Şimdi Ara

Digiturk Yıllık Taraftar Paketi 488 Lira! (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
998
Cevap
13
Favori
82.686
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hayır kimliğini bırak yeter resmini çekiyorlar çünki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamdır bana da sıkıntı yok dedi şimdi müşteri temsilci.

• Bu pakete şampiyonlar ligi, avrupaligi, eurolegue dahil mi?

Migrosun sattığı pakete dahilmiş:
    Digiturk Yıllık Taraftar Paketi 488 Lira!

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matmma

Bu pakete şampiyonlar ligi, avrupaligi, eurolegue dahil mi?

Migrosun sattığı pakete dahilmiş:

uefa şampiyonlar ligini exxen aldı

• Bu eski güncellenmemişler şampiyonlar ligi ve Avrupa ligi exxende İtalya serie A’da ssportda bu sene

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Migrosta satılanda EL ve diğer Almanya lig maçlarıda var , bu paket daha avantajlı değilmi ?

https://www.migros.com.tr/digiturk-avrupanin-yildizi-paketi-12-ay-uydu-kurulumlu-p-2cd9d99

• Geçen yıl kasım ayında karttan taksitli çekim sezon sonuna kadar kampanyalı Beşiktaş taraftar ve Avrupa paketi almıştım. Geçen hafta aradım 49 liralık taraftar paketinden faydalanmak istiyorum diye. Dün arandım. Kasım 2021 e kadar ödeyeceğiniz kısmı da düşüyoruz aylık 36,52 den 12 ay boyunca taraftar paketi alabilirsiniz diye. Kabul ettim bende. 1 ay tüm kanallar , 2021-2022 sezonu Beşiktaş + Adanademir

• 100 TL kupon devam ediyor mu acaba

• Bende Galatasaray + Adanademirspor almış bulunmaktayım inş aldığımıza değer de kaliteli bir lig izleriz

• Maçı dışardayken nasıl izleyebiliriz? Evde uydudan izleyen varken dışardan internetten izlemeyi engelliyor mu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: KacaKTV

Maçı dışardayken nasıl izleyebiliriz? Evde uydudan izleyen varken dışardan internetten izlemeyi engelliyor mu acaba?

evde başka bir kanal izleniyorken sıkıntı olmaz. Ama hem uyduda hem de beinconnect te maçı açamazsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: boçi

evde başka bir kanal izleniyorken sıkıntı olmaz. Ama hem uyduda hem de beinconnect te maçı açamazsınız.

Alıntıları Göster

Teşekkürler, beinconnect şifremi, üyeliğimi gelen kurulum ekibi mi verecek bana

• quote:

Orijinalden alıntı: KacaKTV

Teşekkürler, beinconnect şifremi, üyeliğimi gelen kurulum ekibi mi verecek bana

Alıntıları Göster

Üyelik numaranız şu şifreniz şu diye mesaj gelecek. Gelmezse müşteri hizmetlerini ararsınız mesajı gönderirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: boçi

Üyelik numaranız şu şifreniz şu diye mesaj gelecek. Gelmezse müşteri hizmetlerini ararsınız mesajı gönderirler.

Alıntıları Göster

Teşekkürler

• kurulum için ne zaman arıyorlar

• Sabah 10da aldım kurulumu şimdi bitti arkadaşlar.

• allmylife kullanıcısına yanıt

Evet n11 de . 3 ağustos son gün

• marakku kullanıcısına yanıt
    Sipariş verdikten 5-10dk sonra falan satıcı arıyor ve seçtiğin takımları adresi falan soruyor ve digitürk servisinin sizi arayacağını belirtiyor ardından 10-15dk sonra digitürk bayisinden arayıp aktivasyon kontrolü yapıp kurulum için randevu oluşturuyor ben bugün sipariş verdim yoğunluktan dolayı pazar günü kuruluma geleceklerini söylediler.

• Müşteri hizmetlerine en geç kaç gün sonraya randevu verebiliriz acep? İl dışındayım desek

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.