Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (822. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (2 Mobil) - 9 Masaüstü2 Mobil
5 sn
48.475
Cevap
575
Favori
2.761.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 820821822823824
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: máwci

Selamlar, sporun yıldızı film paketi HD plus, dilediğin yerde uygulaması vs tümüne aylık 90 TL diyorlar, siz ne diyorsunuz kabul edeyim mi?

yüzde 50 indirimli kullanıyorum engelli paket

Kesinlikle bu fiyata devam edilmez. Para kolay kazanılmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar...digitürk napmaya çalışıyo yawu ülkemizde para kazanmak zor iş paketlerin hepsini yani şebeke platforumundaki bütün şifreli kanallara abone olup izlemek yeni üyeler için 150 veyahut 160 lira civarındamı? bu ney yaw yuh olsun kahretsin diyom yazık...!!!...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartilkisi -- 5 Şubat 2018; 0:6:51 >
  • Bende bugün iptal ettireceğim ekranda takılma donma son günlerde şiddetlendi 35 tl eşşek gibi ödeyip servis gelecek diyorlar bunlara 1 kuruş daha kazandırmam artık kredi kartına 12 ay taksitle almıştım 4.5 ay kullandım 7.5 ay karta iade edilecek elveda digi

• Nisan ayinda taahhutum bitiyor. Bein kanallari (spor, dizi, film) haricindeki herseyi ya uydudan ya da aylik 5 tl odedigim Tivibudan seyredebiliyorum (Ingiltere ve Ispanya Lig maclari dahil). TV'de dizi ve film seyretmiyorum.

Dolayisiyla Bein'den alacagim Super Lig futbol ve Euroleague basket maclari.

900 TL hatta 1000 TL civari fiyatlarla sanirim ben de 6 senelik digiturk uyeligimi bitirecegim.
  • futbol hastası birisi olarak Fatih Terim'in gelişinden sonra digitürk almayı kafaya koymuştum ama 89 tl den hiç indirim yapmadıkları için almadım.79 tl bile deselerdi kabul edecektim.
    ligin bitmesine 14 hafta kaldı.dışardı normal maçları 5 tl den derbi maçlarını 10 tl den izliyorum.aylık 89 tl çok yüksek bir fiyat.
  • serseri441907 kullanıcısına yanıt
    Bugün iptal faksını çekerek üyeliğimi iptal ettirdim alamadığım hizmete boşuna para ödüyordum elveda digi

• bende iptal talebi vereceğim hem plus iq kutu için hemde engelli sporun yıldızı paketi 75 tl pahalı gelmeye başladı
  • Ben lig maçlarını almadım bu faiş fiyatlandırma yüzünden sözde %50 indirimimiz var adam hala arıyor benım zaten hıcbır ındırımsız hali ile aldıgım fiyatı bana şuan kampanyamız var ligin ikinci yarısına özel diye dediler.Bir dünya laf ettim hiç bir şey demediler.Bu kadar müşterisinin yanında olmayan platform olamaz yaa.

ALMAYIN ALDIRMAYIN
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseri441907

Bende bugün iptal ettireceğim ekranda takılma donma son günlerde şiddetlendi 35 tl eşşek gibi ödeyip servis gelecek diyorlar bunlara 1 kuruş daha kazandırmam artık kredi kartına 12 ay taksitle almıştım 4.5 ay kullandım 7.5 ay karta iade edilecek elveda digi

Kesinlikle bu fiyata devam edilmez. Para kolay kazanılmıyor. Tavsiyem devam etmemeniz yönünde, zaten yakında digitürk fiyat güncellemesine gidicek ve fiyat düşürücek yeni aboneliklere, o zaman tekrar üye olursunuz isterseniz, onlar tok satıcıyı oynuyorlarsa kendileri bilirler , muhtaç değilsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

Ben lig maçlarını almadım bu faiş fiyatlandırma yüzünden sözde %50 indirimimiz var adam hala arıyor benım zaten hıcbır ındırımsız hali ile aldıgım fiyatı bana şuan kampanyamız var ligin ikinci yarısına özel diye dediler.Bir dünya laf ettim hiç bir şey demediler.Bu kadar müşterisinin yanında olmayan platform olamaz yaa.

ALMAYIN ALDIRMAYIN

Bence lig maçlarını almamak çözüm değil Kesinlikle bu fiyata devam edilmez. Para kolay kazanılmıyor. Tavsiyem devam etmemeniz yönünde, zaten yakında digitürk fiyat güncellemesine gidicek ve fiyat düşürücek yeni aboneliklere, o zaman tekrar üye olursunuz isterseniz, onlar tok satıcıyı oynuyorlarsa kendileri bilirler , muhtaç değilsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: derya78

bende iptal talebi vereceğim hem plus iq kutu için hemde engelli sporun yıldızı paketi 75 tl pahalı gelmeye başladı

Kesinlikle bu fiyata devam edilmez. Para kolay kazanılmıyor. Tavsiyem devam etmemeniz yönünde, zaten yakında digitürk fiyat güncellemesine gidicek ve fiyat düşürücek yeni aboneliklere, o zaman tekrar üye olursunuz isterseniz, onlar tok satıcıyı oynuyorlarsa kendileri bilirler , muhtaç değilsiniz

• stranger32 S kullanıcısına yanıt
    Martın son günü iptal faxını göndermiş olun otomatik taahhüt yenilemesinler yeni fiyatlardan

• efefor kullanıcısına yanıt
    Hocam benim üyeliğim devam ediyor aslında maçlar o kadar çok takılma donma yapıyorki az daha digi kutusunu kıracaktım arıyorum klasik cevaplar neymiş 35 tl yi ödeyecekmişimde öyle bakacaklarmış kutu değiştikten sonra görüntü kötü oldu diyorum yapacak birşey yok diyorlar bende bugün iptal faksını gönderdim bunlara 1 kuruş daha kazandırmam 11 senelik üyeyede böyle yapıyorlarsa biryerleri kalkmış demek ki mesaj ulaştı aranacaksınız diye arasınlarda özlü sözler söyleyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serseri441907 -- 5 Şubat 2018; 15:24:15 >
  • Dün aradılar bizi tavsiye etmiyormuşsunuz neden diye soruyorlar sorunu anlatıyorum haklısınız ancak yapacak birşey yok deyip duruyorlar kredi kartına geri kalan günlerin iadesi yapılacak bugün iptal faksını gönderdim

• Ligin ikinci yarısı Galatasaray icin bende alacaktım ama yüksek fiyatın üstüne bir de zam yaptılar. Vazgeçtim. lige verilen araları çıksan 8 ay m aç izliyorsun toplam da 1080 TL istiyorlar çok yüksek fiyat

• Bana da 6 ay 54,50, 6 ay 109 TL teklifini yaptılar. Düşüneyim dedim, bugün arayıp ilk ay bedava 5 ay 54,50 6 ay 109TL, yazın iki ay dondurma imkanı, ilk 6 ay film dizi kanalları hediye diye teklif ettiler. Kabul ettim, iyi mi yaptım bilemedim.
  • efefor kullanıcısına yanıt
    Aynen oyle yapacagim. Bu sekilde cok musteri kaybedeceklerini dusunuyorum.
  • Beyler ben kapattım. çok pahalı olduklarınıda söyledim kahvede 5 tl ye maçı izlerim yılda 1080 tl size vermeem oda kredi kartına peşin taksit hadi ordan. kendinize zengin müşteri bulun dedim ve 3 yıllık üyeliğimi kapattım
    haydin başka kapıya
  • serseri441907 kullanıcısına yanıt
    Sporun yıldızı ve üzeri paketlerde teknik servis ücretsiz demişlerdi, 35 lira için müşteri kaybetmeyi göze almışlar kendileri bilir haziranda bende kapatacağım, son dönemde ne platformdan ne de yayınlardan memnun değilim.
  • son kararım S kullanıcısına yanıt
    Hocam benimki teknik servis ücretliydi eultelsattan izleyenlerden ücret almıyorlarmış tam bir ayrımcılık iptal faksından sonra teknik servisi ücretsiz yaptım 2 ayda ücretsiz tanımladılar şimdilik devam ediyorum

• 
Sayfa: önceki 820821822823824
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.