Şimdi Ara

DİGİTURK PAKET SİSTEMİ [21 EYLÜL 2018 GÜNCELLENDİ][ANA KONU] (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.640
Cevap
37
Favori
274.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Digiturkplay eski üyelere indirimli fiyat açıklandı mı ?
    ben sitede sadece tek fiyat olarak görüyorum ki bu da yüksek kalite için 660 tl..
    geçen sene yüksek kalite paketini 499 liradan almıştık, 160 lira zam oldukça fazla geldi bana..
    ayrıca yüksek kalite olarak pazarladıkları paketin kalitesi bence yeterli değil, 50'' tv ve üzerinde kalite istenilen seviyeye ulaşmıyor.. tivibu go da kullanıyorum ve televizyonum 58'' olmasına rağmen kalitesi digiturkplayın oldukça üzerinde ve yeterli..

660 lira verip yüksek kalite adı altında yetersiz kalite de maç izlemek ne kadar mantıklı bilemiyorum..
    tek cazibesi 3 arkadaş birleşip herkesin kendi maçını izlemesi ki yıllardır böyle yapıyoruz.

660 lira süper lig + extra paket (geçen sene 100 tl idi ) yada şampiyonlar ligi paketi ne kadar olacak bir fikrim yok ama önceki yıllara göre hesaplı olmayacağı kesin.
    üstelik illegal yayın bu kadar yaygınlaşmış ve izlemesi bu kadar kolaylaşmışken bu fiyatlar ile digiturkplay satışlarını yükseltebileceklerini pek sanmıyorum.

• Aradaki fark cok az. Degmez bu fiyata.. sporun yildizini alingecin aylik 89a

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk 5 ay 58 lira ödedık iyiydi de 2 ayrır 118 lira cok helıyor su anda film maçların olduğu paket fıyatı kaç lıra kı ?

Kasım da falan bıtıyor sozleşme 118 lira dan iyi teklıf gelecek ama bılmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: kaos3434

Digiturkplay eski üyelere indirimli fiyat açıklandı mı ?
    ben sitede sadece tek fiyat olarak görüyorum ki bu da yüksek kalite için 660 tl..
    geçen sene yüksek kalite paketini 499 liradan almıştık, 160 lira zam oldukça fazla geldi bana..
    ayrıca yüksek kalite olarak pazarladıkları paketin kalitesi bence yeterli değil, 50'' tv ve üzerinde kalite istenilen seviyeye ulaşmıyor.. tivibu go da kullanıyorum ve televizyonum 58'' olmasına rağmen kalitesi digiturkplayın oldukça üzerinde ve yeterli..

660 lira verip yüksek kalite adı altında yetersiz kalite de maç izlemek ne kadar mantıklı bilemiyorum..
    tek cazibesi 3 arkadaş birleşip herkesin kendi maçını izlemesi ki yıllardır böyle yapıyoruz.

660 lira süper lig + extra paket (geçen sene 100 tl idi ) yada şampiyonlar ligi paketi ne kadar olacak bir fikrim yok ama önceki yıllara göre hesaplı olmayacağı kesin.
    üstelik illegal yayın bu kadar yaygınlaşmış ve izlemesi bu kadar kolaylaşmışken bu fiyatlar ile digiturkplay satışlarını yükseltebileceklerini pek sanmıyorum.
    Aynen öyle çok doğru söylüyorsun.

Eğer eski üyelere indirim yapılmassa ben de almayı düşünmüyorum. Bekleyelim bakalım biraz daha ligin başına doğru yapabilirler bir kampanya.

• Selamlar

Bir sorunum var önce buraya bir yazayım dedim konuyu gelince ;

Tv Bulunduğu odada uydunet bağlı ve duvarda tek bir adet tv girişi var onda da uydunet internet girişi bağlı bildiğiniz üzere uydu net internet bağlantısını tv girişinden yapıyor.Öğrenmek istediğim diğer arka odadamda tv girişi var oradan delik açsam digitür kullanabilirmiyim.Binada digitürk uydusu var merkezi olarak.
  • dodiko kullanıcısına yanıt
    Evet

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar Digitürk kutulu almistim geçen sezon başında,kredi kartına 12 taksitle aylık 79 TL kısmetse temmuz sonu son 79 TL ile son buluyor acaba beni Digitürk müşteri hizmetleri ararmi

• omurserap O kullanıcısına yanıt
    Onların aramasını beklerseniz çok yüksek fiyat verirler hocam. Siz tahhüdünüzün bitmesine yakın iptal faksı çekin onlar sizi ararlar ve uygun bir teklif verirler.

Örneğin yine 79 TL kk +6ay dizi film hediye veriyorlar

• Film ve diziyi 6 ay bedava izlemek isteyen iptal faksı ile bu haktan bedava yaranlansın . Ben aldım mesela .

• Kanallar bir ile yaramaz o ayrı konu ama para da vermeyin yani .

• mesafe4272 kullanıcısına yanıt
    Hocam 6ay film dizi bedava alıp sonra ki 6ay da bedava alsak aslında 21 lira ile yılı kapatırız 👍

• Yeni üyelere en uygun paket hangisi beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: omurserap

Arkadaşlar Digitürk kutulu almistim geçen sezon başında,kredi kartına 12 taksitle aylık 79 TL kısmetse temmuz sonu son 79 TL ile son buluyor acaba beni Digitürk müşteri hizmetleri ararmi
    iptal faksı çekin 4 temmuzdan sonra
  • RockStar. kullanıcısına yanıt
    Ailenin yıldızı 27 tl en uygun paket şuan

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Tüm paketlerde 4 ay yarı fiyat teklif edildi bana. LİG TV 54.50 TL *4 + 8 ay 109 TL çok geldi. Ailenin Yıldızı aldım bugün faturam kesilecek ve yıldız doludan kalan kanalların hepsi şifreye girdi. Temmuz-ağustos-eylül-ekim 13,50 TL, kalan 8 ay 27 TL fatura gelecek.
  • Süper Lig'de de artık 80 TL'ye FB GS maçlarını izlerim bir tek. 107 TL öderim yılda iki ay o kadar. :)
  • Kolomen_596 K kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam 😊film dizi dahil mi?

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    TFF 1.Lig, Digiturk'ün çocuk, spor, belgesel ve yaşam kanalları. (beIN IZ, Eurosport Fox Sport falan.) Süper Lig yok, sadece 77.kanal (maç yokken açık) Dizi paketi yok isterseniz + 10 TL'ye üyeliğe eklerler. Film ve diziden sadece birer kanal ikram :) Digiturk aldı başını gitti. 2019 Temmuzda elveda bunlara.
    Ben de ailenin yıldızı paketine devam etmeyi düşünüyorum, hediye olarak dizi film kanallarını birkaç ay vermediler mi? Bir de iptal faksı çekmeden mi bu teklifi aldınız
    Hocam 6ay dizi film hediye vermeleri lazım vermediler?

• 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.