Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (826. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: YakınPlan , YakınPlan , ozandedebek Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
48.418
Cevap
574
Favori
2.757.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 824825826827828
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam teknik servis ücretsiz dedi digiturk mh ama servis lnb ve kutu değişimi için 80tl dedi vermem dedim kapattım tlf digiturk mh den haber bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim yayınlarım çok kötüydü servis gelecek e5 tl ücret dediler kabul etmedim iptal ettirdim sonra ücretsiz verdiler

• serseri441907 kullanıcısına yanıt
    Kutu ve lnb değişim oldumu peki veya me yaptilar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni kablo ve çift lnb değişimi yapıldı kutuda problem yok digi ara ara durumu soruyor
  • 6 ay 54.50 kalan 6 ay 110 tl sporun yildizi 6 ay film 6 ay dizi hediye sizce kabul edeyimmi

• fbbr10 F kullanıcısına yanıt
    aylık 82,25 e geliyor sıfırdan abone olsan 89 zaten kazıkcı firma
  • her gün aramalarına bugün de devam ettiler.

Haftasonu fb,gs,bjk ve trabzonun maçlarını izleyemiyorsun, diğer takımların maçını izleyebiliyorsun. Pazartesi ve cuma bu takımları da izleyebiliyorsun. Primier lig, ispanya, basket vs. var.
    Dizi kanalları da var.

10 ay 13,5
    2 ay 27.

Ne düşünüyorsunuz?
  • 5 dk once yine aradi 6 ay 13 tl 6 ay 25 tl iyimi ailenin yildizi 6 ay film 6 ay dizi

• quote:

Orijinalden alıntı: marcio

her gün aramalarına bugün de devam ettiler.

Haftasonu fb,gs,bjk ve trabzonun maçlarını izleyemiyorsun, diğer takımların maçını izleyebiliyorsun. Pazartesi ve cuma bu takımları da izleyebiliyorsun. Primier lig, ispanya, basket vs. var.
    Dizi kanalları da var.

10 ay 13,5
    2 ay 27.

Ne düşünüyorsunuz?

Çok iyi, bu paketin ismi nedir.
  • Arçelik'in yeni tv kampanyası ile hediye edilen Digitürk paketleri güzelmiş. 2.199 Tl'lik tv alsan dahi sporun yıldızı paketi veriyorlar yanında. Gelde üzülme. Daha 4-5 ay önce Arçelik tv aldım oysa.
  • arkadaşlar iptal tabi verdim plus iq ücretsiz ama 35 tl servis ücreti diyor illa birde 4k cihazı vermezler mi 1 yıl ücretsiz
  • Mart 45

Nisan 54

Mayis 54

Haziran

Temmuz

Agustos 54

Eylul 54

Ekim 54

Kasim 109

Aralik 109

Ocak 109

Şubat 109

Mart 109

Nisan 109

Ortalama 69-70 tl civarinda olduvundan kabul ettim. Bilgilendirme olsun diye yaziyorum.

• arkadaşlar mevcutta sporun yıldızları paketi belgesel çocuk kanalları açık. film kanallarını alsam pişman olur muyum ? bazı zamanlar bedava aciyorlar bayramlda filan hep ayni filmin tekrari oluyor. sizce alinir mi ? alan varsa kac paraya aliniyor ? film icin onereceginiz baska platform var mi kaliteli filmleri veren

• arkadaşlar 1 yıl sagem plus hediye ettiler iptal faxsı yollarım ama 35 tl ücret vermekde istemiyorum kutum arzalıydı 1 ay önce hm9505 35 tl ücret ödedim 1 yıl plus iq yerine 4k cihaz vermezler mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: fotografya

arkadaşlar mevcutta sporun yıldızları paketi belgesel çocuk kanalları açık. film kanallarını alsam pişman olur muyum ? bazı zamanlar bedava aciyorlar bayramlda filan hep ayni filmin tekrari oluyor. sizce alinir mi ? alan varsa kac paraya aliniyor ? film icin onereceginiz baska platform var mi kaliteli filmleri veren

ayrıyeten film paketi yok hocam. sporun yanında film kanallarını da izlemek istiyorsanız film ve sporun yıldızı paketini birlikte almanız gerek ve o paket de şuan 129 tl.

• quote:

Orijinalden alıntı: rebelpirate

kasım ayında yeni taahhüt vermiştim sporun yıldızı 6 ay 49 6 ay 99 tl yanında 3 ay film-dizi+plus kutu+2 ay dondurma hakkı.

taahhüt verirken ısrarla sordum film kanallarını izliyorum 3 ay sonra nasıl alacağım diye temsilci aylık 10 tl farkla film kanallarını alabileceğimi söyledi. bende bakın film kanallarını alamıyacaksam üst paketi istiyorum dedim. temsilci ısrarla 3 ay boşuna para vermeyin ben size hediye ediyorum 3 ay sonra 10 tl farkla alabilirsiniz dedi. şimdi hediye bitti ve müşteri hizmetlerini aradığımda bunun mümkün olmadığını yeni bir taahhüt vererek film ve sporun yıldızlı paketini almam gerektiğini fiyatınında aylık 129 tl olduğunu söyledi. daha önce geçen konuşmayı hatırlattığımda 10 tl farktan kastın kullandığım paketin normalde 99 tl olduğunu ve o zaman film ve sporun yıldızı paketinin 109 tl olduğunu müşteri temsilcisinin bunu kastettiğini söylediler. bende konuşma kayıtlarının bende de olduğunu kesinlikle böyle bir şey söylenmediğinü bunun dolandırıcılık olduğunu beni kelime oyunu ile aldattıklarını söyledim ve iptal talebi oluşturdum. iptal edersem 300 küsür tl ceza ödeyeceğim söylendi.

bunu yanlarına bırakmayacağım elbette. iptal etmeden mi tüketici haklarına şikayet etmeliyim yoksa iptal ettikten sonra mı. sizce nasıl bir yol izlemeliyim.

iptal faxı sonrası film ve sporun yıldızı paketi için 6 ay 64.5 tl 6 ay 129 tl. yanında plus kutu, 2 ay dondurma hakkı ve ücretsiz nakil hakkı. ekstardan 3 ay full paketi 49.5 tl ye kullanmış oldum.

• Bırakın digitürk olaylarını bizim dememize rağmen hala daha digitürk te digitürk..

• marcio M kullanıcısına yanıt
    Iptal ettirdim bu yil basinda ama bende merak ettim tam benlikmis bu paket, adi neymis ogrenebildinizmi biz de gecebilirmyiz ki

• quote:

Orijinalden alıntı: yaman21

quote:

Orijinalden alıntı: marcio

her gün aramalarına bugün de devam ettiler.

Dizi kanalları da var.

10 ay 13,5
    2 ay 27.

Ne düşünüyorsunuz?

Çok iyi, bu paketin ismi nedir.

Paketin ismini bilmiyorum ama iptal ettirmek de kararlıydım bu fiyatlara sürekli reddediyordum.

Bu pakette 2 ay deneme süreci var taahüt yok 2 ay sonunda çıkmazsanız otomatik devam ediyor dedi.

İSterseniz arayıp siz de sorun. Ayrıca iq plus kutu hediye.

• marcio M kullanıcısına yanıt
    Ben de iptal faksı gönderdim aramalarını bekliyorum. Aradıklarında bu paketten bahsedeceğim. Teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 824825826827828
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.