Şimdi Ara

Digiturkplay android desteği geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Artık lig tv maçlarını androidli telefondan veya tabletten izleyebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.digiturkplay.mobil&feature=search_result

• android tabletle denedim ama maalesef gorüntü alamadım tam oturmadı herhalde buda bir gelişme yakında herhalde goruntude alırız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulentkrd -- 15 Nisan 2012; 18:32:41 >
  • Aynı şekilde bende görüntü alamadım. Video yükleniyorda kalıyor öyle...
  • Programsız olarak zaten yayın 3 ile ve kaliteki olarak zaten seyrediliyor.Ama takılma yapıyor.
    Yayın 1 ve yayın2 silverlight desteği istiyordu ve androidde o program desteği yok.
    Dediğiniz programı indirdim,maç yayını bekliyorum bakalım ne olacak.
  • Takipteyim
  • bu programdan bir cacık izleyemedim ben.canlı desteğe sordum ektra ödeme yapmam gerekiyormuydu diye android için gerek yok dediler telefonla müşteri hizmetlerine sordum onlarda aynı cevabı verdi.ama yine de neye tıklasam bu yayını izleme yetkiniz yok gibi bir uyarı ile karşılaşıyorum.hayır izlemeyi başaran varsa banada söylesin.apple uygulamasının yanında rezil olmuş bu uygulama.neden androidi üvey evlat gibi görüyorlar anlamak mümkün değil.kişi sayısına vurulduğunda tablet ve telefon olarak eminim türkiyede android kullanıcı sayısı apple dan az değildir belkide fazladır.yinede anlamak mümkün değil bu firmaların apple daha iyi uygulama sağlamalarını.
  • android uygulamasında sadece lig tv mi var??
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.