Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12964. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 0MG90 , EceliYakın , thementalist57 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 33 Misafir - 35 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
349.684
Cevap
2.721
Favori
9.123.314
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    3. kez iade başvurusunda bulundum, bu da olmazsa manuel ticket açacağım. Saçmalık
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Ben de yeni bir pc üzerinden deneyeyim o zaman. Diğer bütün yolları denedim. Cookieleri silip, farklı ip ve farklı kart ile denedim sonuç hep hüsran.. Bu arada takas yapan arkadaşlara önerim: Gift link ile takas yapmayın! Her zaman Steam key olarak takas yapın. Ben yandım siz de yanmayın arkadaşlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar selam, Origin'de bulunan ve türkçe dil desteği olan oyunlara erişebileceğim bir yer var mı? Bir türlü bulamadım BF1 ve Fifa serileri dışında :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

3. kez iade başvurusunda bulundum, bu da olmazsa manuel ticket açacağım. Saçmalık
    steam reddit sayfasında manuel ticket olusturun diye konu sabitlenmiş. sanırım bir problem var horizon ile ilgili ya da auto sistemleri kafayı yedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: AIK

Arkadaşlar selam, Origin'de bulunan ve türkçe dil desteği olan oyunlara erişebileceğim bir yer var mı? Bir türlü bulamadım BF1 ve Fifa serileri dışında :)
    Başka da Türkçe oyunları yok sanırım. EA Türkçe dil eklemiyor oyunlara. FIFA Türkiye'de çok sattığı için, Battlefield 1 de Osmanlı geçtiği için eklediler muhtemelen.
  • John Sheppard kullanıcısına yanıt
    İnsafsız bu EA. Hadi dil desteğini geçtim bari adam gibi bir bölgesel fiyatlandırma yapsalardı. 11 senelik Mirror's Edge'e, 130 TL istiyorlar...
  • Humbleda paketi alırken this purchase is a gift seçeneğini tıklayacak mıyız? steamtradesde satmak için

edit : paketi aldım. Humble choice a 1 aylık free üyelik verdi.Humble choicei almak için aboneliği sanal kartla oluştursam sıkıntı olur mu ? ve iptal edebiliyor muyum aldıktan sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olizwel -- 9 Ağustos 2020; 15:28:13 >
  • Beyler şimdi bu humbel bundle keylerini steamtrades de satmak için ne yazmak lazım ne istemek lazım yardımcı olun

• quote:

Orijinalden alıntı: BlokShot

Beyler şimdi bu humbel bundle keylerini steamtrades de satmak için ne yazmak lazım ne istemek lazım yardımcı olun
    humble bundle double fine bundle alıcaksın.oda sana 1 aylık bedava choice verecek(daha önce montlye veaya choice almamış olman lazım).onlada agustos choice bundle alıp tüm oyunlar için 12 tf2 keyine steam trades sitesinde ilan açacaksın yada bu bundle i arayan kişilere teklif edeceksin.
  • Ben aldım şimdi ikisini Agust Choice'da 12 choice remaining yazıyor.Get the game mi dicem satmak için gift to friend mi dicem hocam
  • Horizon Zero Dawn yorumlarını görünce deneyesim geldi. Oyunu açtım, bende de 20-25 dakikalık bir optimizasyon sürdü.

Daha sonra ayarlara girip benchmark yaptım. Ultimate Quality Benchmark Sonucum:
    https://store.donanimhaber.com/55/cd/2a/55cd2ae3743d1357e93ce8775b244070.jpg

Ultimate Quality üzerinde değişiklik yaptım, Borderless'i Fullscreen yaptım ve antialiasing'i FXAA yapıp Motion Blur kapattım:
    https://store.donanimhaber.com/04/98/19/0498199796a0dbec54d24c2b065f90c8.jpg

Arada droplar olsa da oynanmayacak gibi değil. Droplarda muhtemelen benim işlemci - ram eski olduğundan (DDR3) kaynaklı olabilir.

Sistemim:

i7 4790k 4.4 GHZ
    2 * 8GB 1600 MHZ DDR3 Ram
    AMD Sapphire Pulse 5600 XT 6 GB
    Amd Driver 20.7.1
    Windows 10 Pro 2004 en güncel sürüm.

Zamanla patchlerle daha stabil hale gelir ve daha iyi olur diye düşünüyorum.

• Hocam satın aldık ya şimdi ben adamlara key olarak mı vereceğim gift olarak mı son olarak bunu açıklarsanız çok iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: BlokShot

Hocam satın aldık ya şimdi ben adamlara key olarak mı vereceğim gift olarak mı son olarak bunu açıklarsanız çok iyi olur
    gift link istiyolar genelde galiba redeem ederken
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olizwel

Ben aldım şimdi ikisini Agust Choice'da 12 choice remaining yazıyor.Get the game mi dicem satmak için gift to friend mi dicem hocam
    bende daha almadım hocam.
  • Steam trades'de 2 düzine humble bundle satan olmuş. Yeni arkadaşlar dikkat etsin, ellerinde kalabilir gibi.
  • https://bethesda.net/tr/article/51MRrnr3XnfmjkTGppLXcm/support-charities-get-free-games-and-earn-in-game-goodies-during-quakecon

QuakeCon Hakkında güzel bir yazı olmuş, Quake ve Quake 2 ücretsiz veriliyor. Bunun için launcher yükleyip giriş yapmanız gerekiyor. Ayrıca ESO Oynayan arkadaşlar da varsa Twitch Drop ile oyun içi pet çıkma şansı yakalayabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ooohhh!!! -- 9 Ağustos 2020; 17:37:24 >
  • MuharremAylar kullanıcısına yanıt
    Takas yapmak isteyen arkadaşlara tavsiyem, önce ilan verip biriyle anlaşın, Steam'den falan ekleyin. Daha sonrasında bundleı satın alıp gift linklerini ayarlayın ve takas yapacağınız kişiyi beklettiğiniz için yemeğe gittiğinizi falan söyleyip öyle gönderin linkleri.

• elinde fazladan f1 2020 indirim kodu olan varsa talibim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 9 Ağustos 2020; 18:23:40 >
  • Ne isteyeyim

• bu humble olayını bi türlü anlayamıyorum çok sıcak bir fırsat gibi görünüyor okudukça :D birisi 5 dk sını ayırıp yardımcı olursa yapmamda çok sevinirim gerçekten
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.