Şimdi Ara

DİGİTURK PAKET SİSTEMİ [21 EYLÜL 2018 GÜNCELLENDİ][ANA KONU] (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.640
Cevap
37
Favori
274.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Lig tv 2/3/4 de verilen maçları izleyemezsiniz.Ssport her maçı yayınlamıyor diye biliyorum ondan Mh öyle demiştir ama diğer belgesel,çocuk,müzik,hd ailenin yıldızı paketinde mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

quote:

Orijinalden alıntı: plus007

Yüzyüze müş tem ile görüşün

İlk 6 ay %50

Son6 ay liste fiyatını veriyor

yine 900 e geliyor çok pahalı. geçen sene süperlig bütün maçlar + sporextra 750 e falan izleniyordu. 900 e alınmaz zaten indirimde yapmıyorlar onun dışında sanırım. 20 gün sonra gönderiyorum iptal fax ını. ağustosun başında taahhüt bitiyor zaten

Taahhüt 02/08/2017'de bitiyorsa, iptal dilekçesini en erken 04/07/2017 tarihinde verebiliyoruz değil mi? Daha erken verirsek cezaya düşüyoruz herhalde...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reguse

quote:

Orijinalden alıntı: avei21

quote:

Orijinalden alıntı: plus007

Yüzyüze müş tem ile görüşün

İlk 6 ay %50

Son6 ay liste fiyatını veriyor

yine 900 e geliyor çok pahalı. geçen sene süperlig bütün maçlar + sporextra 750 e falan izleniyordu. 900 e alınmaz zaten indirimde yapmıyorlar onun dışında sanırım. 20 gün sonra gönderiyorum iptal fax ını. ağustosun başında taahhüt bitiyor zaten

Taahhüt 02/08/2017'de bitiyorsa, iptal dilekçesini en erken 04/07/2017 tarihinde verebiliyoruz değil mi? Daha erken verirsek cezaya düşüyoruz herhalde...

hocam benimde 2 veya 3 ağustosta bitiyor ama ceza süresine bakmadım. 15 gün kala gönderecem işimi sağlama almak için

• Deathbringer kullanıcısına yanıt
    ailenin yıldızında sporextra yok ... sadece ingiltere ligi var. birde belgesel+çocuk kanalları var içinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 23 Haziran 2017; 16:51:28 >
    Spor extra paketi artık sporun yıldızı tarafına geçti, bu nedenle Basket ligi ve diğer yabancı ligler için o paket gerekli. S sport Aile paketinde mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wanker -- 23 Haziran 2017; 16:47:47 >
  • O zaman yapcak pek birşey kalmıyor. Asıl takip ettiğim Formula 1. Oda S Sports'ta yayınlanıyor. Maçlarla çakıştığında Bein 1-2-3-4 e geçiyordu, pakette olmasa bile yayın zamanı açılması gerek. Ailenin Yıldızı 25 TL iken Sporun Yıldızı 99 TL, arada ki fiyat farkı çok fazla

En güzeli S Sports için Ailenin yıldızı paketine 25 TL verip almak..
    Ailenin yıldızında eurosport kanalıda açık Almanya ligi de var yani. F1 izleyecem diyorsanız en uygun yolu bu paket zaten.

kredi kartı varsa ailenin yıldızı 20 lira
    1 ay süper lig hediye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyalı. -- 23 Haziran 2017; 18:43:7 >
  • İnşallah beter olurlar, abone kaybı yaşarlar da el mahkum fiyatları indirmek zorunda kalırlar.

600 milyon'a ihaleyi alırken banamı sordun fiyatlara zam yaparım diye?

Müşteri keriz mi sen bu fiyatlara öttürmeye kalkıyorsun

• Yeni paketler icin cagri merkezinden aranan arkadaslar hangi numaradan arandiniz? 4737373den mi yoksa 0850 li bir numaradan mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi gözünüz aydın.
    Yeni sistemde IQ cihazların kayıt ve geri alma özelllikleri kapatılmış.
  • Harici hdd için o , sabit hdd cihazlar için değişiklik yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

bugün yine aradılar. %50 teklifi yine sundular.15 dk konuştu bayan.bende geçen sene 450 tlye izlediğim bir pakete busene 2 katı fiyat vermem dedim ve kesin iptal gerçekleşti.

Tekrar aradılar mı yoksa bitti mi iş?
  • iptal onayı için aradılar dün.teklif sunmadılar.27 haziranda kartı teslim edeceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni paket sisteminde esnek değiller . Yapılan tekliflerin albenisi yok.

+ Box offıce kanallarını hediye etmeleri gerek

+ Liste fiyatında abonelik yılına göre %10-20 arası indirim uygulanmalı !

+ Yıldız dolu pakete özel 4K plus cihaz hediye edilmeli .

• arkadaşlar...digitürk üzerine telefon ettim ve yetkiliyle yıldız paketi hakkında konuştuk aylık 25 lira aboneliğe uydu alıcı aktivasyon kurulum dahilmiş evimizde zaten çanak antenimiz mevcut fakat astra uydusuna yönelik şeklinde bilgi verdim eutelsat uydusuna yönelik anten için 12 ay taksitle aylık 10 lira faturaya ilave ediliyormuş yani her şey dahil yıldız paketi aylık 35 liraya patlıyormuş...bilgilerinize sunarım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartilkisi -- 24 Haziran 2017; 2:12:47 >
  • Bugün 2. Kez aradılar beni. En uygun totalde 948 tl fiyat çekti, ligler belgesel vs olan paketi. Dedim düşmezse bu fiyatlar kapatıracağım yeni paketler çıkmaz mı dedim. Şuan için bunlar fiyatlar sabit dedi bişey yapamıyoruz ama yenilik olabilir dedi konuşan adam. 1 ay içinde bişeyler olabilir sanırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...digitürk üzerine telefon ettim ve yetkiliyle yıldız paketi hakkında konuştuk aylık 25 lira aboneliğe uydu alıcı aktivasyon kurulum dahilmiş evimizde zaten çanak antenimiz mevcut fakat astra uydusuna yönelik şeklinde bilgi verdim eutelsat uydusuna yönelik anten için 12 ay taksitle aylık 10 lira faturaya ilave ediliyormuş yani her şey dahil yıldız paketi aylık 35 liraya patlıyormuş...bilgilerinize sunarım...

çanak anten zaten beleşe takıyorlar, ekstra 10 tl falan almaması lazım,artık çanakların parasını da mı ödetmeye başladı bu kan emiciler?
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Sitelerinde şöyle yazıyor. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik - 90’lık çanak anten için Digiturk’e 120 TL olarak ayda 10 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 95 TL olarak ödenebilir.

Şimdi oturduğum binada normal Turksat çanak antenimiz var çatıda. Digiturk alsak anten için ayrıca 120 lira daha mı ödeyeceğiz? Soygun bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Sitelerinde şöyle yazıyor. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik - 90’lık çanak anten için Digiturk’e 120 TL olarak ayda 10 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 95 TL olarak ödenebilir.

Şimdi oturduğum binada normal Turksat çanak antenimiz var çatıda. Digiturk alsak anten için ayrıca 120 lira daha mı ödeyeceğiz? Soygun bu.

valla biz 2015'de üyelik başlattık digitürkten.Binamız sitede değil bişi değil yani ortak digitürk anteni falan da yoktu binada.Geldiler taktılar anteni,kabloyu da çektiler 5 kuruş ekstra ücret almadılar sadece aktivasyon için mi ne bir 20 tl vermiştik o kadar.1 senelik taahhüt vardı ekstra anten parası alınmadı bizden.Demek ki artık almaya başlamışlar ,yuh yani

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.