Şimdi Ara

DİGİTURK PAKET SİSTEMİ [21 EYLÜL 2018 GÜNCELLENDİ][ANA KONU] (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.640
Cevap
37
Favori
274.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizin Ailenin Yıldızı kapsamındaki kanallar şuan açık mı ? Ben 3 Temmuz'dan itibaren aktif olmasını istemiştim ama kanallar şuan açık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonic35

Sizin Ailenin Yıldızı kapsamındaki kanallar şuan açık mı ? Ben 3 Temmuz'dan itibaren aktif olmasını istemiştim ama kanallar şuan açık.

Benim de aynı durum. 3 temmuz dedim ama açılmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

evet 2 temmuz 2017 ye kadar hediye olarak açık 3 eklenecek

sizinde online işlemlerden paket ekran görüntüsü eklermisin
  • derya78 kullanıcısına yanıt

• quote:

benimde bu şekilde yazıyor
  • Bugün aradılar digitürkten kadın bir dünya saydı da saydı. Yok efendim herşey tek pakette toplanmış falan filan bunların toplamı normalde aylık 180 liraya bulcakken size özel aylık 99 tl olcak efendim dedi. Eğer kredi kartından çekim yaparsanız 79 lira olur dedi. Dedm ben geçen sene 550 tl ödedim şimdi neden iki katı para vereceğim? Eğer 1 ay içinde fiyatlar düşmezse 1 müşteri daha kaybedeceksiniz oraya benim için eksi düşebilirsin dedim iyi günler dedi.

• edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 22 Haziran 2017; 10:42:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RooT27

quote:

Orijinalden alıntı: ntquartex

Son zamanda üyeliğini iptal eden arkadaşlar, fax çektiniz mi? Gıcık oluyorum bu fax olayına her seferinde...

Fax çekmeden üyelik iptali olmuyor mecburi olarak çekmelisiniz.

Bayiye gidip teslim etsek olmuyor mu yani ?
  • Bayiye diyorum ki:

Bursaspor paketi devam etsin olmaz diyor, diyorum gözgöz var :)

Abi onlar yeni çıktı güzellik yapıyoruz siz Şampiyon takımsınız diyor :)

Ya diyorum zor ligde kaldık :) yap 40 dan devam edeyim diyorum....sonuçta 3 Ağustosa kadar dondurdum

Bursadaki Digitürk bayiinin kafayı yakayım biraz da

Tek takım maçı için abonelik bulan lütfen yazsın.... şu an göz göz,malatya ve sivas takımlarına var herhalde...
  • quote:

Son zamanda üyeliğini iptal eden arkadaşlar, fax çektiniz mi? Gıcık oluyorum bu fax olayına her seferinde...

yolunun üzerindeyse geçerken bayiye iptal dilekçesi doldur hocam, 15 gün sonra sms atıyorlar ekipmanı iade edebilirsiniz diye.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

quote:

Orijinalden alıntı: RooT27

quote:

Fax çekmeden üyelik iptali olmuyor mecburi olarak çekmelisiniz.

Bayiye gidip teslim etsek olmuyor mu yani ?

olur tabiki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Benimde b şekilde

• Ailenin yildizi paketi alindiginda bein connectde ki filmleri izleyebiliyornuyuz? Yoksa filmin yildizi paketine mi sahip olmak gerekiyor?

• b.unal kullanıcısına yanıt
    film paketi almalısınız. üyeliğinizde hangi paket varsa ona dahil videoları izleyebilirsiniz
  • hem bayiye gittim hem musteri hizmetlerini aradim ndirim yok taahut bitince iptal edicm bu arada bein connecte sikinti varmis film izlenemiyor kapatmaya az kaldi.

• Yüzyüze müş tem ile görüşün

İlk 6 ay %50

Son6 ay liste fiyatını veriyor

• Madem DT çakallık yapıyor, biz de yaparız.

Mobil Ligtv üyeliği ücretsiz olacakmış. Mobil ligtv kullanıcı hesabını aylık belli bir ücret karşılığında tanıdık birine kiralayabiliriz. Böylece fatura düşmüş olur.

• tcan kullanıcısına yanıt
    mobil lig tvden izlediğin an televizyonda yayını kesıyorlar artık ızlemedıgın macları yapabılırsın tabi :)
  • Mevcut üyeliğim Giriş + Belgesel + Spor Extra + Çocuk Kanalları + HD yi 40 TL ye alıyorum. Asıl olarak S Sports kanalından Formula 1 i takip ediyorum. NBA ve İngiltere Premier Ligide bonusu oluyor.

Yeni sisteminde Ailenin Yıldızı paketinde tüm isteklerim karşılanmış olur sanırım ?

Müşteri hizmetlerini aradığımda bu paketle istediklerinizi izleyemezsiniz dedi, yardım bekliyorum arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: plus007

Yüzyüze müş tem ile görüşün

İlk 6 ay %50

Son6 ay liste fiyatını veriyor

yine 900 e geliyor çok pahalı. geçen sene süperlig bütün maçlar + sporextra 750 e falan izleniyordu. 900 e alınmaz zaten indirimde yapmıyorlar onun dışında sanırım. 20 gün sonra gönderiyorum iptal fax ını. ağustosun başında taahhüt bitiyor zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 23 Haziran 2017; 15:59:23 >
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.