Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13189. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 22 Misafir (3 Mobil) - 25 Masaüstü5 Mobil2 Android
5 sn
349.692
Cevap
2.721
Favori
21.311.958
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Oyunu yeniden indirmeye gerek yok. Benim direk yüklü olan oyunun içine geldi ödüller.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Division 2'de ücretsiz verilmeyen bazı ödüller var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüklü olan oyunları zaten oyuna girip de kontrol edebiliriz, benim dediğim yüklediğimiz oynadığımız ve sonra sildiğimiz oyunlar içindi.

Yani oyun içinden bir şeyleri aktif etmemiz mi gerekiyor? Eğer evet ise, bunun bir süresi falan var mı? Çünkü benim de Assassin's Creed Odyssey oyununda almayı düşündüğüm şeyler vardı. Oyunu da başka oyunlara yer açmak açısından silmiştim. İnternet sitesinden de o ödül kısmına ulaşamadım. Elyaftan bir sorun ama bilmek ister bu hercai gönül.

• ha gayret az kaldı atomu parçalayacaksınız!

• UPlay kulüp ödüllerine erişebilmem için süre bitmeden her bir ödülün kilidini oyun içinde açmam mı gerekiyor? Yoksa ileri bir zamanda oyunu açtığımda yine erişebiliyor olabilecek miyim?

• EA Play uyeligim oldugu halde Play oyunlarini oynayamiyorum. Bu sorunu baska yasayan var mi?

• AC Odyssey'in ödülleri bir bendemi görünmüyor acaba?

• SakuraiTomoki S kullanıcısına yanıt
    Ben de göremiyorum.

Ubisoft tarafından Uplay uygulaması şu an yazılımsal olarak değişiklik aşamasında. Uygulamada köklü bir değişikliğe gidilecek. Bildiğim kadarıyla Assassin's Creed Odyssey ve adını hatırlayamadığım bir oyunun oyun içi ödüllerine bir hafta süreyle erişim sağlanamayacak.

boş gözüküyor evet.

oyunları indirmeye veya oynamaya gerek yok bu arada. epic'den alıp hiç oynamadığım orgins'in ödüllerine sahip gözüküyorum, otomatik ekleniyor yani o oyuna sahipseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 25 Ekim 2020; 12:32:48 >
  • Oyun içi ödül dediğiniz kozmetik ödüller mi yoksa dlc gibi oynanılabilir ödüller mi?

• Uplay'de oyun içi ücretli ya da ücretsiz ödülleri açabilmek için herhangi bir süre sınırı yok. İstersen herhangi bir oyunu satın almadan önce o oyunun ödüllerini açabilirsin ve bir-iki yıl sonra eğer o oyunu satın alırsan, ödüller otomatik olarak oyununa eklenir. Hatta istersen şu anda satın alıp oynadığın bir oyunun oyun içi ödüllerini hiç aktive etmesen ve yine bir-iki yıl sonra aynı oyunu kurup oynadığın zaman, oyun içi ödülleri o vakit aktive edip o ödüllere oyun içerisinde ulaşabilirsin. @s1LENT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the little prince -- 25 Ekim 2020; 12:40:12 >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt

Konuyu duyup Uplay'i açtım ama bende bedava değil bunlar nedense.

• Arkadaşlar Uplay üzerinden oyuna tıklarsanız sol taraftaki "Kulüp Ödülleri" bölümünden oyunu yüklemeden verilere ulaşabiliyorsunuz zaten. For Honor ve The Division 2'de verilmeyen bazı ödüller var. Bunların dışında Odyssey ve Steep'in ödülleri bende de gözükmüyor ama Odyssey'i kendim elle açmıştım zaten. Yanlış hatırlamıyorsam bir tek Ezio'nun zırhı alınamıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 25 Ekim 2020; 13:19:50 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yoizhik kullanıcısına yanıt

bütün ödüller açık değil zaten, bunlar bende de kapalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: the little prince

Uplay'de oyun içi ücretli ya da ücretsiz ödülleri açabilmek için herhangi bir süre sınırı yok. İstersen herhangi bir oyunu satın almadan önce o oyunun ödüllerini açabilirsin ve bir-iki yıl sonra eğer o oyunu satın alırsan, ödüller otomatik olarak oyununa eklenir. Hatta istersen şu anda satın alıp oynadığın bir oyunun oyun içi ödüllerini hiç aktive etmesen ve yine bir-iki yıl sonra aynı oyunu kurup oynadığın zaman, oyun içi ödülleri o vakit aktive edip o ödüllere oyun içerisinde ulaşabilirsin. @s1LENT

oyunu satın almadan o oyunun ödüllerini nasıl açabilirim?

• s1LENT kullanıcısına yanıt

Herhangi bir şey yapmana gerek yok. Şuan webden kontrol ettiğimde sahip olmadığım oyunlarının ödülleri açık gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ruvhart -- 25 Ekim 2020; 15:7:39 >
  • oynamayanlar için Sunset Overdrive'i kesinlikle tavsiye ediyorum. Dün akşam zaman geçsin diye girdim, 4 saat aralıksız oynadım. Müthiş eğlenceli bir gameplay'e sahip. Eğer hikaye beklentiniz yoksa, açık dünyada vurup kırıp parçalayıp gezmek ve yerinizde asla durmamak istiyorsanız tavsiye ederim. Şimdiden favori oyunlarım arasına girmeyi başardı.

• Papara sanal kart ile epic games'ten kuponla oyun almıştım kartımdan parayı çekti oyun hesabıma eklenmedi. Epicle görüştüğümde paranın onlara geçmediğini söylemişler bankayla görüşün demiş. Görüştüm onlarda paranın karşı tarafa gittiğini söylüyor Ne yapıcam ben şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi In Time -- 25 Ekim 2020; 16:12:56 >
  • In Time kullanıcısına yanıt
    Harcama itirazında(ters ibraz) bulunun bankanıza.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.