Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (792. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.507
Cevap
577
Favori
2.763.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
14. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 790791792793794
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmetyilmaz34

neler açık ve kaça yaptınız acaba

tüm kanallar ve 4k için kredi kartına 12 taksit yaptılar aylık 126 tl ye denk geliyor.
  • Elimde sagem cihaz var ama memnun değilim, değişim isteyeceğim. 4K cihaz için ekstra bedel alınıyor mu?
    Hangi cihazı öneriyorsunuz?
  • hoktuaslan kullanıcısına yanıt
    hocam en iyisi 9505hd, millet sagem iq plus aliyor oysa sagem cok hantal millet neden aliyor bende anlamiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekremus E kullanıcısına yanıt
    bence hemen o paketi iptal edip yildiz dolu paketi 89 tl ye alin hepsi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: gelecek3535

bence hemen o paketi iptal edip yildiz dolu paketi 89 tl ye alin hepsi var.

adam seçiyorlar demek ki bana 89 tl lik bir paketten bahsetmedi. 89 tl 12 ay boyunca aynı fiyatmı? 4k fiyatını ayrıca eklemeniz gerekir ona.
    yildiz dolu paketi iptal faxi ile isteyeceksiniz bu arada 4k kanal var mi yada kac tane 9505 hd guzel secin olurdu

ben film dizi 41 tl ye anlastim.kredi karti olunca gelecek yil indirim olur dediler.uydu 9505 hd

• quote:

Orijinalden alıntı: e6750

..

Alıntıları Göster
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e6750 -- 19 Kasım 2017; 13:58:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe0982

kredi kartına 762 tl aylık 63.5 tl bana verilen en uygun teklif.sagemcom 6101 kutu mobil ligtv 3 ay film paketi 1 yıl ücretsiz servis 2 ay dondurma hakkı teklif bu:) yarın kabul edeceğim.Bu sene 651 ödemiştim sadece süperlig paketine.3 günüdr 3-4 defa görüştük son teklif bu arkadaşlar başka vermiyor...

Bu konuda bir tahminim var. Üyeliğiniz tam olarak hangi tarihte bitiyor. Kredi kartı genelde değişmiyor, 69x12 şeklinde fakat kredi kartıyla alınmış bir paket varsa ve bunun bitmesine daha varsa, mahsup ediyorlar ve toplam ücretten düşüyorlar. Bana bu şekilde oldu 67x12 ye verdiler. Sizin konunuzda yanılıyor olabilirim.

• Yazın alt pakete düşürme olmadığı sürece hiç bir fiyat AVANTAJLI değil . Digiturk milletin ağzına bal çalmayı bilen bir kurum , sende burda 59tl ye 63tlye aldım diye sevin dur . Ah garibim ah 😞

• üyeliğim 2 aralıkta bitiyor son ayımdayım.İptal faksı çektim 4-5 gün oldu.Durmadan arıyorlar açmıyorum biraz yokuşa sürünce yaklaşıyorlar biraz daha son verilen teklif 762 tl kredi kartı 12 taksit aylık 63.5 tl.Galiba yarın buna evet derim..
  • 2 aralıkta bitiyor şampiyonlar paketim. Bayiye gidiyorum şimdi sporun yıldızı yanında ücretsiz kullandığım IQ kutumu devam ettiren bir teklif verirlerse kabul etcem yoksa iptal faksı çekip bekleyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cepcep34

2 aralıkta bitiyor şampiyonlar paketim. Bayiye gidiyorum şimdi sporun yıldızı yanında ücretsiz kullandığım IQ kutumu devam ettiren bir teklif verirlerse kabul etcem yoksa iptal faksı çekip bekleyeceğim.

Koca Pendik'te bayi yok. Kaynarca kapanmış Kartal'a taşınmış. İptal dilekçesini Pazartesi iş yerinden göndereceğim. Açıklama olarak ne yazdınız, belirtmemi gereken bir detay var mı? Yardımcı olabilir misiniz?

Az önce müşteri hizmetleriyle görüştüm. Gerçekten insanı çileden çıkartıyorlar.

• fiyatlar artik standart ,iptal birimi ile konussanizda ayni fiyatlar aliniyor,dilekce de ayni film dizi icin iptal faxi cekenlerde 41 tl ,iptal birimi ile konusanlarda ayni fiyat almis

• arkadaşlar...digitürk bayine giderek yüzyüze temsilci kadınla konuştum yayınlarınızda sansür aşırı şekilde gerçekleşiyomuş doğrumu diye sordum malesef rütük denilen gerici zihniyet nedeniyle filimlerin erotizim görüntülerini mozayikleyip göstermek zorundalarmış üzgünüm...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...digitürk bayine giderek yüzyüze temsilci kadınla konuştum yayınlarınızda sansür aşırı şekilde gerçekleşiyomuş doğrumu diye sordum malesef rütük denilen gerici zihniyet nedeniyle filimlerin erotizim görüntülerini mozayikleyip göstermek zorundalarmış üzgünüm...

😂😂😂😂

Bizde bunu merak ediyorduk 🤣🤣😂😂😂😂

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailkaya27

sagem iq plus cihazı nasıl arkdaslar. bugün kuracaklar ? herkese veriyorlar bu aralar

Digitürk alıyorsanız kesinlikle iq plus özelliklerinden faydalanmalısınız. İq dan çok plus özellikleri kullanılıyor çünkü. Ama cihaz biraz yavaş özellikle hafızası doldukça inanılmaz yavaşlayabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batu25 -- 12 Kasım 2017; 10:23:22 >
  • Benimde üyeligin 2 aralikda son buluyo.benim sorum benim kutum iq sagemcom 6101 bence iyi ama bu kutu baska yere götürdüğümde turksat tarama yapilamiyor.varmi bu ozellikde olan ve tursatda da kurulum yapılan receveir varmi istesem degistirirmi

• batu25 kullanıcısına yanıt
    kayit disinda ne ozelligi var

• Bana kayit yetiyo aga benin sikintim taşıyamiyorum

• 
Sayfa: önceki 790791792793794
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.