DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
dijital kamera veya hafıza kartından silinen resimleri geri getirme
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
28
Cevap
1
Favori
85.879
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Fotoğraf Makineleri ve Video Kameralar >> Video Kameralar >> dijital kamera veya hafıza kartından silinen resimleri geri getirme
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      188 Mesaj
      29 Haziran 2006 12:43:03 Konu Sahibi
      arkadaşlar dijital kamera hafıza kartlarından silinen resimleri geri getirebilen program vardı sanırım ama o zaman dijitalim olmadığından download etmemiştim şimdi arıyorum forumda bulamadım veya ne olarak arattıracağımı bulamadım bu konuda yardımlarınızı bekliyorum..

şimdiden tşk ederim..

|
      |

::::::Bilen insanla dost ol, çünkü seni aydınlatır. Bilgisiz insanlarla dost ol çünkü sen onları aydınlatırsın. Bilmedigin bilmeyenlerden hemen uzaklaş çünkü onlar seni aptallaştırır..::::
    • Yüzbaşı
      715 Mesaj
      29 Haziran 2006 16:30:01

http://www.octanesoft.com/
      ortadaki Edata ücretsiz işini görebilir.
      yada buhttp://rapidshar.e.de/files/22472271/Foto_Kurtarma.zip.html

şifresiwww.netfotograf.net
      kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaYNoX -- 29 Haziran 2006; 16:33:12 >
      |
      |

• Teğmen
      188 Mesaj
      29 Haziran 2006 22:20:32 Konu Sahibi
      çok teşekkür ederim raynox kardeş...

quote:

Orjinalden alıntı: RaYNoX

kolay gelsin.

|
      |

::::::Bilen insanla dost ol, çünkü seni aydınlatır. Bilgisiz insanlarla dost ol çünkü sen onları aydınlatırsın. Bilmedigin bilmeyenlerden hemen uzaklaş çünkü onlar seni aptallaştırır..::::
    • Yüzbaşı
      715 Mesaj
      29 Haziran 2006 22:52:24
      eywallah. ama unutmaki yannışlıkla sildiğinde üzerine başka foto çekme hemen programlara giriş, aman diim
      |
      |

• Çavuş
      82 Mesaj
      30 Haziran 2006 10:40:24
      bunun için sandisk extreme III alın hafıza kartının kendi özelliği
      |
      |
    • Er
      2 Mesaj
      16 Nisan 2008 18:51:12
      quote:

Orjinalden alıntı: RaYNoX

kolay gelsin.

link kırık yenilersen seviniriz...
      |
      |

Paylaşılmayan bilgi bilgi değildir.Bilgi paylaşıldıkça büyür.
    • Yüzbaşı
      253 Mesaj
      01 Şubat 2010 16:55:52
      arkadaşlar hiçbir program silinen resimleri geri getirmez sadece 3-5 resimle oyalar.örn.1000 fotoğraf kapasiteli bir kartla bir yığın foto çekin silin çekin silin şöyle 3-5 bin tane olsun hepsini geri getirsin de görelim.sadece 200 kadar foto getiriyor oda çoğunlukla son fotolar..
      |
      |

• Emekli Yönetici
      11551 Mesaj
      02 Şubat 2010 01:25:47
      quote:

Orijinalden alıntı: necom59

arkadaşlar hiçbir program silinen resimleri geri getirmez sadece 3-5 resimle oyalar.örn.1000 fotoğraf kapasiteli bir kartla bir yığın foto çekin silin çekin silin şöyle 3-5 bin tane olsun hepsini geri getirsin de görelim.sadece 200 kadar foto getiriyor oda çoğunlukla son fotolar..

onada şükür hiç getirmemesinden iyidir....
      |
      |

Mirom na rat idite i ratom mir činite. Ljubavlju na ljubav idite, ali krvlju krv srpsku branite"-Barışla savaşa gidin, savaşla barış yapın. Aşkla aşka gidin, ancak kanla Sırp kanını savunun.-STEFAN NEMANJA (1113-1199)
    • Yüzbaşı
      568 Mesaj
      14 Haziran 2010 07:22:08
      arkadaşlar var mı bir program daha çok önemli lütfen
      |
      |

• Teğmen
      121 Mesaj
      17 Haziran 2010 17:31:19
      al bakalım bi program daha.bu programı deneyince sildiklerimizin aslında silinmediğini anladım.

CardRecovery 5.30

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redalert2 -- 5 Mayıs 2012; 15:27:12 >
      |
      |
    • Binbaşı
      1081 Mesaj
      17 Haziran 2010 17:38:03
      Gerekli programlar aslında. İnsan yanlışlıkla silebiliyor. 1000 taneden 200 tane bile hiç yoktan işe yarar.
      |
      |

• Onbaşı
      17 Mesaj
      21 Haziran 2010 02:28:17
      bi insan 1000 tane fotoyu biriktirip onları yanlışlıkla siliyorsa..ne denir ona size bırakıyorum..(yanlışlıkla olrsa bilemem ama) her zman 200 de atarım pc ye..otel fotorafcılığından böyle alıştım.
      |
      |

• Er
      10 Mesaj
      14 Kasım 2010 14:32:44
      quote:

Orijinalden alıntı: necom59

arkadaşım,programın resimleri geri sağ salim geri getirebilmesi için üzerine başka resim yazılmaması gerekir. sen resimleri sildiğinde verinin başına bunun silindiğine dair bi işaret konur. daha sonra çektiklerin boş alanlara kaydedilir, boş alan bittiğinde silinmiş öğelerin yerine yazılır.yani artık sildiğin geri getirilemez duruma gelir...
      |
      |

• Çavuş
      89 Mesaj
      22 Nisan 2011 11:46:51
      merhaba aynı sorun bende var değişik bir iki program buldum ama fotoları hasarlı cıkartıyor..

varmı kullanılan programlar...olan programların serialide zor bulunuyor..
      |
      |

PES 2011
      D2
      3RD3M
    • Er
      1 Mesaj
      05 Temmuz 2011 13:57:47
      ellerine sağlık
      |
      |

• Er
      1 Mesaj
      20 Ağustos 2011 23:31:41
      quote:

al bakalım bi program daha.bu programı deneyince sildiklerimizin aslında silinmediğini anladım.

CardRecovery 5.30

quote:

CYWDJVSR1-ADP9N7VYGBQBEG-C6EG44XPRYRS3RPA

bu program işime yaradı ve an itibariyle verilen aktivasyon kodu da geçerli.

Paylaşanlara cevap verenlere teşekkürler. O kadar işime yaradıki sırf bu cevabı yazabilmek için üye oldum
      |
      |

• Er
      2 Mesaj
      06 Eylül 2011 18:51:54
      CardRecovery 5.30 cidden müthiş bir program. Keşke daha önce bulmuş olsaydım mayıs ayındaki fotoğraflarımı kurtarabilirdim. Hazirana kadar buldu maalesef. Tabi aya değil üzerine kaç tane fotoğraf çektiyseniz ona göre geriye gidiyor.
      |
      |

• Yüzbaşı
      374 Mesaj
      02 Ekim 2011 16:29:19
      gerçektende cardRecovery 5.30 harikaymıs geçen agustos ayında çektiğim bir foto vardı telefondan.Malesef bilgisayara attım diye silmiştim sonra pc deki hata verince gitti foto demiştim.Fakat şimdi kurtarabiliyorum çok şaşırdım ve beğendim :)

• Er
      2 Mesaj
      15 Kasım 2011 11:11:37
      quote:

Orijinalden alıntı: Architect_24

gerçektende cardRecovery 5.30 harikaymıs geçen agustos ayında çektiğim bir foto vardı telefondan.Malesef bilgisayara attım diye silmiştim sonra pc deki hata verince gitti foto demiştim.Fakat şimdi kurtarabiliyorum çok şaşırdım ve beğendim :)

cardRecovery 5.30 programını indirdim de bazı sitelere falan baktım demo olduğu için sadece gösterir kurtarmaz diyor. Siz kullanmışsınız anlaşılan kaydedebildiniz mi bilgisayarınıza ben de yaklaşık 600 küsur fotoğraf vardı ve çok muhimdi teknik servis bana 150 lira fiyat verdi sırf bu mesele için üye oldum bi bilgi verirseniz çok sevinirim. :///

Reklamlar
izmir havalimanı transfer
SEO
modasor
ses yalıtımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
27,094
1.2.160

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.