Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (812. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: dimontales , memet0864 , geneticphd , derya78
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (2 Mobil) - 9 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
48.182
Cevap
565
Favori
2.741.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
26. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 810811812813814
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Taahhüt 02.01.2019 da bitiyor ocak ve şubat 2019 için faturamı gelecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zoltan83

quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

quote:

quote:

quote:

Selamlar.. İptal faxından sonra Sporun Yıldızı paketi için 803 tl kredi kartı na fiyat verdilar.. 3 ay dizi film hediye..hd ve mobil hediye..

Kabul ettniz mi ?

Ettim.. 2 ayda dondurma var bu arada..

2 ay dondurunca taahhüt öteleniyor ondan dolayı bence çok pahalı bir teklife onay vermişsiniz.

Sporun yıldızı

ocak 29 tl
    şubat mart nisan mayıs 49 tl
    haziran temmuz fatura yok
    ağustos 49 tl
    eylül ekim kasım aralık 99 tl

3 ay dizi film, mobil lig tv, hd hediye..

2 ay dondurunca aboneliğinizi taahhütünüz mart 2019 a ötelenecek taahhütünüz hocam. Yani 2 adet daha 99 tl lik fatura ödeyeceksiniz.

• O 2 aylık bölümde sdc lig tv yi donduruyorlar sdc onun parasini alorlar diye biliyorum daha öncede dondurdum hiç ötelenme olmadı..

• benimde teklif su sekilde oldu

ocak, haziran 14TL

temmuz 0TL

subat, mart, nisan, mayis, agustos 49

eylul,ekim,kasim,aralik,ocak 89

taahhüt bitis 31 ocak 2019

3 ay dizi film ve 12 ay mobil ligtv verdiler.

• quote:

O 2 aylık bölümde sdc lig tv yi donduruyorlar sdc onun parasini alorlar diye biliyorum daha öncede dondurdum hiç ötelenme olmadı..

Sadece lig tv yok artık paketlerin içeriğinde farkıydaysanız hocam sadece sporun yıldızı paketi diye geçiyor. Eskiden örn. Şampiyonlar paketini yapıyordunuz ama artık mümkün değil öyle birşey komple paketi dondurursunuz bu seferde abonelik öteleniyor sizin bileceğiniz iş yine de aylık o kadar para vermeye değecek bir lig yok ortada.

• Farklı günlerde 4 defa iptal faksı çektim ama ne mesaj geldi ne de müşt. hizm. ile görüştüğümde faks a dair herhangi bir iletim görünüyor. Faksınız net olarak görünemiyordur o yüzden işlem yapılmamış olabilir diyor müşt hizm. Benzer problem yaşayan ve çözüm bulan oldu mu acaba? İlçedeyim digiturk bayii yok bulunduğum ilçede.
  • quote:

quote:

O 2 aylık bölümde sdc lig tv yi donduruyorlar sdc onun parasini alorlar diye biliyorum daha öncede dondurdum hiç ötelenme olmadı..

Sadece lig tv yok artık paketlerin içeriğinde farkıydaysanız hocam sadece sporun yıldızı paketi diye geçiyor. Eskiden örn. Şampiyonlar paketini yapıyordunuz ama artık mümkün değil öyle birşey komple paketi dondurursunuz bu seferde abonelik öteleniyor sizin bileceğiniz iş yine de aylık o kadar para vermeye değecek bir lig yok ortada.

Daha önce o 2 aylık dönemde ne yapıyorduk.. minimum pakete geçiriyorduk.. şimdide ailenin yıldızı paketine düşürürüz..
  • quote:

quote:

quote:

Daha önce o 2 aylık dönemde ne yapıyorduk.. minimum pakete geçiriyorduk.. şimdide ailenin yıldızı paketine düşürürüz..

Paket düşürme işlemi kalktı ondan bahsediyorum bende.

• quote:

quote:

Selamlar.. İptal faxından sonra Sporun Yıldızı paketi için 803 tl kredi kartı na fiyat verdilar.. 3 ay dizi film hediye..hd ve mobil hediye..

Kabul ettniz mi ?

tezekos hocam bende iptal edecem bu gidişle engelli paket 75 tl yaptılar sporun yıldızını

iptal talebi versem teklif sunarlar mı engelli üyelere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derya78 -- 26 Aralık 2017; 9:54:58 >
  • quote:

quote:

quote:

bu sene dondurma işlemi eutulsat da yayınlar komple kapanıyor

turksat da ıse sadece ulusal yayınları ızlıyorsunuz

sız 803 tl ye kredı kartı ıle ıslem yaptınız

abonelıgınıze gore 2 ay dondurnuz

tahuttunuz 2 ay uzadı odemesını yaptınız

sıze 99 tl ucret cıkmaz ama yıne aklınızda bişey kalmasın

arayın müşteri hizmetlerine sorun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbjk -- 26 Aralık 2017; 12:26:7 >
  • coaxem kullanıcısına yanıt
    2 şubat 2019 a kadar yayın alacaksanız Aylık 69 tl ye geliyor yayın aldığınız süre ki ortalama teklif edilen fiyat, 2 Ocak 2019 a kadar alacaksanız 75.5 tl ye geliyor pahalı oluyor bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa25

Yalıspor'dan alan arkadaşlar mevcut üyelik varsa tanımlama yapılmaycaağını söyledi müşteri hizmetleri , siz nasıl yaptınız?

Evet ben mevcut üyeliğimi iptal edip Yalıspor'dan almıştım ama benim adıma olmadı üyelik. Birkaç ay geçmesi gerekkiyormuş. Ben de annemin adına yapmıştım.
  • Sporun Yıldızları Çocuk Belgesel

Aylık faturalandırma için (49.50 X 6 ay) + (99.50 X 6 ay)
    veya
    Kredi Kartı çekim (69 X 12 ay) teklif ettiler.

Ücretsiz teknik servis 1 yıl

hd

eutelsat

film dizi hediyesi 3 ay

mobil tv 1 yıl

2 ay (haziran,temmuz) yayın dondurma

NOT: Ocak ta 79 tl lik ilk üyelik kampanyası 89 tl ye çıkacak denildi.
  • Mayıs’a kadar ücret Yok Mayıs’tan sonra aylık 99 8 ay boyunca dediler kabul etmedim fazla geldi gene

• Bende baz(film,dizi ve lig tv hatiç tüm kanallar) digitürk üyeliği için fiyat istedim aynı zamanda yan oda üyeliğimde vardı. İlk 2 ay %50 indirim sonraki aylar 37 olarak teklif sundular. İptal edin dedim. Faxtanmsonra ne diyecekler bakalım.

• arkadaşlar...dijitürk salon kanalları yeni adıyla boxoffice filimleri olarakmı değişti yapımlardaki sansür uygulamaları aşırı derecemi gerçekleşiyor tütün mamulleri,alkol şişeleri,korku sahneleri,gizli reklamlar ve erotik görüntüleri ekranda buğulanıyomu?...
  • Uyeligi TAMAMIYLE iptal edersek digiavantajda biriken paralar geri donulemez sekilde yaniyor mu , yoksa ayni telefon numarasiyla tekrar uyelik yapilirsa kullanilabiliyor mu ?
  • ailenin yıldızı k. kartı ile 20tl
  • kartilkisi 😂😂😯😂

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 810811812813814
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.