Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (14546. sayfa)

11 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 37 Misafir (6 Mobil) - 38 Masaüstü10 Mobil
5 sn
317.181
Cevap
2.433
Favori
17.768.880
Tıklama
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 dk.
  • Cevaplayan Üyeler 11251
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3820
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3103
  • Favoriye Eklediklerim 2530
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4237 mesaj) XanthiN (3820 mesaj) Noctivagant (3802 mesaj) Johnny Silverhand (3789 mesaj) John Sheppard (2916 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (145033 mesaj) Mobil (40983 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (11520 mesaj) Uygulama (5045 mesaj) (2625 mesaj) (4444 mesaj)
  • @
494 oy
Öne Çıkar
Giriş

En çok Alexandria'da düşüş oluyor zaten hocam. Daha farklı bir çözüm söyleyeyim o zaman. Nvidia kontrol panelindeki 3D ayarları sekmesinden AC Origins'i seçip Texture filtering - Negative LOD ayarı - Clamp olarak seçilirse işlemci biraz olsun rahatlar ve oyundaki ani düşüşler azalır.

• 35Tl

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
    Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]store.steampowered.com
    Save 50% on Beyond: Two Souls on Steam
    https://store.steampowered.com/agecheck/app/960990/
  • Onvious kullanıcısına yanıt

Activision Blizzard oyunlarına yerel fiyatlandırma gelmesi bile bizim için çok güzel bir haber olur. Umarım Microsoft kendi oyunlarındaki gibi makul bir yerel fiyatlandırma yapar. Bu ekonomik şartlarda 300 liraya COD'un yeni oyununu ya da Diablo 4'ü almak iyi bir fırsat olur.

• VenomSV kullanıcısına yanıt

Ben daha garanti yol vereyim;

Ac: Origins için DXVK, Odyssey için ise SpecialK yazıp aratın.

Kullandıkları motorun cache mekanizması bildiğiniz bozuk ve 3. parti araçlar ile bypass ederek fps düşüşlerini engelleyebiliyorsunuz. Forumlarında 1000, internet genelinde 100.000 defa yazıldı ama Ubisoft işte...

• Darch D kullanıcısına yanıt

Bu yöntemleri okudum daha önce ama denemedim hocam. Bu yöntem normalde Linux sistemlerde 3D uygulamalar için yanlış bilmiyorsam. O yüzden bildiğim garanti yöntemi yazmıştım ama dediklerinize bende bir ara bakacağım. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• VenomSV kullanıcısına yanıt

SpecialK kesin çözüm ve Linux ile alakası yok ama Origins için özel program yazmamışlar.

DXVK dediğiniz gibi Linux üzerinde Vulkan kullanmak için yazılmış ancak Windows üzerinde de problemli oyunlarda iş görüyor.

• Darch D kullanıcısına yanıt

Ara ara AC Origins oynayan biri olarak DXVK yöntemine bir bakacağım hocam. Yabancı bir çok sitede gördüm bu konuyu. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• Microsoft baya agresif ilerliyor. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• HankMoodies kullanıcısına yanıt

Discord Nitro'nun ücretsiz kodları bunlar. Plati ru da $0.50 ye satıyorlar. Bizim uyanıklar Dh'de 30-40 lira istiyor. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• En son Modern Warfare 3'u oynamıştım ağız tadıyla, şu Cod serisi gamepass'e gelsin de kusana kadar oynayayım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu satın alımdan sonra inşallah sony oyunlarını pc için de çıkartır da oynarız. God of War PS4 pro ile 2 defa bitirdim sattım ama Ragnarok duruyor hiç değilse onu da oynarız pc'ye gelirse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • David Attenborough kullanıcısına yanıt

etik ve ahlak varlığı tartışmalı veya varlığı dine bağlı olgular değildir. ahlaklı davranmak için bir vicdani muhasebenizin olması yeterlidir. sadece dini inanışı olanlar ahlaklı olabilir diye bir şey yok. böyle olsa dini inanışı olmayan toplumların tamamında ahlak/etik dışı yaşam tarzı görüyor olurduk. ancak malumunuz üzere böyle bir şey söz konusu değil.

ayrıca başkasına zarar vermediğini sandığınız korsan içerik tüketimi yüzünden binlerce şirket ve sayısız insan finansal olarak zarar görüyorlar. umarım bir gün fikri mülkiyet içeren bir unsur sahibi olursunuz veya bu alanda çalışan birisiyle tanışır, dinlersiniz de o paslanmış, körelmiş empati kaslarınız çalışır. zira şu evrimleşmemiş halinizle anlayamadığınız şey şu;

epey kısa yaşantımızın oluşu, hırsızlık yapmayı meşrulaştırmaz.

hırsızlık yaparken birilerinin sizi kovalamıyor olması hırsızlığı meşrulaştırmaz.

yakalandığınızda ceza almayacak olmanız hırsızlığı meşrulaştırmaz.

çaldığınız unsurun fiyatının diğer ülkelere göre erişilemeyecek kadar pahalı olması hırsızlığı meşrulaştırmaz.

çaldığınız şeyi alacak kadar paranızın olmaması hırsızlığı meşrulaştırmaz.

ücreti karşılığında satılan bir ürünü, olguyu, fikri, metayı, emtiayı ücretini vermeden almak, tüketmek, kullanmak hırsızlıktır. bunun ekonomik durumu, dini, ırkı, sektörü yoktur. burada ampır ampır konuşan korsancı hırsızların yaptığından utanıp söylemekten çekinecek şekilde yüzü kızarana kadar bunu yüzünüze vurmaya devam edeceğim.

• bugünkü devasa haberden değil de korsancı hırsızlardan bahsetmiş olmak beni bile utandırdığından günün anlam ve önemine binaen bir şeyler daha yazmak istedim.

xbox gamepass fanboyu olduğum için zamanında insanlara faydası olsun diye yazdığım iki mesajımın linkini aşağıya bırakıyorum. nasıl uygun fiyata gamepass ultimate satın alabilirsiniz ve bu gamepass ultimate'in gelişmekte olan benefitlerinden birisi olan xcloud'dan ülkemizde nasıl faydalanabilirsiniz merak ediyorsanız bunları okuyabilirsiniz. naçizane fikrim, microsoftun bugünkü büyük hamlesinden sonra gamepass'in fiyatlarında bir düzenleme yapılacağı yönünde. bu yüzden uzun süreli gamepass almanın uzun vadede avantajlı olacağı kanaatindeyim. umarım birilerinin işine yarar. iyi akşamlar.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/151301664

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/151311966

• EA Play, yeni üyelere 1 aylık fiyatına 3 ay veriyor.

• Sp!deR kullanıcısına yanıt

şu ea'i de biri satın alsa da saçma sapan "yeni" üyelere özel tarzı kampanyalardan vazgeçse. yıllık mesela %50 düşmüştü sadece yenilere özel yapmasalar alırdım sırf mass effect le'yi steamden oynamak için. ama yeni üye çekmek için böyle saçma şeyler yaptıkları sürece pek bir halt olmaz gibi geliyor

• Hocam steam i kontrol edin isterseniz. Eskiden uye olmama ragmen bana 3 aylik 30 tl den gosteriyor suan. Belki size de gelmistir

• Onvious kullanıcısına yanıt

yok hocam kontrol ettim 1 ay gözüküyor bende

• Tam yeri değil ama içinizde çok sayıda gamepass kullanan olduğunu bildiğim için yazıyorum

Pc Gamepass ultimate üyelikte kardeşlik yapılabiliyor mu acaba..Mesela bir arkadaşımızla şifre paylaşsak herkes kendi pc sinde aynı anda girip farklı oyun ilerlemeleri yapabiliyor mu ?

Bilgisi olan romalılar yazarsa çok sevinirim :)

• https://www.youtube.com/watch?v=1ZcIWtIX7RI&feature=youtu.be

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler. Şu an hâlâ 6x6 aylık alıp sonuna GPU alınca tamamı GPU'ya dönüşüyor mu, bilginiz var mı? Ben de bu tarz aylık ücretli servislere mesafeli olsam da Microsoft'un bugünkü hamlesinden sonra üç yıllık alarak dâhil olayım diyorum.

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.