Şimdi Ara

Digitürke yenilik geliyor ( Yeni paket sistemi ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
6.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen katılıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben tv yi açınca elim direkt ntv yi açıyor, isim değişirse kötüolur.
  • film ve dizi izlemeyen birisi olarak türksat kullanıcıları için belgesel kanallarının artırılması ve eurosport 1, foxsport gibi kanalların eklenmesi ile ilgili pek umut yok anlaşılan :) birde platformun turksattaki paket içeriğindeki kanallarının hd olması da yeni dönemde zor galiba. yeni sezonda değişiklik olmazsa internetten spor extra alıp, dsmarttanda diğer kanalları izlemek daha mantıklı olacak gibi. türk takımlarının maçlarına da izlemesem de olur öbür sezondan itibaren...
  • Bu konuyu yetkili digitürk bayisiyle konuştum.

Giriş paketi kapsamında hd yayınlar keyif paketleri eklenceğini söyledi.Dolu dolu bir paket olacakmış.Yaklaşık 2 hafta sonra kesin olarak devreye girecekmiş.Digitürk alacaklara beklemelerini öneririm.
  • Calıgula kullanıcısına yanıt
    Bide şu rezil kutuları düzeltseler.
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    10 bin yeni kutu üretimde hocam.Yeni kutular gelecekmiş.

Şuan bana göre en güzel kutu Humax 9505

gerisi yalan.
    4k içinde 20 tl verilmez.
    İnşallah ya bende şey var bu dt9103hd kanalı geçmeye basıyorum tavana bakıyorum yanımdaki duvara anca açmış oluyor bide şu menü intro tasarımı yapmaları lazım digitürke yakıştıramıyorum plus kutulardaki gibi ne güzel 4k ya şimdi verilmez tek bi kanal için atıyorum discovery filan 4k ya başlasa alırım veya bütün maçlar 4k olsa ama şimdi imkansız 5-10 liraya belki.
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    türksat tan yayın alıyorsunuz galiba.Türksattan tek tük kutu kaldı artık fazla üretmiyorlar.

eutelsata geçerseniz humax 9505 verirler.
    Yok hocam 8-9 yıldır eutelsat sagem almıştım 1 yıl ücretsiz fazla ücret isteyince hd ye düştüm bu lanet cihazı verdiler.
  • 4k cihazı hediye tanımlaması yapsalar alırım . WiFi bağlantısı var süper cihaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • al jazeera türkiye kapandı. bu demek ki ntv nin isminin değişmesi gerçekleşebilir. buna mukabil ntv spor da değişebilir. yada ntv ismiyle devam edebilirler. adamlar tükanı kapadık demişler.

http://www.aljazeera.com.tr/

"Al Jazeera Türk Dijital’deki ekibimiz, geçtiğimiz birkaç yıl boyunca gerek Türkiye’den gerekse dünyadan son dakika haberlerini, özel dosyaları ve önemli gelişmeleri sizlerle ulaştırmak için çalıştı. Kaliteli, bağımsız ve itibarlı gazeteciliğe olan desteğinizden ötürü sizlere teşekkür ederiz.
    Üzülerek belirtmek isteriz ki, Al Jazeera Media Network’ün yürütmüş olduğu iş gücü optimizasyonunun bir parçası olarak, Al Jazeera Türk Digital’in faaliyetleri 3 Mayıs 2017 tarihi itibariyle sona erecektir. Kararımız, her ne kadar dünya çapında medya endüstrisinde meydana gelen gelişmelerle uyumlu olsa da, alınması zor bir karar olmuştur. Al Jazeera Media Network olarak, Al Jazeera Türk Digital’deki çalışma arkadaşlarımıza bağlılıkları, fedakarlıkları ve profesyonellikleri için teşekkür ediyoruz.
    Türkiye, hem kendi topraklarındaki hem de komşu ülkelerdeki haberlerin dünyaya aktarılması bakımından Al Jazeera Media Network için halen büyük önem arz etmektedir. Al Jazeera Türk Digital faaliyetlerine devam etmeyecek de olsa, Al Jazeera Media Network bölgedeki güncel haberleri ve görüşleri yayınlamaya, Türkiye ve geleceği ile bağlı olmaya devam edecektir.
    Saygılarımızla,
    Al Jazeera Media Network"

• Giriş paketi HD olması imkansız. Yeni kanallar belki 1 veya 2 kanal oda belgesel olur bbc earth veya d.science fln deişen bişey olmaz.
  • 4k tv si olanlar şimdi para verilmez diyosa bakın görün hepsi çatır çatır pakete geçerler. 4k görüntünün tadı başka oluyomuş yaa diye övünürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elinde güçlü bilgisi olan yazsın su Giriş paketi değişecek mi? Ben bu bilgileri aldım ama ne kadar gerçek bilemem.

• Bence bizim avantajımıza hiç bir şey olmaz. Hatta daha da kazık sokarlar. Her geçen gün ülkedeki vatandaşın alım gücü düşüyor, parası olmayan TFF 1 maçını bile izleyemiyor , ne hale geldik ya :/
  • Yeni paketlere Şansal A da dahil mi acaba

Adam 143 yaşında hala ekranda... Digiturk pişmanlıktır
  • arkadaşlar...dijitürk avantaj paketindeki filimlerinden memnunsunuz...
  • 267 yaşına kadar sözleşmeyi uzatmışlar 😏 belki torunlarimızın torunlari yeni ismi görebilir.

• Gelişmeler güzel de önce şu film kanallarına dolby dijital ses koysalar iyi olacak. Üyeyim ama keyif vermiyor bu şekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...dijitürk 2000 yılında kurulmuştur ve 17 yıllık platform tarihinde ilk kez araplar karşı olduğu için erotik paketini kapatmıştır yazıklar olsun derim...

Ben senin kadar erotik kanal bağımlısı bir insan görmedim her mesajın da bu geçiyor bu kadar mı yanıyorsun anlamadım

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.