Şimdi Ara

Digiturk Türkiye genelinde arıza varmış...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sabah tv izlerken yayın birden gitti, digiturk arızayı aramaya çalıştım fakat mümkün değil, telefonun ne çaldığıda belli değil, meşgul desem meşgul değil, garip bir kesinti oluyor..Sonra lig tv kayıt numarasından buldum 0.212.55...7474 böyle bir şey, buradan direkt bir arkadaş çıktı, türkiye gemelinde arıza var alıcılarınızla oynamayın lütfen dedi...

• bendede yaYin şimdi gitti yazdigin iyi oldu çatiya cikacaktim yoksa
  • Evet ya, bende de yok. Neyse gelen olması daha iyi erken düzelir.
  • çagrı merkezine ulaşamadım, sinyal yok lnb yı kontrol edin uyarısı veriyordu. az daha bende bu karda kışta catıya cıkıyordum iyi oldu burayı görmem
  • bizdede durum aynı yayın yok
  • 118 gelen cagrilarin % 40 gibi orani digiturk arizasi turkiye geneli cokmus durumda. Insallah cabuk biter.
  • Digiturk Destek Twitter Açıklaması ;

Merhaba, Digiturk kaynaklı olmayan bir yayın sorunu yaşanmaktadır. Konu takibimizdedir. Anlayaşınız için teşekkür ederiz.
  • Amasyadada hafif bir yagmur vardi acaba tam canak antenle oynayacaktim simdi konuyu gordum iyi oldu. En kisa zamanda duzelir insallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bycanua

Digiturk Destek Twitter Açıklaması ;

Merhaba, Digiturk kaynaklı olmayan bir yayın sorunu yaşanmaktadır. Konu takibimizdedir. Anlayaşınız için teşekkür ederiz.

Nasil digiturk kaynakli olmuyorki
  • Bilemeyecegim Onlara Sormak Lazım Hafta Sonumuz Gitti Digiturk Sayesinde
  • az önce teknik servisi aradım Türkiye geneli. Fişi sökmeyin kapalı kalsın dedi.
  • Arkadaşlar ben sorunun Türkiye genelinde olduğunu anlamadan baya kurcaladım; fişi çektim, LNB kablosunu çıkarıp taktım, hatta fabrika ayarlarına döndürdüm. Doğal olarak şimdi ilk kurulum yapmam gerekiyor ve sorun yüzünden ilk kurulumu da yapamıyorum. Sorun düzelince kurulumu yapabilirim heralde. Şu an Turksat (42.OE) ve Eutelsat W3A (7.OE) uyduları gözüküyor, hangisini seçeceğim? Ayrıca istasyon listesinden hangi frekans, polarizasyon vs. ayarını seçmeliyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akın Özdemir -- 24 Aralık 2011; 11:11:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akın Özdemir

Arkadaşlar ben sorunun Türkiye genelinde olduğunu anlamadan baya kurcaladım; fişi çektim, LNB kablosunu çıkarıp taktım, hatta fabrika ayarlarına döndürdüm. Doğal olarak şimdi ilk kurulum yapmam gerekiyor ve sorun yüzünden ilk kurulumu da yapamıyorum. Sorun düzelince kurulumu yapabilirim heralde. Şu an Turksat (42.OE) ve Eutelsat W3A (7.OE) uyduları gözüküyor, hangisini seçeceğim? Ayrıca istasyon listesinden hangi frekans, polarizasyon vs. ayarını seçmeliyim?

aynen bende fabrika ayarlarına döndürdüm. şuan ilk kurulumu yapmaya çalışıyorum ama sinyal az olduğu için lbn yi bulamadım ağ yok gibisinden birşeyler söylüyor. sorun çözüldükten sonra ilk kurulumu yapabilecekmiyiz acaba?

• Yaparsınız stres olmanıza gerek yok.
  • Bende geri geldi. (Bodrum Turgutreis)
  • bende bazı kanallar şuan açık çoğu kanalda çekmiyor

EDİT: şimdi hepsi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 24 Aralık 2011; 11:27:10 >
  • Marka değeri imiş, değerinize tüküreyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TDB

Yaparsınız stres olmanıza gerek yok.

taam.
  • yayın geldi....istanbul
  • Yayın geldi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.