Şimdi Ara

Digiturk Yıllık Taraftar Paketi 488 Lira! (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
998
Cevap
13
Favori
82.664
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler türksat kurulum ile eutelsat kurulum arasında kesin bir kalite vs. farkı var mı?

ben bugün makineyi resetledim bir türksat kurdum bir eutelsat. gözle görülür bir farkı gözlemleyemedim. ikisinde de hd kanalların hepsi.

eğer gözle farkedilmeyen bir fark varsa son olarak hangisi iyi ise onu kurup kullanmaya devam edeyim diyorum.

bir de gözüme takılan diğer bir fark, türksat kurulumda eurosport 1 varken eutelsat kurulumda eurosport 1 yok 2 de yok.

türksat'ta eurosport 1 varken 2 olmaması biraz sinir bozdu, neden yok anlamadım.

• Yıldız paketin içeriği ne tam olarak bütün yayınların açık olmasi mi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    Yine devlet el atmış. Ben iptal edene kadar adamlar 2.paketi başlatmışlardı. Bir daha asla evime sokmam.

Bilgi için teşekkürler bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: mert_özcan

Hocam benimde geçen seneden Bein Connect üyelliğim vardı,taraftar paketi almıştım.

Bugün gelip kurulum yaptılar uydu için bu sefer. Daha önceden aynı numara ile üyeliğim olduğu için online işlemler ve connectte sorun oldu.
    Müşteri hizmetlerini aradım.Telefon numaramı eski Bein Connect üyeliğim için pasif hâle getirdiler.Daha sonra yeni aboneliğim için aktif ettiler.
    Şu an hem online işlemler hemde connectte hiç bir sorun yok

aynı dert bende de var mh ne anlatıyorum ama anlamıyorlar :( online işlemlere giremiyorum . Birde lige yükselen takımı 2. takım olarak tanımlamıyorlar sadece 1 aylık yıldız dolu paket tanımlandı .kutu 9104 kurdular acayip yavaş kanal geçiş hızı .

• Dark-Eagle1903 kullanıcısına yanıt
    Sizin gibi sorun yaşayanlar olmuş çok.
    Benim şansıma ben sorunsuz hallettim şükür.
    Yetkiliye güzel bir şekilde derdimi anlattım, önceden connect aboneliğiniz varmı diye sordu? Evet dedim numaranızı ilk önce oradan pasif etmem lazım dedi. Daha sonra telefona şifre geldi sonra anında hem Connect,hem online işlemler sorunu düzeldi!
    Paketlerim de kendiliğinden tanımlanmış.
    Umarım nir bir an önce halledersiniz.Gerekirse defalarca arayın,elbet birisi halleder

• casparza C kullanıcısına yanıt
    Az önce arayıp sordum bende müşteri temsilcisine

Taraftar Paketi alırsanız seçtiğiniz takımın tüm maçları dahil dendi.Derbiler hariç gibi bir şey yok dediler.
    Zaten mantıklısı bu

• Sorun çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SlimShady -- 13 Ağustos 2021; 16:29:2 >
  • mert_özcan kullanıcısına yanıt

tabi tersi düşünülemez zaten, mantıksız olur.

• Beinconnect te spor üyelik bundesliga + fransa lig 1 :15tl ama sadece süperlig 39tl tam dolandırıcılık

• n11'den 8 Ağustosta almıştım bugün 09.30-12.30 kurulum için randevum vardı arayan soran yok. Randevu saatini oluşturan 0850 218 51 80 nolu numarayı aradım sekreter kaydı çıktı. Sizi bilgilendirmek için aramıştık tekrar arayacağız diye bir kayıt.

Randevu verilirken cuma 09.30-12.30 dedikten sonra evet şu an hata verdi demişti sonra tamam iyi günler derken "bir saniye şimdi randevum kesin oluşturuldu mu?" dediğimde de "evet evet şimdi oldu" denmişti. Herhalde yalan söylediler. Bana en yakın bayiide görünmüyor da olabilir. Bakıcaz bakalım. Böyle bir durumda kimi aramak lazım acaba?

• Hips H kullanıcısına yanıt

Ben cuma akşamı sipariş geçtim kardeşimle ( geçen hafta) Çarşamba oldu hala bugün yarın diye diye

İptal ettik kardeşim ile paramızı alıp bizimle dalgamı geçiyorsunuz adı herifler...

Hemen yattı para n11 den...

Kampanya bitermi şimdi lig başladı en yakın derby 4. Hafta zaten bunlar istedikleri kotaya ulaşamazlar illaki indirim olucak...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Areka2002 kullanıcısına yanıt

Valla hep online izliyordum ilk defa heves edip kutulu aldım onda da böyle oldu. Bakalım maçta önce kurdurabilecek miyim. Çok sinir bozucu. Size de geçmiş olsun.

• Bu fırsat bitti mi buna benzer fırsat var mı şu an

• quote:

Orijinalden alıntı: tarabdi

Bu fırsat bitti mi buna benzer fırsat var mı şu an

maalesef kampanya bitti şuan ki fiyat yıllık 1188 lira.

• gimmeluck kullanıcısına yanıt
    Merhaba bu İpTv olayını bana ablatabılırmısın.. Bende almak istiyorum ama nereden ve nasıl

• Beyler ben bu paketi aldım ama şuan maç açılmıyor neden acaba

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogzhnfdan07

Beyler ben bu paketi aldım ama şuan maç açılmıyor neden acaba

hangi takımı seçmiştiniz. 1 ay sporun yıldızı hediye zaten. belki hediyenizi tanımlamamışlardır.

• 19yusuf05 kullanıcısına yanıt
    Fenerbahçe

• Arkadaşlar selam, kuruluma gelen kişi promosyon kodu hatalı demiş. 2 saat içinde ararlar gelen smsi söylersiniz açılır dedi. Böyle birşey başına gelen var mı?

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.