Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
24.338
Cevap
348
Favori
999.499
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> Digiturk >> Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      36 Mesaj
      20 Aralık 2017 23:41:21

spor içeriği nedir ayrıntılı olarak? ayrıca turksat mı? hd mi? 2 ay dondurma var mı?
      |
      |
      gelecek3535 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!
    • Yarbay
      2150 Mesaj
      20 Aralık 2017 23:56:03

ilk once aln cayma hhakki var o zaman iptal edin ,sizi arayip donerler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      qwerty38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2150 Mesaj
      20 Aralık 2017 23:56:33

lig tv hd eutelsat

|
      |
      yuxexes_1453 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      136 Mesaj
      21 Aralık 2017 01:16:44
      Arkadaşlar benim taahhütüm 2 şubatta bitecek acaba faks çekmesem kendiliğinden iptal olur mu ya da devam edip fatura çıkarırlar mı illa faks çekip mi iptal etmek gerekiyor telefondan olmuyor mu bu? Açıkçası fiyatlar bana pahalı iptv almayı düşünüyorum yada bein connectle tvden izleyebilir miyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1748 Mesaj
      21 Aralık 2017 08:46:01

Fax çekmeden iptal olmaz direk bir sene daha uzar tahütüt 99 tl fatura gönderirler iptal etmek yada uygun teklif için Fax çekmen lazım

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
      |
      |
      tsshadow kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Teğmen
      118 Mesaj
      21 Aralık 2017 08:52:10
      quote:

Orijinalden alıntı: tsshadow

Arkadaşlar benim taahhütüm 2 şubatta bitecek acaba faks çekmesem kendiliğinden iptal olur mu ya da devam edip fatura çıkarırlar mı illa faks çekip mi iptal etmek gerekiyor telefondan olmuyor mu bu? Açıkçası fiyatlar bana pahalı iptv almayı düşünüyorum yada bein connectle tvden izleyebilir miyim

Kullanim sözü tarihi bittikten sonra kendiliğinden iptal olma durumu veya fatura durma olayı yok. İptal başvurusu için faks çekmeniz veya bayiden iptal talebi oluşturmanız lazım. İptal için yazilı imzali dilekçe istedikleri için telefonla olmuyor. İptal edilmezse fatura gelmeye devam eder. İptal talebi sonrası 2 ay içerisinde cihazı teslim etmeniz lazım. Bein connect kullanmaniz için digiturk üyeliğinizin devam etmesi lazım. (Ekleme: yazarken bir önceki verilen cevabı görmemişim kusura bakmayin. )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamoz093548 -- 21 Aralık 2017; 15:23:56 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      469 Mesaj
      21 Aralık 2017 10:08:09
      https://www.digiturk.com.tr/digiturk-kampanyalari/kendine-guvenen-kampanya

Budur yeni kampanya dedikleri ..!

|
      |

• Teğmen
      136 Mesaj
      21 Aralık 2017 10:14:27
      Cevaplar için teşekür ederim,sanırım digiplayden izlemek daha ucuz olacak bunun için beinconnectli kutu varmış sanırım onu alıp smart tv olmasa bile tvden izlenebiliyormuş sizce bu iptvden daha iyi olmaz mı böyle bir teklif sunsam ne kadar acaba aylık olur

• Binbaşı
      1748 Mesaj
      21 Aralık 2017 10:35:05

dostum digiplay ile beinconnect ayrı bişey beinconnectli kutu zaten normal digitürk üyeliği alıyorsun o paket kapsamında sana beinconnecten izleme sansı verıyor o beınconnectı bılgısayardan yada telefondan acıyorsun

play alınca kutu almıyorsun play sadece netten ızlenen bır abonelık senın dedıgın digitürk play ile almak digitürk playde ise bilgisayardan yada smart tvden acıp gorunutyu ekrana verebılırsın oda kalıtesıne göre değişik fiyatları var

digitürk play farklı beınconnectt farklı olaylar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbjk -- 21 Aralık 2017; 10:36:19 >
      |
      |
      tsshadow kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      136 Mesaj
      21 Aralık 2017 11:23:01
      quote:

Orijinalden alıntı: sbjk

dostum digiplay ile beinconnect ayrı bişey beinconnectli kutu zaten normal digitürk üyeliği alıyorsun o paket kapsamında sana beinconnecten izleme sansı verıyor o beınconnectı bılgısayardan yada telefondan acıyorsun

play alınca kutu almıyorsun play sadece netten ızlenen bır abonelık senın dedıgın digitürk play ile almak digitürk playde ise bilgisayardan yada smart tvden acıp gorunutyu ekrana verebılırsın oda kalıtesıne göre değişik fiyatları var

digitürk play farklı beınconnectt farklı olaylar

Hocam şimdi anladım mevzuyu bilgi için sağol o zaman iptal edeceğiz başka çare yok

|
      |

• Yarbay
      4474 Mesaj
      21 Aralık 2017 12:28:09
      69*12 Sporun Yıldızı+3Ay Dizi/Film+Bein Connect alarak üyeliği devam ettirdim.
      Daha da inmeyeceklerdi..

APPLE IPHONE 6S PLUS / 64GB GOLD
    • Yüzbaşı
      390 Mesaj
      21 Aralık 2017 14:20:41
      Digitürk genel merkez çalışanına göre;
      -Eski sistemde paket ekleme-çıkarma sonucunda farklı fiyatlandırmalar oluşuyor(muş)
      -Ben 33TL ödemişim, 65TL ödeyen de varmış, bu abonelerin en çok şikayet ettiği konu(ymuş)
      -Yoğun saha çalışmaları sonucunda tek paket-tek fiyat sistemi en uygun bulun(muş)
      -Bir kısım aboneleğini iptal ettiyse de, çoğunluk 'kazık yemedim, tek fiyat var çok şükür' diye teşekkürlerini sunuyor(muş)
      -2018 itibaren paketlere 10TL zam gelecek(miş)
      -69TLx12 son fiyat(mış), yazın 2 ay dondurulup,taahhüt sonuna o 2 ay eklenebilir(miş), 3ay dizi-film kanalları hediyey(miş)
      |
      |

• Teğmen
      152 Mesaj
      21 Aralık 2017 14:23:55
      5 yıllık uyeyim. Filmin yıldızı paketine denk gelen paketleri kullanıyorum. Son 3 yıldır iptal faxı ile uygun fiyat alıp izliyorum. Genellikle pazarlik yapan herkese aynı fiyatı veriyorlar. Spor disi içerik yatırımı olmadigi icin bu sene kapatmaya kararlıyim. Hicbir teklife evet demeyeceğim insallah.

Bu seneki teklif.

Filmin yildizi: ilk ay fatura yok, 5 ay 22.5, 6 ay 45. Ortalama 32tl. Kabul etmedim.

2. Teklif: ailenin yıldızı ilk 6 ay12.5, sonra 6 ay 25. Kabul etmedim.

3. Teklif: 3ay ailenin yıldızı paketi tanımlayalım. 3 ay filmin yıldızı hediye. Kabul etmedim.

4. Teklif: üyeliği donduralim. Kabul etmedim.

5. Teklif: devredecek biri var mi. Yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      2381 Mesaj
      21 Aralık 2017 14:33:47
      quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

Daha da inmeyeceklerdi..

iptal faxı çekerek mi bu teklifi aldınız

ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ
    • Binbaşı
      1412 Mesaj
      21 Aralık 2017 16:14:26
      eski üyeyim tahhüt bitti iptal faksı çektim, yeni fiyat politikasına uyuz oluyordum gelen ilk teklif 2 ay 45, 10 ay 90tl

ikinci teklif:
      ocak fatura yok
      şubat mart nisan mayıs 44.5 tl
      haziran temmuz donduralım
      ağustos 44.5tl
      eylül ekim kasım aralık ocak şubat 94 tl
      14 ay üstünden hesaplayıp 57tl dedi telefondaki arkadaş ama 12 aya vurunca 66.5 liraya geliyor ortalaması.
      reddettim. zaten hd değil kutuyada ekstra para istiyorlar, fenerbahçe maçları dışında bir şeyde izlemiyordum. belki digitürk play alırım belki hiç almam bilmiyorum.
      daha teklif gelmez heralde devretmek istediğiniz biri var mı dediler yok dedim.
      |
      |

• Yarbay
      2972 Mesaj
      21 Aralık 2017 17:05:28
      Engelli paketine zam gelmiş arkadaşlar bilginiz olsun 70'ten 75'e çıkmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
      188 Mesaj
      21 Aralık 2017 17:31:46
      HD yayın, spor extra (tüm ligler nba ve diğer spor kanalları hersey acık) bein movies ve series kanalları açık. 120tl ödüyorum aylık. aslında aylık 130 ama movies kanallarını actırırken 120tl dediler series kanallarınıda ıstedım 130tl cıkardılar bende fazla dedım 2 ay faturama %50 indirim yaptılar. Totalde 130 tl indirimim var ayda 10 tl yapıyor ve dizi kanalları bedavaya gelmis oluyor. sizce iyi mi ?
      |
      |

• Yarbay
      4474 Mesaj
      21 Aralık 2017 17:39:46
      quote:

Orijinalden alıntı: derya78

quote:

Daha da inmeyeceklerdi..

Evet. Ayrıca 1 yıl da ücretsiz servis var.

APPLE IPHONE 6S PLUS / 64GB GOLD
    • Yarbay
      2381 Mesaj
      21 Aralık 2017 18:16:30
      quote:

quote:

Orijinalden alıntı: derya78

quote:

Daha da inmeyeceklerdi..

Evet. Ayrıca 1 yıl da ücretsiz servis var.

bende sözde engelli indirim kullanıyorum 70 tl sporun yıldızı paketine ödüyorum

3 ocak 2018 itibari ile 75 tl olmuş durumda

iptal talebi vereceğim bakalım teklif sunacaklarmı 75 ödeyeceğime bende 69 ödeyim en azından
      |
      |

ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ

• Çavuş
      48 Mesaj
      22 Aralık 2017 10:35:27
      Az önce merkezden aradılar Film - Dizi ve avantaj paketi için görüştük 6 ay 33,50 TL 6 ay 67 TL ortalama 50 TL ye geldi sagem iq plus kutu 1 yıl ücretsiz 90 lık çanak kurulumu da istedim onuda ücretsiz gün içinde kurduracaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selim010 -- 22 Aralık 2017; 11:27:9 >
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
haberler
SEO
web tasarım,web design
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.