Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (15119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MrMartin , Judassem , Judassem , roomonecool Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 20 Misafir - 22 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
349.708
Cevap
2.721
Favori
21.314.318
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Oynamayacağım FM oyunlarına devam 😁
    Shadow of Mordor ile AC Origins de vardı. Bu ay da boş çektik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imjohnnystark -- 25 Ağustos 2022; 13:7:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • imjohnnystark kullanıcısına yanıt
    Hilmi bunu sevdi :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Prime gene çoşturmuş

Vallahi alacaktım FM 22'yi. Bu ne güzel haberdir teşekkür ederim Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• @imjohnnystark Prime'a helal olsun. Bu ay yine vermiş coşkuyu. Mordor ve Origins bende de vardı ama hiç sorun değil bence. Alamayanlar da bu sebeple nasiplenirler. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

@mczaga Ayın 25'i hocam. Zor. İsterseniz 30'a kadar bekleyin ama bu saatten sonra geleceğini zannetmem.

• Hudson51 kullanıcısına yanıt

Orası öyle tabi hocam elinde bulunmayanlar için güzel oyunlar. Ama en çok sevindiğim olay amazonun artık kod vermeyip hesap bağlantısı istemesi oldu. 7.90 lira vermeye üşenip bu konuda kod isteyenlerden kurtulduk.

Oha hayvansın amazon Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmuRu -- 25 Ağustos 2022; 14:37:28 >
  • merhaba arkadaşlar, GAMEDEC DİGİTAL DELUXE EDİTİON'u tavsiye eden var mıdır? türkçe olması ve yaptığımız seçimlere göre oyunun şekillenmesi ilgimi çekti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abrahaman -- 25 Ağustos 2022; 13:29:15 >
  • @imjohnnystark Kesinlikle hocam. Kod isteyenler birde aldığı kodları satmaya çalışanlardan gına gelmişti. Yine yapmak isteyen uğraşır ama hesap olayı güzel oldu.

@abrahaman Oyun 10-15 saat oynanış süresi var ve güzel bir dedektiflik RPG'si olmuş. Ama Deluxe almanıza gerek yok hocam. Düz sürüm de yeterlidir. Deluxe ile karakter skini, artbook ve soundtrack geliyor. Arada ki fiyat farkına değecek bir içerik değil bence.

• fm22'ye gamepassten doymuştum. mordor ve warda toplam 120 saatim var sanırım. originsi de oynadıydık ama yine de helal olsun paket olarak baya büyük iş yapmış bu ay amazon. fm22 epic, origins uplay verir, mordor'u bilemedim kendi launcherı mı olur acaba

• Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

MSI Rewards programından Steam kodu talebi ülkemizde çoktan kapalıydı şimdi de GMG hediye kartlarını kapatmışlar.

Üstelik bu sadece Türkiye'ye karşı görünüyor, Rusya ve Arjantin'in de dahil olduğunu yazmıyor.

Geçtiğimiz günlerde GMG sitesindeki bakiyemizle oyun alabilmemizin yolunu bulmuştuk onunla ilgisi var mı acaba? Şahsen öyle düşünüyorum.

• Reiskonen kullanıcısına yanıt

Aslında bir süredir greenmangaming tarafında kartla alışveriş yapılmıyor zaten bunu da bir kaç ay önce msi'a belirttiğimde şöyle bir cevap almıştım. Demek ki greenmangaming tarafı bakiye ile de satış yapmak istemediği için onu da kapatmışlar.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
    Hocam benim de bakiyem var.Nasil kullanabiliyoruz anlatim linki vs. varsa paylaşabilir misiniz?

• spiderman'e güncelleme gelmiş

Bu gidişle hiçbir Assassin's Creed oyununa para vermeyeceğim sanırım

• Bu büyük haksızlık. Geriye talep edecek ne kaldı ki. Çekilişten bir şey çıksa onu da göndermeyecekler herhalde.

@WBC GMG'de bakiyemiz kadar oyun sepete ekleyip, satın alım esnasında hata veren ekranda SS çekip onu desteğe bildirerek alabiliyorduk. Şimdi izin verirler mi bilemem.

• İkisi de dip fiyatta. İlgililere duyurulur.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • Neco. kullanıcısına yanıt

Bununla Odyssey oyununun DLC paketleri iyiydi hocam. Amazon standart paket verecektir. Ubisoft daha sonra yine kupon verirse season pass almanızı tavsiye ederim.

Predynastic Egypt 5 TL'ye göre çok iyi bir oyun, dün bir inceleme yazmıştım. Bugün de bir sonraki oyunları Egypt: Old Kingdom'u deneyeceğim. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Teşekkürler şansımı deneyeyim.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.