Şimdi Ara

Digiturk Yıllık Taraftar Paketi 488 Lira! (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
998
Cevap
13
Favori
82.610
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 476tl ye aldığım pakette hediye olarak isfanbul tema parka 2 kişilik ücretsiz bilet aldım bugun baya eğlendik (hediye bedeli 2*120tl )üstüne tuzlada viaport akvaryum aldım oda 60tl civari sanırım 1 kişilik toplamda 300tl lik hediye aldım bana baya uyguna geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeniden kampanya yapmışlar
    Digiturk 4 Büyükler Taraftar Paketi (FB-GS-BJK-TS) 588,00 TL yerine 488,00 TL
    https://urun.n11.com/uydu-alicisi/digiturk-4-buyukler-taraftar-paketi-fb-gs-bjk-ts-P465626634

• Beyler konuyu hortlatıyorum, malum sezonun sonuna geldik, çok rezil bir sezondu gerçekten aldığıma pişman oldum, hem lig kalitesi berbat ötesiydi üstüne tuttuğum takım küme düştü  

Temmuz ayında sanırım 12 aylık süresi bitiyor, bunu ben sezon sonu iptal etmek istiyorum hemen tam 1 senesi dolmadan yani, acaba sözleşme 12 aylık olduğundan, önceden iptali halinde başımı ağrıtırlar mı sözleşme hükümleri sebebi ile?

Yani sonuçta yıllık parasını peşin verdim ama yine de insan bir çakallık yaparlar mı diye korkmuyor değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 15 Mayıs 2022; 3:11:23 >
  • ben de haftaya son maç sonrası iade etmeyi düşünüyorum, bir iki kere aradılar, aynı fiyattan ingiltereyi izleyin, süper lig ihalesini alırsak onu da vericez dediler ama saçma gibi duruyor. geçen sene 488 TL odedigimiz bu paket de 1.268 TL olmuş yeni sezonda (tabi alabilirlerse)

• Arkadaşlar malum lig bitti. Seneye de yayın ihalesi kimde belli değil. Ne yapmayı düşünüyorsunuz? Beni bir kere aramışlar onda da açamadım.

• Digitürk edepsiz, haysiyetsiz ve 45 liralıktır. Parasını alırken "değerli müşteri" kapattırırken "avukatlık müşteri" sinizdir. İzlemeyin abi. Paramız bu paragöz, Türk düşmanlarının hesabına gitmesin. Yeter artık sömürülmemiz.

• KingOfShadows kullanıcısına yanıt

selçuktan devam 

• Arkadaşlar malum lig bitti. Kapatma için bilgi alan var mı? Sonuçta peşin ödedik zaten. Benim taşınma işi var. İl değişikliği olacak. Gitmeden şu işi halledeyim diyorum.

• Bu yıl için yine kampanya olur mu
    Takip...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ysf_joseph kullanıcısına yanıt

Aradım bugün. Sözleşme tarihi sona ermeden kapatma olmuyor imiş. Peşin ödemeli dahi olsa. Bilginize.

• Bugün aradılar , giriş paketi 20 tl , ocak ayın kadar ekstra paket hediye , 3 ayda full paket hediye .

• Paket fiyati 948 TL ye cikmis, link asagida,

Temmuz 15 oncesi iptal durumunda 80 TL cayma bedei istiyorlar, sonrasinda ucretsiz iptal edip dekoderi teslim edebiliyoruz

https://m.n11.com/urun/digiturk-4-buyukler-taraftar-paketi-fb-gs-bjk-ts-3464264

• Dark-Eagle1903 kullanıcısına yanıt

Bu pakette maclar yok sanirim?

• Liberty Citizen kullanıcısına yanıt

giriş paketi , hiç bir şey yok

Benide arıyayıp aynı paketi sundular ancak Ocak ayına kadar birşey söylemediler 12 ay boyunca dediler siz aldınız mı bu paketi acaba ??

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • H4RuNN H kullanıcısına yanıt

yok almadım uydudan bakılacak şeylere para vermenin gereği yok, açtığı spor paketi zaten lig başlarken bitiyor.

Fransa İngiltere Almanya ligi için değer bence 20 TL hatta ucuz bile ayrıca belgesel kanalları da var uyduda yok maalesef bunlar 20 TL ye yarın ekmek tavuk döner yenmiyor artık

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar beni de uzun zamandır arıyorlardı. Ama genel de müsait olmadığım zamana denk geliyordu. Biraz önce konuştum. Bir yıllık taraftar paketi ve yıl sonuna kadar Yıldız Dolu paketi hediye edeceklerini söylediler. Zaten daha 3 Eylül'e kadar Yıldız Dolu paket hediye edildi. Malum müşteri tutma taktikleri. Aylık 59 TL fiyat çıkardılar. Ben dedim ki Yıldız Dolu paketi 1 yıl verin. Olmaz dediler. Yarından sonra da fiyat artacakmış. Tabii bu inandırıcı gelmedi. Belli de olmaz. Çünkü 2.zam dalgası kapıda. Çünkü maaşlara zam yapıldı. Ne yapsam bilemedim. Bu Yıldız Dolu pakette diğer takımların süper lig maçlarıda mevcut mu acaba ? En çok merak ettiğim konu da bu.

@mpolat35

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.