Şimdi Ara

Digiturk Yıllık Taraftar Paketi 488 Lira! (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
998
Cevap
13
Favori
82.690
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

digide bir paketi aldımı, üstüne paket vs. eklettirmiyorlar. çok fahiş fiyatlar çıkıyorlar halbuki ekstra para kazanacaklar. artık bu sene böyle idare etmek zorunda kalacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: 19yusuf05

digide bir paketi aldımı, üstüne paket vs. eklettirmiyorlar. çok fahiş fiyatlar çıkıyorlar halbuki ekstra para kazanacaklar. artık bu sene böyle idare etmek zorunda kalacaksınız.

Seçtiğiniz takımın derbi maçlarını izleyebiliyorsunuz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • casparza C kullanıcısına yanıt

arkadaş eski 4 büyükler paketi gibi anlamış paketi taraftar paketi değil de. taraftar paketinde galatasarayı seçtiyseniz tabiki galatasarayın tüm maçlarını izliyorsunuz. galatasaray - fenerbahçe, galatasaray - beşiktaş vs. ama beşiktaş - fenerbahçe maçını izleyemezsiniz. arkadaş eski 4 büyükler paketi gibi onlarıda izleyebileceğini zannetmiş. ben öyle anladım.

• whitelated kullanıcısına yanıt
    Sen öyle san. Para iadesi de aldık :)
    Btk şikayet sonrası yola geliyorlar..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tslee61

Sporun yıldızında tüm süper lig maçları izleniyor zaten. Ayrıca ads paketinin faydası ne oluyor bu durumda?

onu bende anlamadım. o yüzden biraz kıllandım acaba taraftar paketi mi seçildi diye kontrol ettim ama 1 yıllık sporun yıldızı paketi 3 ay yıldız dolu hediye ve 1 yıllık adana demirspor hediye paketi vardı. belki programcılar taraftar paketine tanımlarken yanlışlıkla sporun yıldızına da tanımlamışlardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-701484EF2

Sen öyle san. Para iadesi de aldık :)
    Btk şikayet sonrası yola geliyorlar..

sonra nolcak babam nerde bu maçlar derse :)

• whitelated kullanıcısına yanıt
    Baban da Kahve de İzlesin.Eski günlerde ki gibi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün cihazı bağlamaya geldiler uydu sinyal güçlendirici gerek bizde 150 lira dediler. Ben de internete baktım 30. 40 lira dışarıdan alacağım dedim. Onlar kaliteli olmaz dediler arkadaşlar 150 liraya alayım mı yoksa tavsiye edebileceğiniz bir uydu sinyal güçlendirici var mı ?Acil yardım bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: william.07

Bugün cihazı bağlamaya geldiler uydu sinyal güçlendirici gerek bizde 150 lira dediler. Ben de internete baktım 30. 40 lira dışarıdan alacağım dedim. Onlar kaliteli olmaz dediler arkadaşlar 150 liraya alayım mı yoksa tavsiye edebileceğiniz bir uydu sinyal güçlendirici var mı ?Acil yardım bekliyorum

modeli neymiş öğren ona göre netten bak

• Arkadaşlar kod sabah geldi. Bağlatmak için 4737373 arıyorum ama beinconnect ile ilgili konuşuyor. Müşteri temsilcisine bağlanamıyorum. Siz nasıl kayıt oluşturdunuz

• ahmetkaan kullanıcısına yanıt

soy adınızı soruyor doğrumu diye .o kısımda hayırı seçin. sistemsel bi durum. evet dediğinizde connect üyeliği varsa anlamsız bir şekilde oraya aktarıyor direk.

• taraftar paketi ve yükselen takım paketi tanımlandı bugun aradıktan sonra.

Yıldız dolu paket 10.09.2021 tarihine kadar tanımlanmış. süresi bu kadar herhalde ben 3 ay diye bekliyordum :)

• ahmetkaan kullanıcısına yanıt

benim de öyleydi. twitter üzerinden digiturk destek'e yazdım. aradılar kısa sürede

• Digitürk mü :D

La bu düzenbazlara sakın güvenmeyin. İlk 2 ay 40 tl ödersiniz sonra 60 tl girer kol gibi. Ve sizden habersiz yıl bitmesine rağmen yeni paket geçirirler. Ayrıca asla iptal edemezsiniz. Uzak durun.

• 9104 bağlandi görüntü bence kötü değil 9506 da ne varki öyle herkes istemiş anlamadım .

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • The Alim kullanıcısına yanıt

İptal kolay artık. e-devletten fesih formunu gönderdim. 2 gün sonra aradılar. Teklifi kabul etmedim ve 6. gün sonunda iptal mesajı geldi. Faks vs. ile uğraşılmıyor artık.

• salı sabah aldım , saat 10 da telefon geldi 1 aylık yıldız paket , takımım ve yeni çıkan takımlardan 1 adet seyredebilirsiniz dendi not alındı bugun 4 e kurulum randevusu verdiler 4de kurulum yapıldı ama ne yıldız ne de yeni çıkan takım tanımlı . mh de de eskiden bu telefonum ile üyeliklerim vardı diye sorun oldu, ki 2013 de kapatmıştım şifre gönderemedi , şikayet olarak aldılar bekleyeceğim bakalım, n 11 de gece ekstra kuponda vermişti 464 tl ye düşmüştü.

• Ben de mh aradım 4 gün oldu Adana Demirspor ve yıldız paket için kayıt oluşturdular bir sonuç alamadım. Bugün tekrar aradım tekrar kayıt oluşturdular. Bu konu hakkında ne yapabilirim?

• tarabdi T kullanıcısına yanıt
    91xx vestel, 95xx humax üretimi.

Daha stabil diyorlar, sanırım kanal geçiş hızı ve beinconnect uygulamasından bahsediliyor. Görüntü kalitesine gelince; 9104 cihazı 1080p çıkış verebiliyor, 95XX cihazlarda sanırım bu yok, 1080i var.

• https://www.digiturkburada.com/dort-buyukler-taraftar-paketi-kampanyasi.html?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Arkadaslar ustteki siteden bjk maclari için yillik abonelik yaptirdim 480 tl cekildi kartimdan 3 taksit aylik 160 tl yarin kurulum dendi bekliyorum size sorum su online işlemler icin mesaj gelmedi kurulumdan sonrami geliyor yoksa dolandirildikmi ... Link paylasilmisti forumda o sekilde uyelik aldim bu siteden uyelik alip baglantisi yapilan varmi acaba aramizda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismeyu -- 12 Ağustos 2021; 0:26:45 >

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.