Şimdi Ara

Digiturk Yıllık Taraftar Paketi 488 Lira! (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
998
Cevap
13
Favori
82.654
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen üyeliğinizle birlikte bein connecte gireiblirsiniz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • KingOfShadows kullanıcısına yanıt

Benim bugün kuruldu ama hediye kanallar aktif değil. Ayrıca aramam gerekiyor mu hocam? Yoksa birkaç gün içinde kendiliğinden mi açılacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wally Gator

Benim bugün kuruldu ama hediye kanallar aktif değil. Ayrıca aramam gerekiyor mu hocam? Yoksa birkaç gün içinde kendiliğinden mi açılacak?

Arayıp kayıt açtırmanız gerekiyor. Ben kayıt açtırdıktan tam 5 gün sonra hediyeler aktif oldu. Hediyeler dediysem 2.takım, 1 aylık yıldız dolu paket ve 1 aylık beinconnect film ve dizi kanalları.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ViLLazZo kullanıcısına yanıt
    Benim arkadaşıma aldık. Onun da üyeliği vardı ekim ayında bitecekti. Evin Adresimi atıyorum no:1 değil de no:2 diye girdirdik sisteme. Telefon numarası da farklı olunca hiçbir problem kalmadı. Kurup gittiler. Adamın evde iki kutusu var şu an.

• Daha önceden Beinconnect üyeliğim var. Aynı telefon numarasından sorun olur mu?

• Beinconnect te uygun kampanya var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turev77 -- 9 Ağustos 2021; 23:27:14 >
  • Ysf_joseph kullanıcısına yanıt
    Hocam benimde geçen seneden Bein Connect üyelliğim vardı,taraftar paketi almıştım.

Bugün gelip kurulum yaptılar uydu için bu sefer. Daha önceden aynı numara ile üyeliğim olduğu için online işlemler ve connectte sorun oldu.
    Müşteri hizmetlerini aradım.Telefon numaramı eski Bein Connect üyeliğim için pasif hâle getirdiler.Daha sonra yeni aboneliğim için aktif ettiler.
    Şu an hem online işlemler hemde connectte hiç bir sorun yok

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Pazar günü başvuru yapmıştım. N11 üzerinden kupon ile falan değil, Digitürk müşteri hizmetleri üzerinden aylık 49 lira kredi kartı kullanmadan taahhüt ile kabul ettim 12 aylık.

Kurulum için Çarşamba gününe randevu vermişlerdi.Dün (pazartesi akşam üzeri)saat 17:30 gibi servis aradı,yakınlardayım boşluk var müsaitseniz geleyim kuruluma dedi.
    Kutu için 9506 istemiştim elimde yok,ne zaman gelir garanti veremem dedi.
    9104 sanırım onu getirdi Pek de umursamadım açıkçası. Sıkıntısız kurulumu halletti. Oturduğumuz sitede tüm binalarda hem Türksat hem Digitürk alt yapısı var anten olarak. Türksat'ın sinyali Eutelsat'tan daha iyi diyip Türksat kurulumu yaptık.

Servis gittikten sonra Digitürk online işlemlere giriş yapamadım.Şifremi bilmiyorum diyip numaramı girdiğim zaman bu bölüm sadece online işlemler içindir,Bein Connect için işlem yapamazsınız dedi.
    Telefon numaram ile daha önceden Bein Connect taraftar paketi üyeliğim vardı. Connect'e giril yapınca da hiç bir kanalı izleyemiyordum aktif paketiniz yok diye.

Müşteri hizmetlerini aradım eski üyeliğim için telefon numaramı pasif hâle getirdiler.Daha sonra telefonuma şifre yolladılar ve numaramı yeni üyelik için aktif ettiler.
    Şu an aynı şifre ile sorunsuz hem online işlemler,hemde Connect'e giriş yapıyorum.

Fenerbahçe, Adanaspor ve 1 aylık full kanal paketlerimde hiç bir işlem yapmadan direk kendiliğinden aktif olmuş.

• digiturk un kendi sitesinde aylık 40 tl yazıyor
    arasında fark varmı ?

• mrvolkan kullanıcısına yanıt

Çok çakma site var

Link atar mısınız

• Merhabalar mevcut üyeliğim olduğu için aldığım hesabı kullanamadım. İsteyen varsa 460 Tl'ye verebilirim.

• Areka2002 kullanıcısına yanıt

dün 40 tl idi bugun 49

Digiturk Yıllık Taraftar Paketi 488 Lira!www.digiturkburada.com
    Taraftar Paketi Kampanyaları - Yeni Üyelere Özel 49 TL'den Başlayan Fiyatlar! - DigiturkBurada
    https://www.digiturkburada.com/ligtv_taraftar_paketi.html

• quote:

Orijinalden alıntı: mrvolkan

dün 40 tl idi bugun 49

www.digiturkburada.com
    Taraftar Paketi Kampanyaları - Yeni Üyelere Özel 49 TL'den Başlayan Fiyatlar! - DigiturkBurada
    https://www.digiturkburada.com/ligtv_taraftar_paketi.html

Resmi Dijiturk sitesi değil. Dikkat

• Ben paketi satın aldım, FB + ADS seçtim,

Lakin beni arayan arkadaş ellerinde sadece 9104 box olduğunu söyledi? Sizlere de bu yönde bir beyan oldu mu?

Müşteri hizmetlerini aradım elde kutu yok diyorlar?

• Kampanyanın son günü. Haberiniz olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Inside the nature kullanıcısına yanıt

Bende dün kurulumu yaptırdım, bana 9505 veya 9506 lazım zira amfi üstünden kullanıyorum sagem ler görüntü göndermiyor dedim. Bende yok bakalım olan bir arkadaşı yönlendirelim dedi, sonrasında buldum maltepeden alıp geliyorum dedi ve 9505 getirdi.

• casparza C kullanıcısına yanıt

M hizmetleri ile görüştüm dt'nin, kurdurun kayıt açalım gelince değiştirelim dediler.

Maçlar da başlıyor napalım kurduracağız artık mecbur. :)

• Ysf_joseph kullanıcısına yanıt

tşk ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Ysf_joseph

Resmi Dijiturk sitesi değil. Dikkat

Alıntıları Göster

Bende onu dedim çakma burası

• Geldi taktı kurul yapmadı ama bana öğretti yayın gelince
    Menü

Kurulum
    Dijiturk kolay kurulumu
    Türksat kurulum diye yaparsın dedi yarım saattir bekliyorum. Digiturk Yıllık Taraftar Paketi 488 Lira!

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.