Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (821. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: anexi , qLhF Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir (3 Mobil) - 8 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
48.164
Cevap
564
Favori
2.740.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
55. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 819820821822823
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benımde 2 martta bitiyor Türksat hd şampıyonlar paketi üyesıyım ortalamam 53 tl idi.Bugun ben aradım kredı kartı kampanyamız var sporun yıldızları paketi dedi aylık 89 tl dedi kapat dedim telefonu ya soyguncumusunız ılla bı tehdıt edıceksınız yanı fax çekmeden adam gıbı teklif vermıyorlar
  • Ben de iptal faksı çektim.

Ben sadece Beşiktaş maçlarını izliyordum, aylık maliyeti 40-45 lira idi.

Bu fiyatlara imkanı yok uzatmam zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ailenin yıldızı +mini spor 6ay 26 6ay 52 plus kutu ücretsiz 1 yıl servis ücretsiz ben geçen sene sporextra pakete 372tl vermiştim bayiden yüzyüze temsilci verdi fiyat nasıl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 gün kaldı akşam bayiden kapatacağim
    yıllık 1080 TRY ye gelen teklif yaptılar.

bakın havalı havalı konuşan çoktur ancak paket içeriği genişlesede bunları izleyecek kimsenin vakti yok ne ara bu kadar maçı vs izleyeceğim. ayrıca en büyük ikinci fatura diğitürk olacak eve gelen ne için 2-3 maç izleyeceğim diye. Yanlış anlamayın ekonomi iyiye gidiyor şeklinde gösterilsede ben bu grubun dışındayım ve gün geçtikçe ekonomik şartlarım daralıyor ve 100 tl yayın platformuna vermek şuan için bana mantıklı gelmiyor. İptal edeceğim dedim. Ve kararlıyım. Kahvede izlerim daha iyi
  • Futbolla hic alakam yoktur.

Film paketi+dizi+box office ekleyince ilk 3 ay %50 indirimli sonraki aylarda 71 lira fiyat cikiyor yeni uyelere. Acaba pazarlik yaparlar mi yeni uyelere ? Aylik 50 lira gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar benim taahhutum de mart ayi basinda bitiyor. Bugun aradilar. Film yildizi, cocuk ve belgesel icin 49 tl, bunlara iq plus kutu olursa 64 tl fiyat verdiler.

Mecbur yine fax cekecegiz de teklif ne olmali sizce?

Simdiden tesekkurler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    arkadaşım...

Ben bugün kayıt oluşturdum DERGİ çıksın tekrar diye Cep telefonu Tablet bari Bakalım Teknoloji çağında dergi YÖK dedim haklısınız bilmemne dedim böyle giderse kapatıcam avantaj paketini ne filmi gelecek aylık göremiyoruz dedim ;)

Filmleri saydı şubat bende kardeşim düzeltin bunu dedim.!

Şikayet kaydı açıldı şimdi şikayet var vs yazıcam sizde arayın ;)

• Arkadaşlar bu gün yine digitürk aradı geçenki teklifin aynısını yaptı.(Merak edenler geçmiş mesajlardan bulabilir) enayi arıyorlar dikkat edin. Yazın fiyatların ne olacağı belli değil. Gerekirse iptal edip kahvede de izlenebilir. Ben bein grubunu zar zor kazandığım parayla doyuramam kusura bakmasınlar...

• Beşinci defa aradılar dalga geçer gibi her seferinde aynı teklifi yapıyorlar hatta bu sefer fiyat bile yükselttiler her zaman toplam fiyat 890 a falan gelioyrdu bu sefer 79*12=948 teklif ettiler artık hiç umurlarında değiliz ister alın ister almayın havasındalar bide ukala ukala konuşuyorlar bu fiyatlar türkiye ortalamasında baya yüksek diyorum hiç de öyle değil o sizin görüşünüz diyorlar artık orta gelirli üye istemiyoruz diyorlar yani bize paralı insanlar lazım zihniyetindeler artık 10 yıllık üyeliğimi sonlandırıyorum böyle insan 1 tl bile kazandırmak istemiyorum. Giderim iptv ye 200 tl veririm bütün platformları izlerim bunlar bundan anlıyor.
  • eagle99 E kullanıcısına yanıt
    Yarın bitecek üyelik için 3 gün önce iptal faksı gönderdim. Faksta 800 TL'yi aşan bir teklifiniz olacaksa aramaya zahmet etmeyin yazdım. Gerçekten de aramadılar. Son dakika arayıp dediğim fiyatı verirlerse ne ala, yoksa kapattıracağım.
  • İptaller çığ gibi büyüyor, bayiler iptal sırası dolu

• wwtr W kullanıcısına yanıt
    Forumu mu okuyorlar artık :) , şimdi aradılar. 6 ay 54,50; 6 ay 109 TL dediler. Toplamda neredeyse 1000 TL yapıyor. İptal faksını okumadınız mı dedim? 4 ay bedava mümkün değil kimseye verilmedi dediler. Ben 4 ay bedava, 8 ay 99 üzerinde duruyorum ancak kabul etmiyorlar Hayırlısı olsun...

Eğer 792 TL'den anlaşan bir forumdaş üyelik numarasını özelden paylaşabilirse daha ısrarcı olacağım.
  • HD kanal eklemeyen platformu israrla kullanmak nedir arkadas.

• wwtr W kullanıcısına yanıt
    Sakın bu fiyatlara devam etmeyin, diğer kullanıcılara göre çok çok yüksek fiyat vermişler size hele çevremdeki fiyatlara göre fiyatınız çok uçuk

• beinconnct olmasa baglasalar durmam

• Selamlar, sporun yıldızı film paketi HD plus, dilediğin yerde uygulaması vs tümüne aylık 90 TL diyorlar, siz ne diyorsunuz kabul edeyim mi?

yüzde 50 indirimli kullanıyorum engelli paket

• quote:

Orijinalden alıntı: máwci

Selamlar, sporun yıldızı film paketi HD plus, dilediğin yerde uygulaması vs tümüne aylık 90 TL diyorlar, siz ne diyorsunuz kabul edeyim mi?

yüzde 50 indirimli kullanıyorum engelli paket

zaten 90 tl fiyatı
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    Yani normalde de 90 öyle mi bu nasıl iş?

• quote:

Orijinalden alıntı: máwci

Yani normalde de 90 öyle mi bu nasıl iş?

engellilere 90 tl

normalde 129 tl 1 sene taahhütlü fiyatı engelli abonelere taahhütsüz 90 tl
  • Peerless kullanıcısına yanıt
    Sanırım zam geldi arkadaşlar. Hiçbir şekilde 54,50*6 ve 109*6 toplamı altına inmiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wwtr -- 4 Şubat 2018; 18:52:21 >
  • 
Sayfa: önceki 819820821822823
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.