Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (15860. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bluepaw , Airbus A350 XWB , Shrentak Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 16 Misafir (1 Mobil) - 17 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
349.695
Cevap
2.721
Favori
21.312.230
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Ben de çocukken defalarca oynamıştım, bu türde bunlar ve Robin Hood: The Legend of Sherwood çocukluk efsanelerimdendir. Halen korsan CD'm evde bir yerlerde.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt

Aldım onu da sadece daha oynamadım :)

• neden rdr yamasının son versiyonunu değil de bütün versiyonlarını paylaşıyorsunuz

bu arada bendeki yama da tr karakterler kutu kutu gözüküyor

son yamayı kursam düzelir mi

• Dead island 2 pre order açılmış ama steamde yok 🤦🏻‍♂️
    Epic de var
    Steam e gelecek mi bilgisi olan var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi run...rabbt -- 3 Mart 2023; 9:35:16 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bu adamların zamanında para çok daha kıymetliyken 10 milyon dolara yakın topladıkları bundle'lar vardı tırıvırı hayır kurumları için. En azından 1 tane sağlam oyun olsa gelecek bağışın miktarı çok artardı. Diablo 4 versinler demiyorum zaten, Epic'in Amazon'un bedava verdiği gibi bir şeyler bile satış sayısını çok artırırdı.

Ben Türkiye'deki depremi dert eden bir Hans, bir John olsam, hatta bir uzaylı da olsam zaten bir şekilde yardım etmişimdir, Humblebundle bir kampanya yapsa diye onu beklemem. Bunu alacak adam içeriği için alacak, depremin falan umurunda olduğunu zannetmiyorum. Unutmayalım, uzaylı da olsa insan insandır Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normalde ücretli olan Figment şu an Steam'de ücretsiz

• Arşivde bulunsun diyenler için.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NiTRocy -- 3 Mart 2023; 11:6:53 >
  • NiTRocy kullanıcısına yanıt

Steamde 140 liraya mi ne almistim zaten. 70 tl Detroit 35 tl de diger iki oyundu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    Doğrudur şu an steam’de indirim yok. Kendime alırken isteyen olursa diye paylaştım :)

• Mvnmt35 kullanıcısına yanıt

Sürümler arasında çeviri farkı yok zaten. Bu kadar çok sürüm olma sebebi oyuna güncelleme geldikçe font sorunu oluşması. O sorun olmasa yama v14 ile sınırlı kalırdı. 14 ile sınırlı kalırdı diyorum çünkü v13 den v14 geçerken bir kaç hatayı düzeltmişlerdi diye aklımda kalmış. Yanılıyor olabilirim.

Bu arada çeviri de bir tek sıkıntı var.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Arthur ile oyunun herkesin içinde olduğu bir kulübeye giriyoruz. Devamında sivil polislerin baskın yapıp bizi ateş altına aldıkları bölüm. Orada Kulübeye giriyoruz konuşmalar başlıyor konuşmalar sırasında nedense altyazı çıkmıyor. Gerçi v17 ile oynayıp o bölüme daha gelmedim. Belki ondan düzeltmişlerdir.

• Kalemistik kullanıcısına yanıt

teşekkürler

baktım da tr de varmış

• Steam Donanım ve Yazılım Anketi: Şubat 2023

TOP 10 Ekran Kartı Sıralaması

• NiTRocy kullanıcısına yanıt

Hocam listedeki oyunlar eTail'de şimdi daha da ucuzlamış, umarım almamışsınızdır.

• Dead Cells: Road to the Sea Bundle 6 Mart'da Etail'den kaldırılacakmış. 50 TL'ye almak için son fırsat.

Dead Cells: Road to the Sea Bundle PC Steam Satın Al - İndirimli Fiyat | eTail TR

• bulduren B kullanıcısına yanıt
    Siparişi tamamlamamıştım valla güzel oldu. Çok teşekkür ederim. Aradaki saat farkıyla bir indirim daha görmüş olduk :)

• SnowRunner Steam fiyatı zam güncellemesi almamış

Bu oyunu illa Steam'de oynamak isterim diyen almayı düşünebilir "Year 3" dediği bugüne kadar ki tüm içerik ve bu yıl çıkacak içerikleri de içeriyor

Tek tek alırım diyorsanız her türlü daha fazla ödersiniz , bana göre bu oyuna 1100 'de verilir fakat ben bu oyunu seviyorum o yüzden bunu söylüyorum belki size hitap etmeyebilir.Oyun yavaş bir oyun ister Tek ister Co-Op oynayabiliyorsunuz Konsol oyuncuları da PC oyuncuları ile oynayabiliyor stress atmalık oyun Mod desteği var oyunun eksik taraflarını oradan karşılayabiliyorsunuz Hardcore zorluğu da var isteyene Gece-Gündüz döngüsü var vs.Güzel oyun araştırın belki almak istersiniz.

Epic - 1100 TL

SnowRunner - 3-Year Anniversary Edition | Bugün Satın Al ve İndir - Epic Games Store

Steam - 595 TL

SnowRunner - 3-Year Anniversary Edition on Steam (steampowered.com)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 3 Mart 2023; 17:6:37 >

• run...rabbt kullanıcısına yanıt

Epic Games özel çıkış yapacak ama 1 yıl sonra Steam tarafına gelir muhtemelen.

• yerel oyun kulübü kullanıcısına yanıt
    Yama sürümü ile alakalı değil hocam o. Font düzelmek için ufak bi fix dosyası var onu yaptığınızda -ki yamayla beraber geliyor o dosya karelenme olayı düzeliyor.

• TncyKrmn kullanıcısına yanıt

evet hocam

biliyorum font sorunu

hangi sürümü indirmem gerekiyor peki

• XanthiN kullanıcısına yanıt

Robin Hood: The Legend of Sherwood efsane oyundur ama herkes bilmez. Hatırladığım kadarıyla Steam üzerindeki sürümünde birtakım donmalar olmaktaydı. GOG üzerindekinde hiçbir sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tjrr -- 3 Mart 2023; 14:43:53 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.