Şimdi Ara

Digitürk’ün Para Koparma İşgüzarlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 ay önce üyeliğimi iptal ettirmek için kendilerini aramıştım. İptal dilekçesi yazmamı talep ettiker fakat Diyarbakırda vatani görevimi yaptığımdan iptal dilekçesini fax olarak kendilerine gönderemeyeceğimi ilettim. Onlarda dilekçeyi fax göndermeden iptal edemeyeceklerini fakat üyeliği 2 ay dondurabileceğini iletmişlerdi. Bu teklifi kabul etmek zorunda bıraktıkları gibi üyeliğimi de dondurmamışlar ve tahahütsüz tutardan iki (210 TL) faturalandırma yapmışlar. Taahütsüz tutardan fatura ettiklerini bana ulaşarak bildirmediler. Faturalardan haberim olmadığı için iki fatura borcum olunca her saat başı aramaya başladılar ve durumdan böyle haber aldım. İzlemediğim bir yayının faturalarını ödememi istiyorlar. 6 yıllık müşterisi olmam bir kenara ve vatani görevini yapmak üzere olan birne iptal için fax çekin diye direten, yardımcı olmayan bir firma hakkında daha ne denebilir ki. Yazıklar olsun.

Düzeltme: Bu konuyu buraya yazma sebebim yeni müşterilerinin digitürke üye olurken gözünün açık olmasıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdemalaca -- 21 Mart 2018; 13:29:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dondurmayı onaylıyomusunuz evet dondurun okey gibi bi konuşma geçtimi. geçtiyse ses kayıt dinlenmesini talep et

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

dondurmayı onaylıyomusunuz evet dondurun okey gibi bi konuşma geçtimi. geçtiyse ses kayıt dinlenmesini talep et

Üzerinden 3 ay geçtiği için konuşmaların tam olarak nasıl geçtiğini hatırlamıyorum. Kayıtlar dinlendi, kayıtlarda üyelik dondurma işlemini kabul etmişim fakat bir fatura borcum olduğundan hesabımı donduramadıklarını söylediler. Rahatsız olduğum mevzu, Turkcell ile de buna benzer işlemler yaptım ve üs bölgesini terk edemediğimden bana yardımcı olabilmek için bin dereden su getirdi ve yardımcı oldu. Bunlar ise bu durumda para kazanabilmek için neredeyse el sıvazladılar. Rahatsızlığım tamamen budur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.