Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (16258. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 44 Misafir (6 Mobil) - 43 Masaüstü7 Mobil1 Android
5 sn
349.729
Cevap
2.721
Favori
21.316.468
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Neverwinter Nights: Enhanced Edition gelmiş sonunda, bunun için 40₺'ye yenilemeyi açık bırakmıştım. Neyse, en kötü GOG'dan edinmiş olduk. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 16 Haziran 2023; 15:30:44 >

• Geçenlerde burada nays ile iade alıp indirimli oyun alan arkadaş vardı, kendisini şu mesjaımla anayım. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Nays ile steam, epic yada playstation dan oyun alırsan %20 iade veriyor 100 tl ye kadar.

Yurtdışında yaşayan bir arkadaşım psn cüzdanına 2020 tl yükletmek için parayı bana attı psn cüzdanına 4 nays kart ile ödeme yaptım 404 tl oradan bana iade gelecek. Kendim de 2 nays kartla spider man 2 ye 800 tl ödedim 160 tl de oradan gelecek. Toplam da 564 tl iade, Spider Man 2 236 tl ye geliyor bana. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• XanthiN kullanıcısına yanıt

Teşekkürler kaptık. Gog da oyun doldu bendede :)

• Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
    Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]gog.com
    Sigma Theory: Global Cold War
    https://www.gog.com/game/sigma_theory_global_cold_war

Ücretsiz

• @BJKBLADE @Gye_Baek Sağolun cevaplarınız için, bu konu olmasa nays felan hiç haberim olmazdı. steam, gamepass, netflix, getir.. her şeyi bunun zerinden alıcam, madem var değerlendirelim.

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Ben de Gamebillet’te bu oyun için indirim bekliyordum, GOG’a da razıyız. Hemen Amazon Prime aboneliğimi başlatayım. Teşekkürler.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Supr3m kullanıcısına yanıt

Pazartesi-Salı gibi elinizde olur bence. Benimki de aynı güzergâhı takip etmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tjrr -- 16 Haziran 2023; 16:30:7 >
  • Bu yıl Mystery Card'lar yok mu acaba. Normalde dün çıkması gerekiyordu sanki. Büyük indirimlerden 2 hafta önce çıkıyordu normalde.Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• Hayalci kullanıcısına yanıt

Fallout'ları Gog ne zaman verdi de ben kaçırdım diye baktım da taaa 2013'te vermiş Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] Neyseki Epic de verdi yakın zamanda.

• bulduren B kullanıcısına yanıt

Hocam sırf bunun için başlatmayın benim tarzım değil size keyi atarım ben.

• Bu sefer olmuş galiba yorumlar iyi.

• John Sheppard kullanıcısına yanıt
    İnşallah bundan sonra hiçbir oyun kaldırılmaz da olay çözülür. Mesela ben forza horizon 1 dlc lerine para verip almak istiyorum ama, alamıyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • NiTRocy kullanıcısına yanıt

Aynı tür oyun olmadıklarıın biliyorum. Sadece kılıçla adam öldürmeyi sevdiğimi belirtmek istedim.

• NiTRocy kullanıcısına yanıt
    Olmuş hocam.

Bu arada EA Play ile gelen Trial süresi 5'e düşmüş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Vommel kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam. Sizin beyaz controllerlarla siyahtan daha güzel durmuş.

• Sen Aydınlatırsın Geceyi kullanıcısına yanıt

Ghostrunner zorluğuyla bazen saç baş yolduran ama baya eğlenceli bir oyun. Gökdelen gibi bir yapı içinde sürekli adamları dövüp bir üst kata çıkıyoruz bu şekilde ilerliyor oyun. Tek bir hikaye dlc’si var gerisi kozmetik. Amazon prime bedava vermişti bu oyunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Maşallah seyahatname yazacak eli kolu olsa, kol size ulaştığı zaman sorarsınız neler yedin, anlat bakalım diye.

• GSACS G kullanıcısına yanıt

Oyunu yüklemek mi gerekiyor? Benim hesabım bağlı ama steam envanterime eşya falan düşmedi.

• Prime, PUBG için Silver G-Coin Kutusu veriyor. İlgilisine duyurulur ♥

Anahtar alıp paraya çevirmek isteyenler; Pazardan 11 kuruşa Fever Crate alıp oyun içinden de Early Bird Key alabilir. En yüksek getirisi olan anahtar şu an için bu ♥

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RxCan -- 16 Haziran 2023; 18:22:58 >

İtalya çıkışlılarda bir problem var sanırım. Ben de 9'unda sipariş etmiştim. Daha sonra sipariş verenler Almanya çıkışlı olup teslim bile almışlar :) İstanbul'a gelmiş benimki de haftabaşı filan anca gelir herhalde

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.