Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (712. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
48.416
Cevap
574
Favori
2.757.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 710711712713714
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yeni paket sistemine geçtiniz mi. tüm spor içeriği kağıt üstünde 99 lira olsa da kredi kart kampanyasıyla yeni üyeler bile 79 liradan satın alabiliyorlar. eski üyeler 59 a kadar düşüyor fiyatı
  • quote:

Orijinalden alıntı: baylan35

Henüz üye olmadıysan giriş yaparken daha uygun fiyat alma şansın yok. Ama Üye ol zaten eylüle kadar sprun yıldızı hediye veriliyor.İletişim izni de verirsen 1 ay daha ekliyor. Ondan sonra iptal faxı çek uygun teklif geliyor.

Ben öyle yaptım 1.5 aylık aboneyim ailenin yıldızına. 12*69 ve herkese verdikleri hediyeleri sundu kredi kartına.Kart olmadığı için faturalı devam ettirdim. İlk 6 ay 50 sonraki 6 ay 99 veya ilk 3 ay bedava sonraki 9 ay 99..Yani ilk üye olan için 12*79=948 tlden 50tl daha ucuza yanındaki hediyeler ve faturalı olarak almış oldum.

Faturalı abone olmakla kredi kartı ile abone olmak arasındaki avantaj / dezavantajlar nedir?
    Bir de 50 TL karınızı anlayamadım, nasıl oldu?

Üye olup iptal ettirdim derken, belirli bir süre deneme hakkınız mı var?

• quote:

Orijinalden alıntı: poison06

yeni paket sistemine geçtiniz mi. tüm spor içeriği kağıt üstünde 99 lira olsa da kredi kart kampanyasıyla yeni üyeler bile 79 liradan satın alabiliyorlar. eski üyeler 59 a kadar düşüyor fiyatı

Ödemeyi otamatik k.kart ile ödüyoruz

Babamın üzerine belki aramislardir akşam sorarım

Ben herşeyin açık olmasını istiyorum

Tüm kanallar yani

Kaç TL vermemiz lazım

Birde aradılarsa babamda kabul etsiyse nasıl olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EzBeRiMSiN67 E kullanıcısına yanıt
    Yok izleyemez netten acınca tv den kapanır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 aydır aile paketine tahahütlü üyeyim, fiyatlar düşünce spor paketine geri döneyim dedim. Hem bayi hem telefondaki müşteri hizmetleri 99 TL diyip kredi kartına 79 a iniyorlar. 59'u geçtim 69'a bile razıyım ama bir türlü inmediler, ne önerirsiniz ?

• PlayerX kullanıcısına yanıt
    İptal faksı çekin deneyin şansınızı

• ahmets_61 kullanıcısına yanıt
    Eutelsat abonesi olsanız da kutuyu başka bir yere götürdüğünüzde Lig TV izleyebilirsiniz. Fakat kanal araması yaptığınızda çok az kanal çıkar.

Dondurma işlemi yaptığınız da hiçbir kanalı izleyemezsiniz diye biliyorum. Sonuçta fatura ödemiyorsunuz. Ödeme yapmazsanız, hizmet de olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • reguse kullanıcısına yanıt
    Eutalsat yayını Türksat'a bağlasak lig tv izlenir mi ? Uydunun eutalsat dönmesi lazım değil mi

• sbjk kullanıcısına yanıt
    Değil hocam. Ben memlekete götürmüstüm kutuyu. Türksat bağlı olan uydu alıcısını çıkarıp, digitürk kutusunu taktım. Lig TV'yi HD olarak izledim geçen sene. Ama dediğim gibi 3-5 kanal çıkıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: sbjk

İptal faksı çekin deneyin şansınızı

Halihazırda taahütüm var, ceza öder miyim fakstan sonra ?

ahmets_61 kullanıcısına yanıt
    Dondurma yayın Yok sadece trt 1 var diğer kanallar açık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbjk -- 7 Ağustos 2017; 16:31:36 >
    Bak bu bilgiyi bilmiyordum peki hd miydi lig tv

• sbjk kullanıcısına yanıt
    Yanlış bilgi vermeyeyim ama HD olarak açıldı diye hatırlıyorum hocam...

• PlayerX kullanıcısına yanıt
    Ceza ödersin eğer anlaşamazsan ama ayın 3 üne kadar süren var çek faksı spor paketine geçmek istiyorum fiyatlar yüksek diye yaz teklif sunsunlar sana bakalım ne gelcek
    Baktın. Beğenmedin mi teklifi 3 Eylül'den önce dersin iptal işlemi iptal ediyorum devam eder üyeliğin

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    otomatik ödeme farklı birde kredi karttan toplu çekim oluyor siz aydan aya bankaya ödüyorsunuz
    yıldız dolu pakete geçersiniz tüm kanallar açık olsun istiyorsanız
    Bütün kanalları ise 3 Eylül'e kadar 45 lira kalan aylarda ise 129 liraya izleyebilirsiniz
    Taahhütsüz fiyatı 180 liradır
    babanızla da görüşün netleştirin durumunuzu ona göre tekrar görüşme isteyebilirsiniz
    3 eylüle kadar 45 yazsa da merkezden aranırsanız ekstra indirim sağlanır
    Aboneliği yeniletirsem bunu bir denileyim ben Türksat üzerinden kurulum yapıp bein spor hd mi oluyor bakıyım merak ettim 😀

• İptal faksı sonrası 69x12 lik teklif gelmişti kabul etmedim, üyeliğim iptal oldu. Bugün, bana teklif yapan temsilcinin tekrar araması için kayıt oluşturdum bir kaç saat sonra aradılar. Üyeliğiniz iptal oldu fakat size 4 ay ücretsiz 8 ay 99tl teklif verebilirim dedi, kabul ettim.

uydu alıcım Turksat'tı, eutelsat ve ıq plus kutu için ek ücret istedi bende almadım, yazın iki ay dondurmak veya en düşük pakete geçmek istediğimi söyledim onu da yapmadı.

8x99 = 792 tl ye uzatmış oldum.
  • gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    Açıklamalarda yine kredi kartı 79 yazıyor

Bunu araştırmak lazım 49 dan veriyorlar mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbjk -- 7 Ağustos 2017; 17:15:16 >
  • farukyil92 F kullanıcısına yanıt
    Yazın en alt paket seçenegi yapmadı mı ?
    Alan arkadaşlar var dedin mi ?

• 
Sayfa: önceki 710711712713714
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.