi Ara

DİJİTAL SES ÇÖZÜMLERİ İÇİN AC3 FİLTER(DD-DTS)AYARLARI (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
14
Favori
58.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
    AVR'yi optik ile bilgisayara bağlamanızın özel bir nedeni var mı acaba? HDMI ile bağlarsanız zaten istediğiniz herşeyi rahatlıkla yapabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeronics

AVR'yi optik ile bilgisayara bağlamanızın özel bir nedeni var mı acaba? HDMI ile bağlarsanız zaten istediğiniz herşeyi rahatlıkla yapabilirsiniz.
    hdmi ile bağlamayı denedim fakat başaramadım.monitörüm 144hz displayport ile bağlı
  • aseasew kullanıcısına yanıt
    Avr’nin modeli nedir?
    Ve de ekran kartınız nedir?

Amd ise arada Hdmi Driver’da sorun oluyor. Ekran kartı driver’ını tekrar kurunca düzeliyor. Benim son driver güncellememde bu sorun olmuştu. Sonra tekrar kurunca düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turuncu55 -- 28 Kasım 2019; 12:51:51 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncu55

Avr’nin modeli nedir?
    Ve de ekran kartınız nedir?

Amd ise arada Hdmi Driver’da sorun oluyor. Ekran kartı driver’ını tekrar kurunca düzeliyor. Benim son driver güncellememde bu sorun olmuştu. Sonra tekrar kurunca düzeldi
    harman kardon avr 445
    ekrankartı gtx 1070
  • aseasew kullanıcısına yanıt
    Evet sizin Avr Hdmi girişlerden sadece sıkıştırılmamış sesleri alabiliyor. Yani yalnızca pcm ses destekli. O yüzden mecburen optik çıkış ile dts yada Dolby 5.1 ses alabilirsiniz

Yalnız optik bağlantı yapıp size daha önce linkini verdiğim giriş seviyesi ev sinema sistemleri başlığında paylaştığım ayarlar ile neden olmadığını anlamadım.

Orada ayarları doğru yapıp, mpc programı üzerinden çıkışı optik çıkış seçtiğinize emin misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncu55

Evet sizin Avr Hdmi girişlerden sadece sıkıştırılmamış sesleri alabiliyor. Yani yalnızca pcm ses destekli. O yüzden mecburen optik çıkış ile dts yada Dolby 5.1 ses alabilirsiniz

Yalnız optik bağlantı yapıp size daha önce linkini verdiğim giriş seviyesi ev sinema sistemleri başlığında paylaştığım ayarlar ile neden olmadığını anlamadım.

Orada ayarları doğru yapıp, mpc programı üzerinden çıkışı optik çıkış seçtiğinize emin misiniz?
    crackli programlarla çözdüm olayı desteğiniz için teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.