Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (824. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.483
Cevap
575
Favori
2.761.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
38. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 822823824825826
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İDO'YLA DIGITURK'E GELİN, 2 AY AZ ÖDEYİN!

Sporun Yıldızı Paketi %33 İndirimli

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: REVENT0N

arkadaşlar geçen sene 12 aylık paketler oluyordu. kredi kartına taksitli. 600-700 liralık. onlardan artık yok mu? varsa nasıl bilgi alabilirim?

yeni üyelik için soruyorsan en uygun kredı kartına 89x12 tl daha uygun paket artık yok dostum
  • Arkadaslar yeri mi bilmiyorum bende digiturkte tum kanallar acik spor kanallari dahil sizde de mi öyle?

• quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

Teknosa kampanyası ile yıllık 400 tl ye izlediğim zamanlar geldi aklıma çok değil 2016/2017 sezonuydu.

Vay be, penthouse'a bak..

• arkadaşlar...penthouse,playboy,blue hustler,after midnight,erotika,intimacy,rouge channel,galerya channel vesayire gibi 2000 yılından 2017 yılına kadar dijitürk dahil ülkemizin bazı platformlarının üzerinden yayın yapan dünyaca meşhur şifreli erotik kanallar...artık kesinlikle rütük geçit vermez çünkü hükümetten gelen ültimatom gibi kesin emirle dijitürkün yayın yaptığı eutelsat uydusuyla ve türksat uydusundan bile erotik kanalların yayınlarının yapılışı yasaklanmış ülkenin platformlarıda dünyaca meşhur erotik kanalları paketlerinden çıkartmak mecburiyetine zorlanmışlar...
  • GS yine deplasmanda kaybetmeye devam ediyor.iyi ki digitürk almamışım bu sene...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...penthouse,playboy,blue hustler,after midnight,erotika,intimacy,rouge channel,galerya channel vesayire gibi 2000 yılından 2017 yılına kadar dijitürk dahil ülkemizin bazı platformlarının üzerinden yayın yapan dünyaca meşhur şifreli erotik kanallar...artık kesinlikle rütük geçit vermez çünkü hükümetten gelen ültimatom gibi kesin emirle dijitürkün yayın yaptığı eutelsat uydusuyla ve türksat uydusundan bile erotik kanalların yayınlarının yapılışı yasaklanmış ülkenin platformlarıda dünyaca meşhur erotik kanalları paketlerinden çıkartmak mecburiyetine zorlanmışlar...

izlemek isteyenler internette herşey var alası var hemde

ne gerek varki tv de erotik kanallara

rtük iyiki izin vermiyor

• digitürkplayda kampanya var arkadaşlar.aylık paket 39 tl standart kalite.ligin bitmesine 3 ay.3 ay olarak 117 tl ye tüm maçları izleyebilirsiniz.
  • Arkadaşlar,

digiturk plus kullanan var mı ? 4k yayınların durumu nasıl ? fiyat performans iyi mi değer mi kullanmaya?
  • İptal faksını çektim, mesaj attılar uygun teklifler ile sizi arayacağız diye. Şu an için güncel teklifler nedir acaba?
  • pyori kullanıcısına yanıt
    Daha HD kanal getiremiyo yayınları berbat 4ksımı güzel olacak hocam sahte 4k.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak2658

digitürkplayda kampanya var arkadaşlar.aylık paket 39 tl standart kalite.ligin bitmesine 3 ay.3 ay olarak 117 tl ye tüm maçları izleyebilirsiniz.

kampanya nerede paylaşabilir misiniz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: theunforgettable

Fax sonrası gelen teklif 6ay dizi film hediye dedi kabul etmedim

MART yok
    NİSAN ₺35,00
    MAYIS ₺54,00
    HAZİRAN ₺54,00
    TEMMUZ ₺54,00
    AĞUSTOS ₺54,00
    EYLÜL ₺109,00
    EKİM ₺109,00
    KASIM ₺109,00
    ARALIK ₺109,00
    OCAK ₺109,00
    ŞUBAT ₺109,00

Bu ve benzeri teklifler.
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler o zaman bulaşmıyorum hiç. Başka alternatif önerileriniz var mı ?
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    Tek derdiniz buysa iptv de neler neler var ...

• quote:

digitürkplayda kampanya var arkadaşlar.aylık paket 39 tl standart kalite.ligin bitmesine 3 ay.3 ay olarak 117 tl ye tüm maçları izleyebilirsiniz.

Nasıl hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Céм

quote:

Nasıl hocam?

aman arkadaşlar digitürkten uzak durun.dolandırmaya başlamışlar.
    dün digitürkplay hesabımdan giriş yaptım,kampanyaları incelemek için.süper lig paketi sezon sonuna kadar standart kalite 240 tl den 199 tl ye düşmüştü.alıp almama konusunda kararsızken burada bir arkadaş aylık paketin 39 tl ye düştüğünü yazdı.ligler 20 mayısta bitiyor.3 aylık paket aldığımızda bütün maçları izleyebiliyorduk.dün 39 tl den 1 aylık paket aldım.bugün en son 17 gibi yayınları izliyordum.az önce digitürk playa giriş yapmayı denedim ama şifre hatası verdi.
    digitürkplay müşteri hizmetlerini aradım hesabım pasif edilmiş.hesabımı kimin pasif ettiğini soruyorum cevap yok.çözüm için kayıt vs açacaklarmış.parasını verdiğim yayınları izleyemiyorum.sakın bulaşmayın böyle bir rezillik görmedim...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Céм

quote:

Nasıl hocam?

aman arkadaşlar digitürkten uzak durun.dolandırmaya başlamışlar.
    dün digitürkplay hesabımdan giriş yaptım,kampanyaları incelemek için.süper lig paketi sezon sonuna kadar standart kalite 240 tl den 199 tl ye düşmüştü.alıp almama konusunda kararsızken burada bir arkadaş aylık paketin 39 tl ye düştüğünü yazdı.ligler 20 mayısta bitiyor.3 aylık paket aldığımızda bütün maçları izleyebiliyorduk.dün 39 tl den 1 aylık paket aldım.bugün en son 17 gibi yayınları izliyordum.az önce digitürk playa giriş yapmayı denedim ama şifre hatası verdi.
    digitürkplay müşteri hizmetlerini aradım hesabım pasif edilmiş.hesabımı kimin pasif ettiğini soruyorum cevap yok.çözüm için kayıt vs açacaklarmış.parasını verdiğim yayınları izleyemiyorum.sakın bulaşmayın böyle bir rezillik görmedim...

bugün sabah aradılar illegal yayın yapmışım.toplu gösterim yapmışım.ben daha paket alalı 2 gün bile olmadı.yayın falanda yapmadım.böyle bir durum başına gelen varmı.neye göre yayınımı kapattılar.

• Burak2658 B kullanıcısına yanıt
    ara konuş yanlışlık vardır.

illegal yayınları öyle kapatıyorlar doğru ama siz her şeyi kuralına uygun yapdıysanız , adresiniz yanlış bir yeri falan göstermiyorsa bir yanlışlık olmuştur
  • Mart- Nisan - Mayıs 54.50
    Haziran - Temmuz Fatura gelmiyor.
    Ağustos- Eylül - Ekim 54.50
    Kasım- Aralık- Ocak- Şubat-Mart Nisan 109
    Aylık 81,75 e geliyor.
    6 Ay film, dizi hediye teklif verdiler.
    Fatura gelmeyen aylarda önceden sadece lig tv kapanıyordu, şimdi bütün kanallar kapanacakmış.
    Adamlar 14 ay hizmet alıyorsunuz diyorlar ama 2 ay bütün kanallar kapanıyorsa nasıl hizmet alıyoruz anlamadım.
    Dolaylı yoldan geçirmeye çalışıyorlar bence.
    Uzatmayı düşünmüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 822823824825826
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.