Şimdi Ara

###Digiturk WEBTV kullanıcıları buraya###

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
741
Cevap
2
Favori
37.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet kampanya epey ilgi görmüş durumda, gözlemlediğim kadarıyla dhda da kullanıcıları mevcut.

Buyurun burada buluşalım.Maçlar hakkında görüntü kalitesi hız vs. hakkında deneyimlerimizi paylaşırız.Ayrıca tüm maçları izleme şansı doğduğu için oynanan futbol kalitesi, pozisyonlar ve mücadeleyle ilgili yorumlarımızı burada yaparız.

Kullanıcı olmayan ancak bilgi edinmek isteyen arkadaşlar için link vereyim;
    http://www.digiturkwebtv.com.tr/
    burada gerekli bilgilendirmeler var başka soruları olanların sorularını yanıtlayabiliriz.

çeşeköycogonliy kimse gelmese bile seni bekliyorum 65 liramı aldın justin linki verdin bana,şikayetvar.com a yazacam seni diğer forumda da cücü nü azaltacam

• Ben bir Beşiktaşlı ve bir Fenerbahçeli bulmaya çalışıyorum. FB'nin maçı varken FBli,Bjk'nin maçı varken BJKli,GSnin maçı varken Ben izleyebilicem. Böylece 1 aylık paket 10 liraya gelicek
  • quote:

Orijinalden alıntı: ra hmetli

Ben bir Beşiktaşlı ve bir Fenerbahçeli bulmaya çalışıyorum. FB'nin maçı varken FBli,Bjk'nin maçı varken BJKli,GSnin maçı varken Ben izleyebilicem. Böylece 1 aylık paket 10 liraya gelicek

İki takımın maçları aynı saate denk gelirse?
  • Hadi arkadaşım dükkanın önünü kapamayalım. 65 liraya plazma mı verecektik? İlgilenen arkadaşlar pm ile göndersin 65 lira hemen açıyorum yayını

• uygulama iyi olmuş yalnız.Ts-ibb maçıda keyifliydi bence beklediğimden iyi mücadele vardı
    Erman toroğlu'na gıcık oluyordum maraton kalkınca da sevinmiştim ama bence eksiklik olmuş.En azından yerine adam gibi bir program koysalar veya %100 futbol u lig tv ye geçirseler yerinde olurmuş.
  • Evet maç güzeldi özellikle ikinci yarı. Esas maç yarın tabi Yarın bilgisayarı içerideki büyük televizyona bağlayıp deli atmosfer yapacağım evde
  • arkadaşlar sorunu hala bulamadım ya 2 mbit bağlantı var takılmalar yaşıyorum... Sizde durumlar nasıl... Ama arkadaşımda izledim bi kere 8 mbit te hiç takılmadı... 2 de de takılmaması lazım...
  • Valla hocam bende cillop gibiydi. 8 mbit var.
  • sorumu heryere yazdım burayada yazayım
    quote:

Paketi bugün aldım. trabzon bursa maçını çok düşük bir hızda izleyebildim (250k ile) ama fenerbahçe-bursa maçını hiç izleyemedim, sadece siyah bir ekran geldi. canlı desteğe tıklayıp sorunumu yazıyorum isminizdeki hatalı karakterleri silin diye uyarı geldi. tüm türkçe karakterleri (ismimdekileri ve metindekileri) inziliz alfabesine göre düzelttim yine olmadı. bu sorunu nasıl halledebilirim? olmazsa yarın dijitürk müşteri hizmetlerini aramayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Can

sorumu heryere yazdım burayada yazayım
    quote:

Paketi bugün aldım. trabzon bursa maçını çok düşük bir hızda izleyebildim (250k ile) ama fenerbahçe-bursa maçını hiç izleyemedim, sadece siyah bir ekran geldi. canlı desteğe tıklayıp sorunumu yazıyorum isminizdeki hatalı karakterleri silin diye uyarı geldi. tüm türkçe karakterleri (ismimdekileri ve metindekileri) inziliz alfabesine göre düzelttim yine olmadı. bu sorunu nasıl halledebilirim? olmazsa yarın dijitürk müşteri hizmetlerini aramayı düşünüyorum

yürü la başkasıyla dalga geç

• arkadaşlar test yayını açılmıyor nası yapıcam
  • değiştir yokmuş burada acaba takılma sorunu DNS ayarları ile alakalı olabilir mi??
  • quote:

Orijinalden alıntı: bynoun

quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Can

sorumu heryere yazdım burayada yazayım
    quote:

yürü la başkasıyla dalga geç

dalga geçmiyorum gerçekten görüntü yok

• pazartesi oynanacak maçta nasıl görüntü olsun
  • ttnetle bu iş yalan olur söyleyim size
    fiber bağlantınız falan varsa o zaman olur ancak
    para verip kafanızı duvarlara vurursunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: bynoun

pazartesi oynanacak maçta nasıl görüntü olsun

40 yılın başı bir şaka yapayım dedim kimse yemedi ama trabzon maçını gerçekten çok yavaş izledim 250 k ile geldi
  • 2 hafta önce satın almıştım bu hizmeti. 4Mbit bağlantımla 1370 Kbps kalitede izliyorum. Hiç takılma olmuyor. Sadece bazen yayın kalitesi düşüyor, onlar da 10-15 sn içinde düzeliyor. Şimdilik tek eksik 16:9 yayın yapmaması. Onun dışında memnunum.

Yayın kalitesi bağlantı hızınıza göre ayarlandığı için 1Mbit ile dahi sorun yaşamamanız lazım. Tabi canlı yayın sırasında arkaplanda çalışan download/upload'ları kapatmayı unutmamanız koşuluyla.
  • Bağlantıyı sadece siz kullanıyorsanız takılma olmaması lazım.Mesela 2 mbit kullanıyorsan arada 400-700 gibi düşmeler olsa bile genelde 1100-1300 civarlarında kullanabilmen lazım.

Bizim müteahhit karşıya kız apartı yaptı bu sene memleketli sayıldığı içinde şifreyi verdi beleş kullanıyoruz aynı hatta yaklaşık 8 kişi falan bağlanıyor.Ona rağmen riski göze aldım webtv olayına girdim
    Daha önce torrent falan kullanırken edindiğim tecrübelere göre neti download amacıyla kullandıklarını söyleyemem muhtemelen kızlar habire msn yapıyor genelde sorun olmuyor ama rapidten birşey falan indiren olursa o zaman epey hızım kesiliyor.bugün ts-ibb maçı esnasında da 20-25 dk rahatsızlık verdiler.Onunda cinliğini düşündüm ağdaki kullanıcılara hız kotası koymak için program baktım bulamadım
    Şimdilik yaramaz bir durum yok ama normalde efendi efendi sörf yapan diğer kullanıcılar derbi esnasında download olayına girerlerse kafayı yerim galiba.
    Yarınki derbiyi bekliyorum bakayım şimdi

Ayrıca youtube vs için farklı dns kullananlara söyleyeyim ben dns leri otomatiğe aldıktan sonra verim artışı gördüm sizlerde bir deneyin derim.

Bir de ikram yapalım dernekte, bizim millet kuru kuruya durmuyor

• Bu arada bağlantı 2mbit onu yazmayı unutmuşum.
  • benim bağlantımda 1 mbit valla 500k ile izleyebilsem bile yeter ama şu haliyle just-in.tv bile daha iyi
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.