Şimdi Ara

DIGITURK WebTV | Genel Konu (539. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.621
Cevap
63
Favori
723.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 537538539540541
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Inverness

quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

quote:

penthouse izleyen varsa özelden ss atabilir mi yayın kalitesini merak ediyorumda

Digiturkplay üzerinden her hangi bir yayın nasıl görüntü veriyorsa o kanalda o kadar görüntü veriyor işte.

Kalite derken o kaliteyi merak etmiyorum hocam

Diğer kalitede bildiğin erotik yayın işte.İnternet ortamında çok daha iyilerini bulabilirsin öyle söylüyeyim,fazlada detaya girmeyelim çizilmesin üstümüz.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

penthouse izleyen varsa özelden ss atabilir mi yayın kalitesini merak ediyorumda

Digiturkplay üzerinden her hangi bir yayın nasıl görüntü veriyorsa o kanalda o kadar görüntü veriyor işte.

Diğer kalitede bildiğin erotik yayın işte.İnternet ortamında çok daha iyilerini bulabilirsin öyle söylüyeyim,fazlada detaya girmeyelim çizilmesin üstümüz.

tamam
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

tamam

foto eklerim birazdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...digitürk web play tv şebekesi aboneliğimin üzerinden yegane seyrettiğim kanal penthouse şahane yayın yapıyor...dijital şifreli yayın şebekeleri digitürk ve d-smart platformlarında genelde radyo televizyon kuralları gereğince gece saat 24:00-05:00 zaman aralığında erotik paket yayını yapılabiliniyor...internet yayınındaysa 24 saat sürekli penthouse kanalı izlenebiliniyor...

24 saat penthouse tv mi izliyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: BojanKrunic

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

tamam

foto eklerim birazdan

yok artık yaaa,buralar tehlikeli olmaya başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukaan

quote:

Orijinalden alıntı: BojanKrunic

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

tamam

foto eklerim birazdan

yok artık yaaa,buralar tehlikeli olmaya başladı

• digitürk play hesap alınacaktir pmden iletişime gecebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: msod

quote:

Orijinalden alıntı: yuci

quote:

Orijinalden alıntı: msod

digiturk play'de herhangi bir kanali izlerken, show, star, vb. gibi, ikinci bir tarayici sayfasi acip onda da internette baska sitelere girmek istiyorum, mesela bu sitede dolasacagim, fakat bir sure sonra yayin kesiliyor, "yayin ayni anda tek yerden izlenebilir" gibi bir hata mesaji cikiyor. ve duzeltmek icin butun acik tarayici pencerelerini kapatip tekrar digiturk play sayfasina girmem gerekiyor.

bu, bir bankanin internet subesine girip eft yaparken baska bir acik pencere varsa sizi internet subesinden atmasi gibi bir sey. banka gibi ust duzey guvenlige sahip siteler bile bunu yapmazken digiturk'te boyle bir hata olmasi cok kotu.

bu sorunun kullanici tarafinda cozumu mumkun mu? degilse digiturk'un buna bir cozum bulmasi lazim, butun film izleme keyfimizi bozuyor bu hata.

aynı tarayıcıda yeni sekme açınız

aynı tarayıcıda yeni sekme açarsam kanalı nasıl izleyeceğim?
    radyo dinler gibi kanalın sesini dinleyebilirsiniz ancak, görüntüye her bakmak istediğinizde ilgili sekmeyi bulup açmanız lazım.

Sekmeleri aynı anda gösteren bir tarayıcı mevcuttu ama hatırlayamıyorum hangisi olduğunu. Maxthon olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

Arkadaşlar selam...

Normal lig tv paketim var TV'de olandan ama birkaç ay sonra üyeliğim doluyor tekrar yenilemeyi düşünmüyorum. O yüzden Digiturk Play uygulamasına geçmek istiyorum. Ama merak ettiğim birkaç soru var fazla bu konuda bilgim olmadığından dolayı kullanan arkadaşlardan öğrenmek en iyisi diye düşündüm...

1-Bu sezon yani 2012-2013 sezonunu ne kadara aldınız ?

2-Bu yayın sadece maç zamanları mı açılıyor yoksa 7/24 yayın açık mı ?

3-Hangi kanallar açık ? Yani sadece Lig TV mi yoksa diğer kanallarda mı var ve 9 lig maçınıda izleyebiliyor muyuz ?

4-İnternet hızımda bir sıkıntı yok sınırsız donma falan yaşar mıyım ?

5-Tahmini 2013-2014 sezonu fiyatı ne olur ?

Şimdiden ilgi ve alakanız için teşekkür ederim...

Yok mu cevap arkadaşlar ?
  • quote:

Arkadaşlar selam...

Normal lig tv paketim var TV'de olandan ama birkaç ay sonra üyeliğim doluyor tekrar yenilemeyi düşünmüyorum. O yüzden Digiturk Play uygulamasına geçmek istiyorum. Ama merak ettiğim birkaç soru var fazla bu konuda bilgim olmadığından dolayı kullanan arkadaşlardan öğrenmek en iyisi diye düşündüm...

1-Bu sezon yani 2012-2013 sezonunu ne kadara aldınız ?

2-Bu yayın sadece maç zamanları mı açılıyor yoksa 7/24 yayın açık mı ?

3-Hangi kanallar açık ? Yani sadece Lig TV mi yoksa diğer kanallarda mı var ve 9 lig maçınıda izleyebiliyor muyuz ?

4-İnternet hızımda bir sıkıntı yok sınırsız donma falan yaşar mıyım ?

5-Tahmini 2013-2014 sezonu fiyatı ne olur ?

Şimdiden ilgi ve alakanız için teşekkür ederim...

1-189.9 Liraya almıştım

2-Sadece maç zamanları açılıyor ayrı olarak giriş üyeliği(aylık 1 lira) ve Premium üyelik (aylık 5 lira) alarak 7/24 lig tv izleyebilirsiniz detaylı bilgi zaten sitesinde mevcut

3-9 lig maçınıda izleyebiliyorsunuz hangi kanalda olursa olsun 7/24 açık olan kanalları ise (şimdilik 35 adet kanal ligtv 1-2-3ler dahil) giriş veya Premium üyelik alarak izleyebilirsiniz Premium üyelikte beko basketbol ligi premier lig rusya ligi brezilya ligi var

4-İnternet hızının 3 mbit olması rahat rahat yetiyor herhangi bir donma olmuyor fakat maçlar 30sn-1dk arası gecikmeli olarak geliyor buda internet ortamında normal

5-Şu anda Kampanyalı bir fiyat var(ben aldım) 1 Mayısa kadar 219 lira : Linki buhttp://www.digiturkplay.com.tr/Icerik/2000059249/Canli-Spor/Spor-Toto-Super-Lig/Super-Lig-Sezonluk-Paket-2013-2014?utm_source=digiturkplay.com.tr&utm_medium=mailing13nisan&utm_campaign=YENILEME_40TL_(PRE_VAR) bu linkten hediyeyi işaretliyerek alırsanız 4 ay Premium üyeliği herhangi bir ücret ödemeden kullanırsınız 4 ay sonunda 5. aydan itibaren aylık 5 lira olarak kartınızdan ücreti çekilir tabi iptal ettirmemeniz durumunda

Umarım yardımcı olabilmişimdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tümer11 -- 27 Nisan 2013; 23:44:13 >
  • Çok teşekkür ederim cevabın için. Fiyat fena değil gibi...

Peki bir soru daha sorayım. Şimdi almasak lig bitince o 2 aylık sürede sizce yeni bir kampanya yaparlar mı ? Geçmiş yıllarda var mı bildiğiniz böyle şeyler...

Bide sanırım 2 sezonluk almak varmış 290 liraya o daha bi hoşuma gitti açıkcası...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nolamaz -- 27 Nisan 2013; 23:51:46 >
  • quote:

Çok teşekkür ederim cevabın için. Fiyat fena değil gibi...

Peki bir soru daha sorayım. Şimdi almasak lig bitince o 2 aylık sürede sizce yeni bir kampanya yaparlar mı ? Geçmiş yıllarda var mı bildiğiniz böyle şeyler...

Ben 3 yıldır kullanıyorum digitürkplayi Her sezon başı bu tür indirimler yapıyorlar ilk yaptıkları indirimli fiyatın altına kesinlikle inmiyorlar bu seneki 219 lira bunun altında bir fiyat kesinlikle olmaz Geçen sene(bu sezon için) 189 lira idi önce 200 gibi sonrada 219 a sattılar uzun süre sezon ortasında ocak gibi 169'a satıyorlardı Ben önümüzdeki sezonda ocak aynıda bile anca 190-200 lere iner diye düşünüyorum tecrübelerime dayanarak almayı düşünüyorsanız bu fiyatı kaçırmayın
  • Peki 2 sezonluk paketin fiyatı temmuz gibi falan değişir mi tahminen...
  • quote:

Peki 2 sezonluk paketin fiyatı temmuz gibi falan değişir mi tahminen...

2 sezonluk paket denilen şey bu sezonun kalan maçları ve önümüzdeki sezon
  • quote:

Orijinalden alıntı: tümer11

quote:

Bundan bahsediyorum...

http://www.digiturkplay.com.tr/Icerik/2000055270/Canli-Spor/Spor-Toto-Super-Lig/2-Sezon-1-Arada-Paketi

Seneye için 2013-2014 ve 2014-2015 sezonu için olur mu bu acaba çok uygun çünkü...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tümer11

quote:

Bundan bahsediyorum...

http://www.digiturkplay.com.tr/Icerik/2000055270/Canli-Spor/Spor-Toto-Super-Lig/2-Sezon-1-Arada-Paketi

Seneye için 2013-2014 ve 2014-2015 sezonu için olur mu bu acaba çok uygun çünkü...

2014-2015 sezonunu kimin yayınlayacağı belli değil ihale yapılacak yeniden

Eger olsaydı bile bu tür satışlar yapılmıyor yani 2 sezonluk paket satışı yok

Bu paket çıkalı kısa bir süre oldu kalan maçları izlemek ve yeni sezonu alacaklar için çıkarılmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tümer11 -- 28 Nisan 2013; 1:10:00 >
  • Anladım...

Ben biraz daha beklemeyi düşünüyorum açıkcası. Zaten kredi kartı limitinden dolayı şu 2 ay alamam ama fikir oluşması açısından güzel bi soru cevap oldu çok teşekkür ederim :)
  • quote:

Anladım...

Ben biraz daha beklemeyi düşünüyorum açıkcası. Zaten kredi kartı limitinden dolayı şu 2 ay alamam ama fikir oluşması açısından güzel bi soru cevap oldu çok teşekkür ederim :)

rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: enes105

quote:

Orijinalden alıntı: Michuuu

Digiturkplayın sitesinde canlı destek var söyliyelim sabitlesinler bi köşeye harbi sağa sola gitmesinin bi mantığı yok

Sağa sola gitmesinin mantığı kaçak yayın yapanların grüntüyü daraltarak veya o köşeye bir amblem koyarak numarayı kapatmasıdır.
    Ama bu durum benide rahatsız ediyor.Keşke numara olayı hiç olmasa.

Valla hocam o kaçak yayın sorunu onların problemi ben şikayetvar sitesi uzerinden şikayetimi yazdım. Baktım olmuyor her yere başvurumu yaparım. Gerekirse dava açarım. Ne kadar para gittiği veya ne kadar sürdüğü umrumda değil. Adamlar inatla ne yapıp edip bir şekilde içine etmeyi beceriyorlar. Sezon başında bir çok maç kaçırdık, geçen sezon'a göre yayın kalitesinde düşüş var ve şimdide bu numara olayı çıktı. Sürekli insanların sinirini bozacak, yayının içine edecek bir şey buluyorlar. Bence herkes şikayet etmeli yoksa düzeltecekleri yok bunların.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamilee -- 28 Nisan 2013; 4:02:27 >
  • tüm gün spor keyfi 15 tl...

Önce saat 12.30 da Galatasaray m.p - Hacettepe üni basket maçı

17.30 fenerbahçe - anadolu Efes basket maçı

Ve süper lig maçları Saat 15.00 da Kasımpaşa - Eskişehirspor -

Aksam Gaziantepspor - Galatasaray ve Fenerbahçe -Kayserispor maçı aynı anda başlıyor isteyen dönüşümlü izleyebilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gencgsli_81 -- 28 Nisan 2013; 10:17:14 >
  • 
Sayfa: önceki 537538539540541
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.