Şimdi Ara

DİGİTURK PAKET SİSTEMİ [21 EYLÜL 2018 GÜNCELLENDİ][ANA KONU] (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.639
Cevap
37
Favori
274.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kusura bakmasınlar ama sadece bursaspor maçı seyrediyorum diğerleri zaten ilgimi çekmez vaktim de yok ?
    Tek takım teklif alan olursa yazabilirse sevinirim ? (lige yeni çıkan 3 takıma aylık 40 tan yapmışlar herhalde)
    Teşekkürler
  • Ailenin Yıldızı paketini alıp da kullanan arkadaşlar Dilediğin Yerde uygulaması TV üzerinden Filmlere erişim kapalı mı? Ya da yabancı dizilere?
  • Ulusal Kanallar+Film+Belgesel+Çocuk+HD Plus için 21,99 ödüyorum

Game Of Thrones izlemek için dizi paketi almak istedim. Filmin yıldızına geçip 10TL ye alabilirmişim. 45+10TL 55TL olacakmış mevcut durumda izleyemezmişim.

Dizi bana 33TL ye malolacak.
  • O değilde ben 2 hafta önce fax çektim benim yayın zaten taahhütlü değil. Bitmişti aylık alarak izliyordum. Yaz gelince aylık almama gerek kalmadı giriş paketine boş yere 21 lira veriyorum. bunlar beni niye hala aramadı. Kurtulmak istiyorum bu nalet kutudanda yayındanda. Ne hd si var ne kalitesi var. Bide tutturmuşlar tüm maç diye. Ulan banane tüm maçlardan ben nerde bulacağım o kadar zamanı maç izlemek için. Her şeye para veriyoruz bide ona aylık 80-90tl nasıl verelim kafa mı buluyorlar acaba. Bi an önce arasınlar artık 3 ağustosta muhtemelen yeni fatura kesilir hemen.
  • Geçen sene kredi kartı ile 540 TL ödediğim ligtv'ye bu sene 940 TL istediler. 76 TLx12. Yok efendim o da varmış, bu da varmış... Ben de iptal ettiriyorum. Son 8-10 senedir alıyordum Ligtv'yi... Yeter artık!

Bir de geçen sene 1 yıllık ligtv almışım. Faturada da 19.08.2016 - 18.08.2017 arası yazıyor. Bu adamlar ısrarla Ağustos başında bitiyor diyorlar! Faturada açık açık yazmasına rağmen bu talepte bulunmalarına anlam veremiyorum.
  • arkadaşlar...digiturk dizi ve film paketindeki kanalların gece yayın akışlarına dikkat edin sansür azaliyormu yani gündüzleri uygulanan erotizm sansürü saat 24:00 sonrasında aynen devam ediyormu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartilkisi -- 25 Temmuz 2017; 17:18:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AİLENİN YILDIZI paketini aldım içinde Sadece Göztepe maçlarının olduğu kısımla birlikte ilk 3 ay 25TL 9 ay 40 TL olarak.
    Şimdi sorum şu, bu paketle birlikte Bein sport 1 kanalını maç saatlerinin dışında izleyebilirmiyim. Mesela o kanalda olan spor programları izleniliyor mu ? Maçları kastedmiyorum sadece spor programlarını soruyorum açık oluyormu ?
  • Maçlar harici acıktır ailenin yıldızı paket kapsamında beinsport 1 kanalı acıktır izlersiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende Bursaspor paketi vardı aynen açık oluyor hatta Bein 1 HD de artık açık.

Ama şöyle bir altyapı problemi var diyelim Fener-Göz göz maçı ve Bein 1 HD veriyor maçı.

Sende göz göz paketi var diye sevinme maç başlamadan 30 dk önce kanal gidecek

Maçı 204 SD Bein 1 den seyredeceksin.

Kaç kere aradım çözümü yok malesef, 2 sene önce dedim ki bursa HD seyretmek istiyorum tamam dediler +15 aldılar

tabi HD olmayınca paramı iade ettiler.
  • Beyler Turksattan digitürk üyeliği olup eutelsat binasında olmayan biri eutelsattan kolay kurulum yapabilir mi kanallar çıkıyor mu? eutelsat var denildi binada apartman yönetimide yurtdışında bilgi alamadım eutelsattan kurulum yaptım kanallar çıkıyor ama emin olamadım müşteri hizmetleri çıksa bile turksattan alıyorsunuz emin olamazsınız dedi
  • mh tarafından bugün arandım geçen sene kk kampanyası ile 5 büyükleri 450 tl almıştım türksat üzerinden
    bugün teklif edilen ilk 4 ay ücretsiz kalan 8 ay 99 tl idi
    birde digitürk eultsat çanak kurulumu ücretsiz yaparız dediler
  • Selam arkadaşlar;
    YENİ PAKET SİSTEMİ İLE ENGELLİ PAKETİNİ İPTAL FAX İLE %50 İNDİRİMLİ ALAN VARMI.?
    YADA YILDIZ DOLU VE 4K ENGELLİ PAKET NE KADAR.?
  • Zobaa16 kullanıcısına yanıt
    277de hd yayini da acik oluyordu taraftar paketlerinde

• Dün iptal faksı çektim. Bugün aradılar 69 TL x 12 ay kredi kartı kampanyası teklif ettiler. 4 ay ücretsiz 99 tl alanlar var kabul etmem dedim. Zaten size özel bu teklifimiz 12 ay 99 normalde dedi. Yok kabul etmiyorum dedim. 4 ay ücretsiz 8 ay 99 ile size teklif ettiğimiz ücretin arasında aylık 3 tl farkediyor dedi. Evet 3 tl az bir fark olabilir ama benden ucuza izleyen varken o fiyattan almak içime sinmez dedim iptal edin ozaman dedim. Tamam iptal işleminizi gerçekleştiriyorum 31 temmuzda kapanacak dedi makinayı teslim edersiniz falan dedi. Şimdi tekrar aranırmıyım acaba yoksa harbiden iptal etti mi? bir yanımda almak istiyor bilemedim şimdi.
  • altinbas07 kullanıcısına yanıt
    Engelli paketi kapsamında %50 derken ? Zaten %50 olarak 70 TL istiyorlar.

• The Islander kullanıcısına yanıt
    Türksatta yoktu tahminim tek takım eutelsatta da olmaz..
  • Yok onu biliyorum %50 ama liste fiyatından %50 şimdi normalde biz 129TL YILDIZ DOLUonu 6ay %50 alıyoruzya
    Onun gibi %50 alan varmı demek istedim engelli olup.? İPTAL FX istinaden.?
  • altinbas07 kullanıcısına yanıt
    engelli paketinde ki üye fax göndermeden iptal isteğini iletse merkezden dönüş yapıldığın da yine herhangi bir indirim vermiyorlar. klasik plus kutu hediye ediliyor. seyretmek isterse 2-3 ay film paketi de veriliyor ama fiyatta 1 lira indirim yapmıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: poison06

engelli paketinde ki üye fax göndermeden iptal isteğini iletse merkezden dönüş yapıldığın da yine herhangi bir indirim vermiyorlar. klasik plus kutu hediye ediliyor. seyretmek isterse 2-3 ay film paketi de veriliyor ama fiyatta 1 lira indirim yapmıyorlar

Cevap için teşekkürler bende engelli liste fiyatı %50 alıyorya FULL paket alınca belki 3 ay vs
    İndirim verirler sandım.?
  • Bugün arandım 815 tl kredi kartı kampanyası sundular cazip geldi yarın taksit ile işlemi gerçekleştireceğiz.
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.