Şimdi Ara

Digiturk Yıllık Taraftar Paketi 488 Lira! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
998
Cevap
13
Favori
82.612
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tüm maçları bu fiyata verseler yine korsan izlerdin, şekil yapma, korsana bahane arayıp kendini rahatlatma :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • J.McNulty kullanıcısına yanıt
    Evet, uydu varsa kuruluma gerek yok.

• Yükselen takımlar dan 1 i hediye olayı kesin mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nayir kullanıcısına yanıt

evet yukselen takımlardan 1 tanesının tum maçları hedıye . ayrıca sporun yıldızı paketi 1 ay boyunca hedıye

• Dün aldım ben de . Bugün ararlar belki bekleyelim bakalım

• Geçen yıl modüllü üyelik almıştım. Modül ile sporun yıldızını izledim. Bu paketi alsak, şifreyi halihazırdaki modül üyeliğe tanımlatabiliyor muyuz acaba?

• beyler bu paketi aldıktan sonra bizim aramamız gereken bir yer var mı? yoksa mutlaka onların aramasını mı bekleyeceğiz? bayram olduğu için sanırım şuan arayan soran yok. biz arasak olmaz mı?

• Zaris kullanıcısına yanıt
    Dün gece aldım. Bugün 12 gibi aradılar. Yarına randevu oluşturdular

• quote:

Orijinalden alıntı: maxplanck

Dün gece aldım. Bugün 12 gibi aradılar. Yarına randevu oluşturdular

hocam sizi arayan numara tam olarak neydi? olmazsa ben arayıp kendim randevu oluşturtayım.

• Aylik 20liradan fazlasini vermem 40 lira cok

• Tüm süper lig paketi bekliyorum bu şekilde gelmeyecekse bunu alacağım .

• Satın almayı düşünen arkadaşlara bilgi olması için paylaşıyorum. Satıcı Sonuç Bilişim diye bir firma. Henüz aktivasyon aşamasında sorun yaşadım. Teknik servis kurulumu yapamadan gitti. Bein çağrı merkezi satıcı firmaya yönlendirdi tekrar aktivasyon için. Sorunsuz kullanmaya başlayan arkadaşlar var mı bilemedim, kimseyi de peşinen karalamak istemem ama sorunu çözebilirsem paylaşacağım.

• hasangul kullanıcısına yanıt

Hocam sayfada Digitürk yazıyor satıcı ama.baska satıcı da mı var n11 de acaba

• alışmışız korsana ,bedavada verse bunlar yine korsana kayıyoruz

• Yanıltıcı hocam, zaten Digitürk diye bir muhatap kalmadı. Gerçek muhatap Bein Medya Grubu. Burada N11’de satıcı Digiturk ismini kullanan bir mağaza. Bein çağrı merkezi sorun satıcı Sonuç Bilişim kaynaklı diyerek topu bu firmaya attı. Firma yetkilileri ile tekrar iletişim kurdum, yardım etmeye çalışıyorlar. Ancak net olan şu; Bein ile doğrudan ilişkisi kesinlikle yok firmanın, sadece satış işini yapan aracı bir mağaza… Sorun çözülmezse N11 ile iletişime geçeceğiz mecbur. Hayırlısı..

• hasangul kullanıcısına yanıt

Eyvallah hocam.Boyle kodla geçen senelerde çok alışveriş yaptık.Sorun olmayacaksa bu seneyi de böyle atlatmak istiyorum ama bakalım kismet.Haberdar edersen durimdan çok seviniriz

• Binada Digiturk uydusu yok olsa direk bağlatırdım bende, 200 lira kurulum ücreti çok fazla Türksat seçeneği de olsaydı keşke…

• urun.n11.com
    beIN CONNECT – Mobil Taraftar Paketi – Sezonluk (Cep, Tablet) Fiyatları ve Özellikleri
    https://urun.n11.com/uydu-alicisi/bein-connect-mobil-taraftar-paketi-sezonluk-cep-tablet-P483364780

Xiaomi Mi Box S ile bu izlenir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: matandberenice

urun.n11.com
    beIN CONNECT – Mobil Taraftar Paketi – Sezonluk (Cep, Tablet) Fiyatları ve Özellikleri
    https://urun.n11.com/uydu-alicisi/bein-connect-mobil-taraftar-paketi-sezonluk-cep-tablet-P483364780

Xiaomi Mi Box S ile bu izlenir mi?

Cep ve tablet bu. Tvde izleyemezsin. Ya cep telefonundan ya da tabletten izleyebiliyorsun. Mi box ile tvde izleyecekseniz web, cep, tablet, TV olan paket almanız gerek.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Arkadaşlar Bundesliga’yı da izleyebiliyor muyuz? Bilgisi olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.