Şimdi Ara

Digiturk Türkiye genelinde arıza varmış... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yayın geldi hiç bir kanalda problem yok
  • Evet Yayınlar Geldi..HD'Lerdede Sorun Yok..
  • Yayın geldi de kaybolan prestij ve güven ne olacak?
  • Eutelsat W3A uydusu toptan gitmiş sabah, Digiturk'ün herhangi bir suçu yok. Kaç yıldır bu işin içindeyim bir uydunun toptan gittiğini ilk kez görüyorum. Uydu Fransızlara ait, bence bir numara çevirmişler.
  • Benim yayınım hala gelmedi bunun üzerine defalarca telefon açmama rağmen bizden kaynaklı genel bir sorundur dendi..az önce tekrar telefon görüşmesi yaptığımda ise servis gönderelim servis ücreti 20 tl'dir diyor..Beni ilgilendirmeyen bir durum için neden ben 20 tl ekstra ücret ödeyeyim dediğimde bu sorunun neyden kaynaklandığını tam bilemediğimiz için sizin çanak anteninizde veya uydu alıcınızda sorun olabilir veya hava şartlarından dolayı olabilir bu yüzden o ücret talep ediliyor dendi..Bende peki servis gelip baktığında çanak anten ve uydu alıcısında bi sorun yoksa bu tamamiyle hava şartları ile ilgiliyse boşuna 20 tl mi vericem dedim ?? Müşteri temsilcisi..Zaten servisten gün alıcaksınız eğer hava şartlarıysa bu sorun servis gelene kadar düzelmiş olucaktır diyor..

Yani tamamiyle sizin şansınıza yayın gelirse 20 tl cepte gelmezse eğer Mehmet emin karamehmet'in cebine gidecek bu para...

Böyle SAÇMA SAPAN bir anlayış ve uygulama görmedim benim hiç bir suçum olmamasına rağmen benden 20 tl'yi hibe etmemi istiyorlar..

• Merhaba,
    İlgili teknik sorun düzelmiştir.Sorun yaşayanlar kolay kurulum yapabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: __NeRoMaN__

Merhaba,
    İlgili teknik sorun düzelmiştir.Sorun yaşayanlar kolay kurulum yapabilirler.

senden önce onlarca kişi sorun çözüldü yazmış zaten neden sorun düzelmiştir yazma gereği duydun ki ?
  • BEnim Plus zaman bazlı kayıt yapmıyor son 24 saat acaba bunda da mı problem var?
  • Türksat üzerinden izliyorum, Lig Tv gitti.
  • türkiye geneli arıza nasıl oluyor :):)
    uyduda problem olduğunda heryerde gider yayın :)
  • Bazende ekranda müşteri hizmetlerini arayınız diye ibareler çıkıyor. Arıyorum telefonlar meşgul, herkes yüklenmiş.Neden oluyor bu anlamadım..
  • bende de sabah gitmişti cumartesi günü sinyal hatası falan diyordu ama saat 11:30 gibi falan geldi.Apartmanda diğer uydu kullananlara falan sordum sorun varmı diye onlarda olmadığını görünce genel sorun olduğunu anlamıştım.O kadarda olur arkadaşlar sorun yok bence kısa sürede çözüldü.
  • Kendi kendine düzeldi.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.