Şimdi Ara

DIGITURK WebTV | Genel Konu (533. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.621
Cevap
63
Favori
723.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 531532533534535
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TRABZONSPOR - ORDUSPOR Maçı kiralıktır...

Alt sıraları ilgilendiren bu önemli maçı izlemek isteyen pm...
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyupsultanlee

maç almak istesem nasıl olacak?
    parayı havelemi edeceğim netten?
    sizde bana şifremi vereceksiniz?

Kiralayacaksın
    Çoğunlukla havale tercih edilir. Ama satıcının terciğine göre şans oyunlarından para transferi v.b de yapabilirsiniz
    Size Şifre verilecek. Kullanıcının e-mail adresi değiştirilemediği için şifreyi verebiliyoruz. örneğin benim başıma şöyle bir şey geldi kiraladığım kişi şifresini değişmişti. Bende Şifre sıfırlama isteği yolladım site den mail adresime geldi ve şifremi sıfırladım. Mail adresi değiştirilemediği için satıcı için bir problem yok
  • fenerbahçeliyim, 2 sezonluk paket için bjk, li ortak arıyorum. pm den ulaşınız ltf.
  • MAÇA SON 1.5 SAAT

TRABZONSPOR - ORDUSPOR Maçı kiralıktır... ilgilenen pm...
  • anladım tşk.
  • Gs karabük maçı alınır paypal ile ödeyebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satılık gs-Karabük maçı pm atın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gs maçı satılıktır
  • Arkadaşlar illegal olarak böyle alenen , sözleşmeye aykırı olan bir şekilde ,digitürk web tv hesabınızı kiralamaya devam ederseniz,çok ciddi yaptırımlar gelecek haberiniz olsun.Digitürk webtv hesabınızın banlanmasına hatta ceza ödemenize kadar yolu var yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark_Soul

Arkadaşlar illegal olarak böyle alenen , sözleşmeye aykırı olan bir şekilde ,digitürk web tv hesabınızı kiralamaya devam ederseniz,çok ciddi yaptırımlar gelecek haberiniz olsun.Digitürk webtv hesabınızın banlanmasına hatta ceza ödemenize kadar yolu var yani.

Neden ceza gelsinki hocam ? ben fenerliyim diğer maçları izlemiyorum. baskasına veriyorum bunda sıkıntılı olan durum ne olabilir ki ?

Mesela vatandaş 2 ortak tv digitürk üyeliği alıyor. gs maçlarını reciverı alıp biri izlio fener maçlarını biri izlio. o zaman buna da mı ceza gelecek yani ?
  • fb ve bjk nin maçı kiralık. her biri 5 tl. İsteyen şimdiden maçını ayırıp şifreyi alabilir gs fb derbisi hariç diğer basket maçılarını bedavaya izler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gencgsli_81 -- 13 Nisan 2013; 15:53:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alonso35

quote:

Orijinalden alıntı: Dark_Soul

Arkadaşlar illegal olarak böyle alenen , sözleşmeye aykırı olan bir şekilde ,digitürk web tv hesabınızı kiralamaya devam ederseniz,çok ciddi yaptırımlar gelecek haberiniz olsun.Digitürk webtv hesabınızın banlanmasına hatta ceza ödemenize kadar yolu var yani.

Neden ceza gelsinki hocam ? ben fenerliyim diğer maçları izlemiyorum. baskasına veriyorum bunda sıkıntılı olan durum ne olabilir ki ?

Mesela vatandaş 2 ortak tv digitürk üyeliği alıyor. gs maçlarını reciverı alıp biri izlio fener maçlarını biri izlio. o zaman buna da mı ceza gelecek yani ?

Normalde o yapılan da yasal değil.İhbar veya tespit edilme durumunda sözleşme feshedilip , sözleşme bedeli ödetilir.
  • Akşam ki gs maçı alınır arkadaşlar.
  • Gs maçı 7 tl son 20 dk isteyen pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: seco4

gs maçı satılıktır

devam
  • maç yayını açıldı mı arkadaşlar açamıyorum da halen
  • Yarınki Gs Medical Park - Fb Ülker maçını alabilirim. İlgilenen arkadaşlar var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gencgsli_81

Digiturk bana özel diye bi paket yolladı

http://www.digiturkplay.com.tr/Icerik/2000059249/Canli-Spor/Spor-Toto-Super-Lig/Super-Lig-Sezonluk-Paket-2013-2014?utm_source=digiturkplay.com.tr&utm_medium=mailing13nisan&utm_campaign=YENILEME_40TL_%28PRE_VAR%29

Kıskandım lan keşke bana da yollasalarrrrrrrrr,dememizi beklemiyorsun herhalde sana özel felan hikaye herkese yolladılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michuuu

quote:

Orijinalden alıntı: gencgsli_81

Digiturk bana özel diye bi paket yolladı

http://www.digiturkplay.com.tr/Icerik/2000059249/Canli-Spor/Spor-Toto-Super-Lig/Super-Lig-Sezonluk-Paket-2013-2014?utm_source=digiturkplay.com.tr&utm_medium=mailing13nisan&utm_campaign=YENILEME_40TL_%28PRE_VAR%29

Kıskandım lan keşke bana da yollasalarrrrrrrrr,dememizi beklemiyorsun herhalde sana özel felan hikaye herkese yolladılar

Hikaye olduğunu biliyorum zaten. Burda paylaşıp kullanmak isteyen varsa kullansın diye gelenleri yayınlarız sürekli. Çünkü bu sezonu almayana yollamazlar
  • 
Sayfa: önceki 531532533534535
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.