Şimdi Ara

DIGITURK WebTV | Genel Konu (262. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.620
Cevap
63
Favori
723.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: seco4

quote:

Orijinalden alıntı: Jokeer

Konuşulanlara bakınca gerçekten Lig tv neden bu kadar saçmalıyor anlamakta çok zorluk çekiyorum. Milyonlarca dolara ihaleye almışsın, bir kaç milyon dolar verip iyi bir alt yapı kuramayacak kadar aciz misin ligtv? Bu işlerden pek anlamam, eğer bir kaç milyon dolara olmaz bu işler derseniz o zaman Lig tv bu işe hiç girmeyecektin.

8 megabit fiber kablolu internet ile adam gibi 1 maçı bile sorunsuz izleyemedim. Aylık 35 tl para verdik bir de. Madem bu işi beceremeyeceksin Digiturk insanları bu kadar mağdur etmenin lüzumu ne(PARA)? Aklım mantığım almıyor benim. Yazıklar olsun, haram zıkkım olsun, para için yapmadığınız şey yok. birde Fenerbahçe küme düşmezse; bir daha futbol izlememek süper bir neden(en azından benim için)

Ulan sanki fenerin şike yaptığı bilmemnesi kantlandı konusuyn saçma sapan ya.sizin bu yaptığnz cekememezlik resmen.bıraz at gozluklerını cıkarıp bakın.bu ulkede adelet varmı yokmu kımler bugun icerde ortada delil bıle olmayan şuçlardan(sadece futbol değil) bi bak.sonra nden futblda bi anda bole bısey ortaya cıkmıs bak.fener ust uste maç kazandı şike,gs kazandı 2000 ruhu.bu haftasnu ts macını ac ızle alanznynun kartlk hreketlerni,verilen penaltyı,verlmeyen golu,ts nin 2.golunde yapılan faulu.bunlar başkasnda olunca hakem hatası,fenerde olunca şike.yuruyun gidin isinize ya...
    Not:yeri değildi burası konu dısı oldu ama arkadaş konusunca patladım bende

Alıntıları Göster
    yani bi nevi dreambox gibi bişi oldu bu web tv işi de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 17 Ocak 2012; 15:10:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: worldmaster61

Arkadaş benim anlamadığım bi şey var. Ben bu paketi satın alırken tüm maçların parasını ödemedim mi? Ödedim. O halde aynı anda yayınlanan maçları ben niye izleyemiyorum? Niye birini seçmek zorunda kalıyorum?

Hakkım varsa haram olsun sana digitürk!

Kesinlikle haklısın ancak bu sadece webtv de değil normal ligtv de de olan bir sorun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

quote:

Orijinalden alıntı: Ümitç

quote:

arkadaşlar bir sitenin kaçak olarak verdiği web tv hizmeti.bundaki kaliteye bak bizim digitürke bak.
    bu arada bahsettiği sitede ücretli olarak veriyo bu hizmeti ama sonuçtaa kaçak.d

DIGITURK WebTV | Genel Konu

Ben de merak ettim bu siteyi. Bana da pm atabilir misiniz?

turk to..ent olabilir. Hatta konusunu ilk ben açmıştım orda. Bu digiturk boktan fiyatlara boktan yayın yapıyor. Siz daha iyisini yaparsınız diye. Bir kaç ay sonra yayına başladılar. Benim fikrimi mi değerlendirdiler yoksa zaten düşündükleri bişey miydi bilmiyorum. 50€ ya 1 yıl üye oluyorsun. Üstelik siteye vip üyeliğin de oluyor. digiturke para kazandırmaktansa bunlara kazandırmayı yeğlerim ayrıca.

Arkadaşlar bu sitede digiturkwebtv den yayın yapıyor. ordan aldığı yayını size satıyolar kendi cast ları gibi. şahsen bende onun gibi kendileri cast yapıyo zannetim ama onlarda digiwebtvden alıyor. bunu anladığımda para iadesi istediim zaten digiweb üyeliğim var dedim biz lig var dedik var geri ödeme yapamayız dediler. şahsen benim satışlarımda böyle bir sıkıntı yaşansa müşteri beğenmediği taktirde parayı sorgusuz süalsiz iade ederim. arkadaşlar şu an ligtv yi en kaliteli izleme yöntemi yasaldır. onlar ne kadar kaliteli verirse sizde öyle izliyeceksiniz. gerisi paranızı çalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda22

quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

quote:

Orijinalden alıntı: Ümitç

quote:

arkadaşlar bir sitenin kaçak olarak verdiği web tv hizmeti.bundaki kaliteye bak bizim digitürke bak.
    bu arada bahsettiği sitede ücretli olarak veriyo bu hizmeti ama sonuçtaa kaçak.d

Ben de merak ettim bu siteyi. Bana da pm atabilir misiniz?

turk to..ent olabilir. Hatta konusunu ilk ben açmıştım orda. Bu digiturk boktan fiyatlara boktan yayın yapıyor. Siz daha iyisini yaparsınız diye. Bir kaç ay sonra yayına başladılar. Benim fikrimi mi değerlendirdiler yoksa zaten düşündükleri bişey miydi bilmiyorum. 50€ ya 1 yıl üye oluyorsun. Üstelik siteye vip üyeliğin de oluyor. digiturke para kazandırmaktansa bunlara kazandırmayı yeğlerim ayrıca.

Arkadaşlar bu sitede digiturkwebtv den yayın yapıyor. ordan aldığı yayını size satıyolar kendi cast ları gibi. şahsen bende onun gibi kendileri cast yapıyo zannetim ama onlarda digiwebtvden alıyor. bunu anladığımda para iadesi istediim zaten digiweb üyeliğim var dedim biz lig var dedik var geri ödeme yapamayız dediler. şahsen benim satışlarımda böyle bir sıkıntı yaşansa müşteri beğenmediği taktirde parayı sorgusuz süalsiz iade ederim. arkadaşlar şu an ligtv yi en kaliteli izleme yöntemi yasaldır. onlar ne kadar kaliteli verirse sizde öyle izliyeceksiniz. gerisi paranızı çalar

Yasa dışı yayına karşıyım. Örneğin dreambox kullanımını gördüğüm yerde şikayet ederim. Çünkü digiturk hd yayını ücretsiz dağıtıyor. Cihazın bozulursa zaman harcanmaması için yeni cihaz veriyor. Birçok kampanya var.
    Her şeye rağmen dreambox kullanılırsa olmaz. Fakat digiturk webtv iyi yayın vermiyor. Parayı çaldırmaktan ziyade etik bir durum olup olmayışı önemlidir. DigiturkWebTV nin yaptığı etik mi? Bu yüzden herkesin buna yönelip izlesin üyeleri kalmasın. Kendi cast yapması önemli değil yayın daha kalitelidir. Digiturk serverı israilde denildi. Yurt dışından çok iyi yayın alıyorum diyenler çıkıyor. Digiturkwebtv yurtdışı yayınını paylaşıma sokmuştur. Hem kalite hem fiyat almanızı öneririm. Ben alacak mıyım? Almayacağım; maçla pek ilgili değilim. Bir ay derbiler üst üste çakışıyordu. Fenerbahçe Beşiktaş derbisini kaçırdım. Diğer hepsi o ayda diye aldım.
  • webtv yarı sezon paketleri açıklanmadımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: enes105

quote:

Orijinalden alıntı: worldmaster61

Arkadaş benim anlamadığım bi şey var. Ben bu paketi satın alırken tüm maçların parasını ödemedim mi? Ödedim. O halde aynı anda yayınlanan maçları ben niye izleyemiyorum? Niye birini seçmek zorunda kalıyorum?

Hakkım varsa haram olsun sana digitürk!

Kesinlikle haklısın ancak bu sadece webtv de değil normal ligtv de de olan bir sorun.

nba tv ne imkanlar sunuyor açıp baksınlar. Müşteriyi sadece yolunacak kaz olarak gören zihniyetler sadece bu memlekette var. Tamam herkes yoluyor ama elin amerikalısı en azından hertürlü imkanı sunuyor. Bizimkiler anca para alsın,hizmet yerlerde anasını satim
  • Bi yardım edin kafayı yiyecem

Evde 1mb bağlantım var. 1,5 senedir vista ve xp bilgisayarlarımdan maçları izliyordum. Vista yüklü bilgisayar bozulunca win7 64 bit bir bilgisayar aldım fakat maçları bu bilgisayarda izleyemiyorum.

Silverlight 64 bit sürümünü kurdum, test yayınında ve konfigrasyon denetiminde sorun gözükmüyor fakat canlı yayınları açmıyor siyah ekranda kalıyor. Müşteri temsilcisine sorduğumda önce hızımın yetersiz olduğunu sonra da 64 bitte maçları izleyemeyeceğimi söyledi.

Arkadaşlar, bu yayını win7 64 bitte izleyebilen var mı? izlenebiliyorsa neyi yanlış yapıyor olabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atcua -- 20 Ocak 2012; 15:21:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atcua

Bi yardım edin kafayı yiyecem

Evde 1mb bağlantım var. 1,5 senedir vista ve xp bilgisayarlarımdan maçları izliyordum. Vista yüklü bilgisayar bozulunca win7 64 bit bir bilgisayar aldım fakat maçları bu bilgisayarda izleyemiyorum.

Silverlight 64 bit sürümünü kurdum, test yayınında ve konfigrasyon denetiminde sorun gözükmüyor fakat canlı yayınları açmıyor siyah ekranda kalıyor. Müşteri temsilcisine sorduğumda önce hızımın yetersiz olduğunu sonra da 64 bitte maçları izleyemeyeceğimi söyledi.

Arkadaşlar, bu yayını win7 64 bitte izleyebilen var mı? izlenebiliyorsa neyi yanlış yapıyor olabilirim?

Bu garip bir durum ,aynısı bana da oldu....Netbookta maçları izlerken sorunsuzdu daha sonra yeni bir bilgisayar aldım, win7 64 bu arada sistem....Maçı açtım simsiyah ekran , aynı hesabımla başka bilgisayarımdan girdim izliyorum ama yeni aldığım bilgisayarda siyah ekran çıkıyor, kafayı yiyecektim....Drm midir nedir onu yüklemek gerekiyordu , drm test midir nedir zaten orada var sayfalarında onu yükledim, tamam şimdi açacak derken yine açmadı...Kafayı yerken , ekranı da açık bırakmışım yani maç açık fakat simsiyah ekran , bu arada forumlarda soruna çözüm ararken aradan 5 dk sonra filan bi baktım görüntü gelmiş, sonradan fark ettim .....Daha sonra da o siyah ekran çıkmadı ...Yani derseniz nasıl çözdün ne yaptın ....İşte böyle , bir şey de yapmadım herhalde canı öyle istedi 5-10 dk sonra filan görüntü geldi..........
  • quote:

Hocam aynı sorun bende flash playerde oluyordu. Örneğin; Youtube vb. sitelerde tam ekran yapınca simsiyah oluyordu izlenmiyordu. Flash playerin üzerine gelip sağ tıklayıp donanım hızlandırma özelliğinin yanındaki tiki kaldırınca sorun çözülmüştü. Belki silverlight için de benzer bir sorun olabilir. Bir de bunun üzerinden bir çözüm aramanızı tavsiye ederim.

Ayrıca ben win7 64 bit ile izleyebiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UmiTr55 -- 20 Ocak 2012; 20:27:32 >
  • Bilgisayarın önünde GPU anahtarı denen birşey var birde onu kapatıp öyle açmayı deneyim.

O kadar çok şey denedim olmadı ki sonunda sanal bilgisayar kurup o şekilde maçı açtım ama bu çözüm değil tabi ki
  • Gün geçmiyor ki bir vatandaş gelip burada webtv'den dert yanmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eilieili

quote:

Bu garip bir durum ,aynısı bana da oldu....Netbookta maçları izlerken sorunsuzdu daha sonra yeni bir bilgisayar aldım, win7 64 bu arada sistem....Maçı açtım simsiyah ekran , aynı hesabımla başka bilgisayarımdan girdim izliyorum ama yeni aldığım bilgisayarda siyah ekran çıkıyor, kafayı yiyecektim....Drm midir nedir onu yüklemek gerekiyordu , drm test midir nedir zaten orada var sayfalarında onu yükledim, tamam şimdi açacak derken yine açmadı...Kafayı yerken , ekranı da açık bırakmışım yani maç açık fakat simsiyah ekran , bu arada forumlarda soruna çözüm ararken aradan 5 dk sonra filan bi baktım görüntü gelmiş, sonradan fark ettim .....Daha sonra da o siyah ekran çıkmadı ...Yani derseniz nasıl çözdün ne yaptın ....İşte böyle , bir şey de yapmadım herhalde canı öyle istedi 5-10 dk sonra filan görüntü geldi..........

Alıntıları Göster

Biraz önce maçı açıp siyah ekranda beklemeye başladım ve dediğiniz gibi 10-15 dakika kadar bekledikten sonra görüntü geldi artık sorunsuz çalışıyor

Teşekkürler...

Şunu söylemem lazım ki Digiturk destek ekibinin söylediklerine hiç güvenmeyin. Maçlar 1mb bağlantı, 64 bit işletim sisteminde izlenmez diyorlar ama izleniyor. Nasıl bir teknik servis ki pazarladıkları hizmetin ne şekilde çalıştığından haberleri yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atcua -- 21 Ocak 2012; 13:17:43 >
  • quote:

aynı problem bende de var.Uzun süredir sorunsuz izliyordum ama gs-fb derbisinden beri loading yazıyor maçı açmıyor.
    64 bit var bende de.
  • arkadaslar aboneliğini satan varsa alabilirim yarım sezon veya aylık
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetrahmi

Arkadaşlar bende vestelin kampanyasıdan lcd li paketten aldığım için webtv yi kullanmıyorum. ve satmak istiyorum ilgilenenler varsa özel mesaj atabilir.

Bu pakette tüm maçlar dahildir..

1. Süper Lig Sezonluk Paket 2011 - 2012

fiyat : 100 tl

lisans tarihleri:

başlangıç : 11.09.2011 16:26:29 --- bitiş :15.07.2012 12:00:00

SATILDI...

Arkadaşlar satış devam ediyor şu anda orjinali 159 TL olan pakettir bilginizee... Bu arada play off lar dahil bu pakete.

SATILDI...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetrahmi -- 25 Ocak 2012; 14:44:12 >
  • Eskişehir Galatasaray maçında 8-10 defa yayın takıldı. Hızım 6 mbit.

Görüntü kaliteside kötü.
  • katılıyorum hatta kapatıp açtım ve bunu izlemeye yetkiniz yok diyor.
  • arkaslar baglantinizdami sorun var acaba eskisehr gs maci 90dak izledm, birkez olsn takilmadi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Net 10 mb benim sanırım server kapasitesi yetmedi webtv nin yine izledim tabii ama 5-10 dk kadar kaçırdım 2 yarıda.
  • valla bir aylık ts paketi almıştım yazık verdiğim 19 tl ye. şimdi direk sağda solda verilen linklerden izliyom. hiçbir farkı yok. hatta daha az bile takılıyor bazen bazen gidiyor yayın hemen başka bir link bulup devam ediyorum
  • 
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.