Şimdi Ara

Digitürk'ün En iyi Kutusu Humax 9505HD ( Videoyu izleyin ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
12.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Fizan

Hocam kanal geçişleri hızlı derken şakamı yaptınız acaba?

Walla bundan önce Plus ve kayıtlı en iyi cihaz diye verdiler kanser etti :( Bu ilaç gibi geldi.
  • Selam, oneforall 7962 universal kumanda icin kutunun kodlarini ariyorum ama hicbir yerde bulamadim. Aranizda yardimci olabilecek var midir acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

bugün tv'yi açtığımda yeni yazılım aranıyor diye bir ileti vardı ekranda. Bende bekledim bir süre ama bir hareket olmadı. Bir kere Standby tuşuna basarak iptal ettim ama sadece siyah ekran vardı. Türksat üzeri yayın yapılmakta ama ekran kapkara. Kutum humax 9505HD ve kutuda "ln lt" diye bir kod var. Destwk hattını aradim fakat bir sonuc bulunamadi. Ne yapabilirim? Bana yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alert1 -- 29 Mayıs 2016; 14:35:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alert1

Arkadaşlar merhaba,

bugün tv'yi açtığımda yeni yazılım aranıyor diye bir ileti vardı ekranda. Bende bekledim bir süre ama bir hareket olmadı. Bir kere Standby tuşuna basarak iptal ettim ama sadece siyah ekran vardı. Türksat üzeri yayın yapılmakta ama ekran kapkara. Kutum humax 9505HD ve kutuda "ln lt" diye bir kod var. Destwk hattını aradim fakat bir sonuc bulunamadi. Ne yapabilirim? Bana yardımcı olursanız sevinirim.

Fişini takıp çıkartın cihazın.
  • Ilk işim onu yapmaktı zaten ama aynı.

• Bende de bu kutu var ama cok sorun yasiyorum.Reset atmalar,digital kart dogrulmasi,kitlemesi vs.En son kablosuda bozuldu.

• gorkemnalbant G kullanıcısına yanıt
    Kutunun fişini çekersen kart doğrulama yapar durup dururken kablo bozulması imkansız.
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Kapatıp acmakla alakalı değil hocam. IQ seyrettikten sonra yayına dönünce yapıyor.Standby dayken de olup açıncada yapıyor vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkemnalbant -- 30 Mayıs 2016; 2:10:58 >
  • Ben 1 tane bu modelden bozdum yenisini verdiler
  • Bu cihazda neden 1080p 60hz yok? en fazla 1080p 50hz ye çıkabiliyor!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vestel Dt 9103 ten, humax 9505e geçtim, vestel in görüntü kalitesi çok daha iyi idi, sizin fikirleriniz nedir

• humax soyle hızlı boyle hızlı tamam anladıkta sagemcom plus kutunun hdd ını cıkar bak bakalım nasıl hızlanıyor :) kayıt yapmayan kutu tabi hızlı olur :)
  • Dt 9103 hd kutu alıcam da sorun yaşarmıyım acaba iyimidir
  • DT 9502 kutumda sorun çıktıgı için servis 9504 ile değiştirdi.

Eskisine göre yayın çok kötü geldi, hele hd bildiğin sd gibi oldu, çamurlu solgun vs.

MH ni aradım , Bi seyler yaptı ama düzelmedi.

Başına gelen Varmi?

Tekrar kutumu değiştireyim ne yapmamı önerirsiniz ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EfsaneFocus -- 27 Ekim 2016; 9:26:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lig tv de görüntüde karıncalanma,pikselleşme var 3-4 haftadır.Kullandığım cihazda mı sorun var yoksa lig tv nin görüntü kalitesimi düştü ?

• Bende 9504 var lakin 1 ay önce falan güncelleme yaptı güncellemeden sonra özellikle lig tvde ara ara dalgalanma gibi bir şey oluyor kutuyu değiştirmeyi düşünüyorum bu kutuyu istemeli miyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: sonic35

Lig tv de görüntüde karıncalanma,pikselleşme var 3-4 haftadır.Kullandığım cihazda mı sorun var yoksa lig tv nin görüntü kalitesimi düştü ?

O problem bende de var dikkatli bakıldığında farkediliyor sanki ekran karıncalanıp sönüyormuş gibi bi poflama var ben de çözemedim sinir bozucu bir durum.

• arkadaşlar bu cihazda diseqc ayarı nasıl oluyor acaba. eutelsatı 1.girişe bağlıyorum sinyal az da olsa geliyor ama Turksatdan sinyal alamadım. diseqc mi bozuk yoksa iki uydu ile izlemek mümkün değil mi?
  • Saqem iq plus kutu kanser sebebi.Onu verdim humax 9505HD kutu verdiler.Resmen işkenceymiş sagem bunu anladım.Uçak gibi kutu bu humax.Hemde ufacık bişey.

Sagem'in hdd'sini de çıkardım yok arkadaş, yani maç saatinden 5-6 dk önce evde olman lazım en az.Bi aksilik olsa az geç gelsen eve maçın yarısı gitti.Zaten maç oynanırken sagem'in o açılma merasimini beklerken insanın kutuyu alıp parçalayası geliyor.Bazen bakıyosun 10 dk geçmiş kutu takılmış, haydi fişten çıkar bidaha kutu açılıyor mu kapanıyor mu ne olduğu belli değil.Zaten hiç bir özelliğinide kullanmıyordum, tekrar izlicek olsam açar youtube'dan izlerim tv akıllı.Kutu çok ağır bu işler için.

Sagem merasimle açılıyor.
    Humax'ı az daha zorlasan tv'yle aynı anda açılcak :).
    Görüntü kalitesi olarakta bir fark göremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zangieff -- 15 Ocak 2018; 18:56:19 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.