Şimdi Ara

DIGITURK WebTV | Genel Konu (536. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.621
Cevap
63
Favori
723.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 534535536537538
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Seneyeki paketi almayi düşünüyordum vazgeçtim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu ne böyle ya maçı izleyemiyorum
  • iki golüde göremedim
  • yayın 2 de hiç takılmadan seyrediyorum
  • uzun zamandır sorun çıkmıyordu yine yayında sorun var. kesiliyor sürekli.
  • Bugun berbatti bu kadar takilma hic bu zamana kadar olmamisti.

• arkadaşlar...digitürk web tv şebekesinin üzerinden yirmidört saat sürekli yayın yapan şifreli özel erotik kanalı penthouse hd şahane görüntü ve yayın akışı kalitesiyle gözlerimizi şenlendiriyor...saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukaan

Bana gelen mailde size özel fiyatımız 219 lira ve 20 nisan son gün diye özellikle belirtmişler,sonrasında 259 olucakmış onuda yazmışlar...

Mail attıkları hesap için 5 gün veriyor falan olabilirler belki tam bilemiyorum,yani size 20 nisanda mail gelirse 25 nisan son kayıt tarihi olabilir gibi..

Evet dediğniz gibiymiş.Bu akşam üstü geldi ve son tarih olarak 22 Nisan yazıyor.
  • Arkadaşlar BEŞİKTAŞ maçını izlemek isteyenler pm atsınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enes105

quote:

Orijinalden alıntı: farukaan

Bana gelen mailde size özel fiyatımız 219 lira ve 20 nisan son gün diye özellikle belirtmişler,sonrasında 259 olucakmış onuda yazmışlar...

Mail attıkları hesap için 5 gün veriyor falan olabilirler belki tam bilemiyorum,yani size 20 nisanda mail gelirse 25 nisan son kayıt tarihi olabilir gibi..

Evet dediğniz gibiymiş.Bu akşam üstü geldi ve son tarih olarak 22 Nisan yazıyor.

Ben galatasaraylı bir arkadaşımla ortak aldım 110 liraya geldi
  • 50 TL'lik süper paket indirimi satılıktır. irtibat için pm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nyogati -- 20 Nisan 2013; 17:57:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alonso35

Arkadaşlar BEŞİKTAŞ maçını izlemek isteyenler pm atsınlar.

Son 20 dk. PM
  • quote:

Orijinalden alıntı: tümer11

quote:

Orijinalden alıntı: hidolgoo

cepten de izlenebiliyormuş müşteri yetkilisi ile görüştüm 219 TL alacağım ben de başka seçenek çıkmaz ise...full paket diyen arkadaşlar nasıl bir pakettir acaba?

Başka bir fiyat yani daha ucuza kesinlikle olmaz geçen senede indirimli olarak 189.9 tl di sezonluk paket ocak ayında bile anca160 lardaydı zaten şuanda indirimsiz hali 259 lira 219 liralık indirimli paket bittiğinde 259 liradan bile aşağı olacağını zannetmiyorum ocak ayında falan görürüz 200 leri ancak Full paket denilen şey süper paket bütün liglerinde olduğu paket biraz daha pahalı zaten şöyle bir şey var premium üyeliğe geçersen (aylık 5 lira) birde sezonluk paketi alınca Full oluyor zaten

teşekkürler arkadaşım :))
  • bugün fb maçı alınık ACİL
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tümer11

quote:

cepten de izlenebiliyormuş müşteri yetkilisi ile görüştüm 219 TL alacağım ben de başka seçenek çıkmaz ise...full paket diyen arkadaşlar nasıl bir pakettir acaba?

Başka bir fiyat yani daha ucuza kesinlikle olmaz geçen senede indirimli olarak 189.9 tl di sezonluk paket ocak ayında bile anca160 lardaydı zaten şuanda indirimsiz hali 259 lira 219 liralık indirimli paket bittiğinde 259 liradan bile aşağı olacağını zannetmiyorum ocak ayında falan görürüz 200 leri ancak Full paket denilen şey süper paket bütün liglerinde olduğu paket biraz daha pahalı zaten şöyle bir şey var premium üyeliğe geçersen (aylık 5 lira) birde sezonluk paketi alınca Full oluyor zaten

teşekkürler arkadaşım :))

Rica ederim ne demek
  • İphone digi play bağlanmıyor. Fener macını izleyemiyorum. Var mi aynı sıkıntı sizde de?

• Evet bende ipad ile bağlanamadım henüz
    Sıktı artık bu hafta bir tek Beşiktaş maçını izleyebildim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Macın 15. Dakikasında anca geldi. Geri bglanamayacagim diye korkmuyor değilim. Alt yapıları sin haftalara girerken iyice dağıldı. Birde İngiltere ligini izleyemiyorsunuz bizzat aradım evet öyle bir problem var uğraşıyoruz dediler, update geldi yine bitmedi o dert. Hersey eksik anlayacağınız.

• İpad ile bağlanmıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 534535536537538
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.