Şimdi Ara

DIGITURK WebTV | Genel Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
12.626
Cevap
69
Favori
715.235
Tıklama
Giriş
    19 Mesaj
    bugün fb maçı alınık ACİL
    |
    |

Orijinalden alıntı: hidolgoo

quote:

Orijinalden alıntı: tümer11

quote:

Orijinalden alıntı: hidolgoo

cepten de izlenebiliyormuş müşteri yetkilisi ile görüştüm 219 TL alacağım ben de başka seçenek çıkmaz ise...full paket diyen arkadaşlar nasıl bir pakettir acaba?

Başka bir fiyat yani daha ucuza kesinlikle olmaz geçen senede indirimli olarak 189.9 tl di sezonluk paket ocak ayında bile anca160 lardaydı zaten şuanda indirimsiz hali 259 lira 219 liralık indirimli paket bittiğinde 259 liradan bile aşağı olacağını zannetmiyorum ocak ayında falan görürüz 200 leri ancak Full paket denilen şey süper paket bütün liglerinde olduğu paket biraz daha pahalı zaten şöyle bir şey var premium üyeliğe geçersen (aylık 5 lira) birde sezonluk paketi alınca Full oluyor zaten

teşekkürler arkadaşım :))

Rica ederim ne demek
    |
    |

• Yüzbaşı
    737 Mesaj
    İphone digi play bağlanmıyor. Fener macını izleyemiyorum. Var mi aynı sıkıntı sizde de?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Evet bende ipad ile bağlanamadım henüz
    Sıktı artık bu hafta bir tek Beşiktaş maçını izleyebildim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Macın 15. Dakikasında anca geldi. Geri bglanamayacagim diye korkmuyor değilim. Alt yapıları sin haftalara girerken iyice dağıldı. Birde İngiltere ligini izleyemiyorsunuz bizzat aradım evet öyle bir problem var uğraşıyoruz dediler, update geldi yine bitmedi o dert. Hersey eksik anlayacağınız.

|
    |
    İpad ile bağlanmıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Devre arası programı kapatmaz olaydım, şimdide programa giriyor macları göstermiyor. Pofff

|
    |
    haberler yada dizi gibi duragan programlardan test etmeyin, canli mac yayini izleyerek test edin. kendi test yayinina aldanmayin alakasi yok. derbi maclarda ya da ilgi goren diger maclar olsun goruntu kalitesi camurun da otesinde bataklik. bu yogun talep goren maclarda sisteme giremedigim de oldu. ha unutmadan canak sistem ile digiplay arasinda 20,30,40 saniye farklar oluyor. ustteki fenerli komsu allah belani versin diye bagirirken, biz gol attigimizi sonra anladik. indirimli 219 maili banada geldi ancak ben turksat aboneligine bakiyorum. zaten indirimli 220 cikacak 300,400 daha verip acaba aksam baglanabilecekmiyiz derdinden kurtulmayi dusunuyorum.
    iptv olayini hala netlestirebilmis degiller. tel,tablet, pc den bakacaklar icin goruntu idare eder ama tv den bakacaklar icin henuz yeterli seviyede degil. hele ki 40,50 inc tv lerin peynir ekmek satildigi bu gunlerde.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: yuci

quote:

Orijinalden alıntı: msod

digiturk play'de herhangi bir kanali izlerken, show, star, vb. gibi, ikinci bir tarayici sayfasi acip onda da internette baska sitelere girmek istiyorum, mesela bu sitede dolasacagim, fakat bir sure sonra yayin kesiliyor, "yayin ayni anda tek yerden izlenebilir" gibi bir hata mesaji cikiyor. ve duzeltmek icin butun acik tarayici pencerelerini kapatip tekrar digiturk play sayfasina girmem gerekiyor.

bu, bir bankanin internet subesine girip eft yaparken baska bir acik pencere varsa sizi internet subesinden atmasi gibi bir sey. banka gibi ust duzey guvenlige sahip siteler bile bunu yapmazken digiturk'te boyle bir hata olmasi cok kotu.

bu sorunun kullanici tarafinda cozumu mumkun mu? degilse digiturk'un buna bir cozum bulmasi lazim, butun film izleme keyfimizi bozuyor bu hata.

aynı tarayıcıda yeni sekme açınız

aynı tarayıcıda yeni sekme açarsam kanalı nasıl izleyeceğim?
    radyo dinler gibi kanalın sesini dinleyebilirsiniz ancak, görüntüye her bakmak istediğinizde ilgili sekmeyi bulup açmanız lazım.

• Yüzbaşı
    423 Mesaj
    Trabzonspor-Eskişehirspor maçı 4 tl
    |
    |

|
    |

Bir Günde Taht'a Çıkmadık! Bir Günde Taht'tan İnmeyiz! İmparator FATİH TERİM! Ölene kadar seninleyiz!!!

• Binbaşı
    1351 Mesaj
    bende 2 lira
    |
    |
    Galatasaraylıyım. Arkadaşa bedavaya verdim. Onlarında sevinmeye hakkı var.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    hiremco zapper uydu ve iptv yayını...netmaster kablonet modem...schaub lorenz plazma televizyon...samsung laptop...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...filmbox servisi...sony dream machine alarm radio clock...lg lcd tv...tv exe online world tv programı...next hc 12 teledünya settopbox üst paketi+vizyon paketi...playstation oyun makinası...canon video kamera...samsung dijital fotoğraf makinası...apple tv settopbox...renault 2016 model...bmw 2017 model...
  • Yüzbaşı
    334 Mesaj
    digiturk play kaç piksel çözünürlüğüyle yayın yapıyor. bilen var mı 480, 720, 1080?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuGGy -- 25 Nisan 2013; 10:15:29 >
    |
    |

|
    |
    579 Mesaj
    Gs Gaziantep ve fb Kayseri maçı aynı anda başlıyor. Dönüşümlü olarak izleyebilirsiniz fiyat 15 tl

|
    |

Bir Günde Taht'a Çıkmadık! Bir Günde Taht'tan İnmeyiz! İmparator FATİH TERİM! Ölene kadar seninleyiz!!!

HızlıCevap
Reklamlar
üniversite
Canlı Tv izle
Bey Azura
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.