Şimdi Ara

Digiturk Teknik Servisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Digiturkün üyelikle Vermiş olduğu Aşırı dandik Uydu Alıcısı VESTEL DCR cihazım arızalandı ve açılmıyor.. Sorunu Digiturke ilettiğimde Konunun muhattapı Vestel Teknik servisi olduğunu ve onlarla irtibata geçmem gerektiğini belirttiler.Vestel Serivisi aradığımda Cihazı isterseniz getirin yada Servis yollayalım dediler.Peki Cihaz tamir olana kadar Yerine muadil uydu alıcısı Veriyormusunuz dediğimde Hayır dediler.30 gün azamı tamir süresi olan cihazı bekleyip olmayan Spor paketin ekim faturasını ödemicemi belirrttim Peki Digiturk Müştrerinin bu mağduriyetini gidermesi yerine geçici bir uydu alıcısı vermesi gerekmiyormu ?

• aynı sorun bendede var yardımcı olabilecek yokmu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shevchenco -- 5 Ekim 2009; 11:36:48 >
  • sana tavsiye vestelin ürünlerini alma
  • güç bela bu hafta 3 senelik lig tv üyeliğimi iptal ettirdim 40 telefon görüşmesinden sonra, bir daha da asla bulaşmam digiturk'e.

D-Smart izliyorum, ilaveten modül+kart ile sadece lig tv abonesiydim. Doğan'ı hiç sevmem ama bu konuda nispeten digitürk'e göre D-Smart çok daha insaflı.

Seneye türk telekom ve TRT yayın ihalesine beraber girecekler(miş), bir şeyler çeviriyorlar ama hep birlikte görecez ne olacak bakalım....
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesutkececi
    güç bela bu hafta 3 senelik lig tv üyeliğimi iptal ettirdim 40 telefon görüşmesinden sonra, bir daha da asla bulaşmam digiturk'e.

D-Smart izliyorum, ilaveten modül+kart ile sadece lig tv abonesiydim. Doğan'ı hiç sevmem ama bu konuda nispeten digitürk'e göre D-Smart çok daha insaflı.

Seneye türk telekom ve TRT yayın ihalesine beraber girecekler(miş), bir şeyler çeviriyorlar ama hep birlikte görecez ne olacak bakalım....

Biri d-smart ve insaflık kelimesini yanyana yazmış....

Avrupa liginin kıytırık 5-6 maçı için 200 TL isteyen bir kurum değil mi bu?

Evimde ligtv var ve TSL'nin 34 x 4 = 136 maç yayınlanıyor. Aylık 24,90 TL'den 10 aylık 250 TL ediyor. Digiturk'un kanallarını saymıyorum bile.....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.