Şimdi Ara

digiturk yalıspor kampanyası 948 tl ve 250 tl lik hediye çeki veriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
4
Favori
6.421
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • digiturk yalıspor kampanyası spor paketi 948 tl ve 250 tl lik hediye çeki veriyor
    https://www.yalispor.com.tr/digiturk-bein-sports-yayin-bedeli

digiturk yalıspor kampanyası 948 tl ve 250 tl lik hediye çeki veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademcell -- 20 Ekim 2017; 13:49:44 >

• Guzel kampanya epeydir vardi...acaba hediye ceki son kullanma tarihi nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PICODI500 Kodu ile alınırsa 848,00tl ile alınabiliyor. Ancak müşteri hizmetleri inidirim kodu ile yapılan alışverişte 250tl lik kod gönderilmeyebilir dedi canlı destekte. Tam net bi ifade de kullanmadı.
    Hem 848TL ye alınır hem de 250tl kod gönderirlerse ciddi cazip olur aslında...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalizzma

PICODI500 Kodu ile alınırsa 848,00tl ile alınabiliyor. Ancak müşteri hizmetleri inidirim kodu ile yapılan alışverişte 250tl lik kod gönderilmeyebilir dedi canlı destekte. Tam net bi ifade de kullanmadı.

Emin olun birazdan geçerli olmaz o kod bu üründe :)

• quote:

Orijinalden alıntı: nc.nc

quote:

PICODI500 Kodu ile alınırsa 848,00tl ile alınabiliyor. Ancak müşteri hizmetleri inidirim kodu ile yapılan alışverişte 250tl lik kod gönderilmeyebilir dedi canlı destekte. Tam net bi ifade de kullanmadı.

Emin olun birazdan geçerli olmaz o kod bu üründe :)

848 TL YE ALDIM 250 TL lik çek gelmezse siparişi ipal ettireceğim
  • ademcell A kullanıcısına yanıt
    Haberdar edersiniz hocam indirim kodu gelirse. İyi fırsat gerçekten

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkLord97

Haberdar edersiniz hocam indirim kodu gelirse. İyi fırsat gerçekten

bence gelecektir 250 tl lik hediye çeki
    yanlız sitede belli başlı kartlara izin veriyor
    hsbc kartta 1000 tl toplam giyime puan veren bir kampanya geldi onla ödemek istedim ama olmadı
    kapıda ödeme yapmak isteyenlere 10 tl masraf eklıyor ama tek çekim oluyor alışveriş

site genel olarak pahalı az evvel üye oldum ve alışverişi yaptım uzun zamandır yoktunuz diyip 25 tl kod yolladılar kod kişiye özel 200 tl üzerinde geçerli ama genel gibi duruyor: YALISPORUM

100 tl lik kod için @kartalizzma ya ayrıca teşekkürler 848e inmese büyük ihtimalle almazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademcell -- 20 Ekim 2017; 19:40:45 >
  • İLAVE BİLGİLER:

AVANTAJİX %4 veriyor

siparişten sonra anında site içi Parapuan yükleniyor:
    Hesabınızda birikmiş 25.44 TL parapuanınız var! Alışverişinizde kullanmak istiyorsanız tıklayın. diyor
  • Normalde 79 tl olan paket bu
    eski üyelere 59 tl verıyorlardı agustos ayında. (k.kartı ile talımat verenlere)
  • kartalizzma K kullanıcısına yanıt
    PAKET ALIMLARINDA FARKLI İNDİRİM KODLARI GEÇERSİZDİR.

Demiş ama ben de denedim şahsen almayı, bu ay sonu taahhütüm doluyordu :)
    Eğer 250TL indirim çeki göndermezlerse ben de iptal ederim...
  • İndirim kodu geldi mi arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkLord97

İndirim kodu geldi mi arkadaşlar

gelmedi bekliyoruz
  • AÇIKLAMADA beIN CONNECT ten bahsedilmiş eski digiturk play i mi satıyorlar yoksa

sms te gelmedi

• ademcell A kullanıcısına yanıt
    Yok hocam evde olmadığın zamanlar bein connect ten yararlanabiliyorsun onu kastetmiş. Yoksa kurulum normal çanak yayını olacak yani. Umarım çek gönderilir 12 saat içerisinde diyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalizzma -- 21 Ekim 2017; 13:39:7 >
  • quote:

Yok hocam evde olmadığın zamanlar bein connect ten yararlanabiliyorsun onu kastetmiş. Yoksa kurulum normal çanak yayını olacak yani. Umarım çek gönderilir 12 saat içerisinde diyordu.

Aynı anda hem tv den hem mobilden izleyebiliyormuyuz ?

• nc.nc N kullanıcısına yanıt
    Hayır aynı anda sadece tek ekrandan izleyebilirsiniz. Bein connect açarsanız tv yayını kesilir.

• ben yalispordan aldim memnunum

• kartalizzma K kullanıcısına yanıt
    Hocam indirim için minimum tutar var mı? 255TL'lik bir ürüne 5TL mi ödüyorsun sadece?
  • Kurulumu en geç ne zaman yaptırabiliyoruz? Açıklamada bu bilgi yok. Benim abonelik 31 Aralıkta bitiyor. Bunu alsak 31 Aralık + 1 yıl şeklinde yapılır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HULKBABA

Hocam indirim için minimum tutar var mı? 255TL'lik bir ürüne 5TL mi ödüyorsun sadece?

250 lik indirim çeki geldimi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.