Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (14549. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Alnemu , faroz023 , mustiua , to9y Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 23 Misafir - 25 Masaüstü2 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.014
Cevap
2.712
Favori
21.221.180
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon prime fiyatlarını yurtdışında aylık 12.99 dan 14.99 yapacakmış. Buraya da ilk geldiğinde 1 doların altında bir fiyat belirlemişlerdi. Bakalım bizde ne kadar olacak. Şahsen 20-25 bile olsa sadece verdikleri oyunlar için bile fazlasıyla adil olur diyordum.

• Dying Light 2 maalesef teknik sorunlu bana göre oyun zevkli oynanış olarak ama
    2080S ile RT kapalı bazı ayarlar düşükte
    4K fakat DLSS performans modunda ki buda 1080p veya aşağısinda görüntü işliyor demek ve fps stabil değil 50-55 e çok düşüyor kaldıki şehire girmedim daha oraya geçince yerle bir olacak öyle görünüyor. Ps5 tarafında oynayayim dedim ama orada da görüntü çamur gibi.

Çıkarmayın abi teknik anlamda sorunlu oyunları erteleseydiniz 3-5 ay daha bu firmaları anlamak güç gerçekten. DLSS performans ile oyunda drop oluyorsa sorun vardır görüntüyü 1080p bile işleyemiyor tamam 3000 serisi kart değil ama 2080s in de o kadar kötülestigini düşünmüyorum birde GPU sıcaklığını çok fazla artırıyor oyun yıllardır ilk defa oyun oynarken 87 derecelerde geldi kart. Daha 1 ay önce kasanın tüm tozlarini filan temizledim üstelik.

Bu RT işinden iyice uyuz olmaya başladım hangi oyunun RT reklamını çok yapıyorlarsa sıkıntılı çıkıyor koymayın arkadaş o zaman iki tane yansıma göreceğiz yine komple teknik anlamda sıkıntılı oyunlar çıkıyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Epicte uncharted 130 tl lik kuponun süresine yetişir mi sizce yakın zamanda yazıyor?

• furkann406 F kullanıcısına yanıt

nisan temmuz arası cıkıcagı söyleniyor

yetismez maalesef

• TheMuyu kullanıcısına yanıt

Yani oyunda optimizasyon sorunu olmasi gayet dogal artik aliştik. Her oyunda başlangicta optimizasyon , grafik sorunlari olmasina.. İyiki almamişim.. 6-9 ay sonra oyun güncellemelerle güzelleşir bizde o zaman aliriz.. 2080'de bile zorluyorsa optimizasyon kötü'dür.. 2080 3070'serisine yaklaşamaz ama, 3060 'dan çokta aşagida degil. Beklemekte fayda var ,izledigim videolara göre oyun harikalar yaratmiş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absnthe -- 4 Şubat 2022; 13:27:28 >
  • CaptainErturan kullanıcısına yanıt
    Birini oynayan diğer 2sini de oynuyor illa ki, o yüzden demiştim. Yoksa bağlantı yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • resident evil 4 için hd project modu çıkmış. witcher 3 için yapılan moddan beri bu kadar iyi bir grafik iyileştirme modu görmemiştim.

https://www.re4hd.com/?page_id=9303

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • Absnthe kullanıcısına yanıt
    Yani hocam ben 2080 Super ile ne oyunları 4K da oynadım bu oyun DLSS açık şekilde ki performans modu birde hiçbir şekilde stabil değil.

Oyunda ilerledim biraz bana göre zevkli olmuş ilk oyunu da çok beğenmiştim bu oyunu da sevdim. Ayrıca resmi Türkçe dil desteğini de unutmamak lazım. Yalnız infected kelimesini maraz olarak çevirmişler

Almayanlar indirimi dönemini bekleyebilir muhtemelen fix de gelir bir çok soruna.

Peki, God of War'ı iade DL 2 almak mantıklı hocam hal hazırda oynuyorsunuz. Bende de 2060 ekran kartı var.

• Burak4218 B kullanıcısına yanıt
    God of War i pc de oynamadım hiç hocam ps4 ve ps5 de bitirmiştim iki kere. Teknik tarafı nasıldır bilmiyorum ama oyun olarak çok çok iyi bana göre yan görevler ekstra valkur boss ları yarı açık dünyası ile bana göre Son yıllardaki en iyi oyunlardan. Kratos bile yeter :)

• RE 4 seride bayağı tutulan bir oyun olmuş aslında, neden Remake yapmadılar ki Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Pc'de çok iyi portlamışlar. Hiçbir şekilde sorun yaşamadım ama DL 1 çok güzel oyundu, DL 2 konusunda karar veremiyorum fiyatlar çok yüksek yahu. God of War'ı iade edip DL 2'yi alacağım. GoW'u daEpic'ten 200'e almak çok mantıklı geliyor gibi. Sadece birine sahip olsam mı diyorum cebimden para çıkmasa mı diyorum kafam karışık az :)

Dying Light 2 sure olarak daha uzun olacaktır sanırım gow a göre. Gow u bahar indirimlerinde de alabilirsiniz şimdi ikisini alıp birini köşede tutmanın da pek anlamı yok ikisini de aynı anda oynamayacaksaniz birini erteleyin bence

Performans olarak DL 2'yi bir deneyeyim. Hoşuma gitmezse iade edip yeniden GoW alayım madem. Bir süre oyun almayım diyorum, kış ve çin indirimlerinde (kendi bütçemi sarstım) abarttım az. Hocam değerli görüşleriniz için teşekkür ederim.

• Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen seneye bir remake göreceğiz. :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    İlk oyunda da çeviri aynıydı hocam, alışmıştım ben.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

epicden alacaksanız kuponu iade etmiyolar boşa gidiyor.

• Önemli değil hocam. GoW'u almayı düşünüyorum alırsam. ayrca, mail açmak kolay ;)

• Sifu inceleme puanları ne zaman çıkar? Ona göre almayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ronades -- 4 Şubat 2022; 16:17:4 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.