Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (700. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
48.507
Cevap
577
Favori
2.763.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
49. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 698699700701702
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    paket sistemi değişti tüm maçlar tek paket içinde
  • umut3513 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle haklısınız, servis benim evin karşısında buna rağmen kaç gündür 4k kutu için bekliyorum. Salı kesin dediler bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sbjk kullanıcısına yanıt
    Zamanınız varsa başka bir yüz yüze müşteri temsilcisi ile görüşün, mutlaka size daha uygun teklifler sunacaktır. Faturalı olarak 4 ay ücretsiz veya 6 ay %50 devam ediyormuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: sbjk

quote:

Orijinalden alıntı: entel84

69 liradan teklif sundular.3 ay film dizi ve 2 ay dondurma var kabul etsem mi acep?( Kredi kartsiz)

teklıf ayrıntısı nasıl ?

3 ay film dizi, 1 yil teknik servis,1 yil 1 film 1 dizi cocuk kanallari , tum belgesel kanalalri, iq decoder,mobil laptoptan izleme imkani ,tum futbol kanallari ,1 ay dondurma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi entel84 -- 4 Ağustos 2017; 15:16:38 >
  • 2 gün önce bayide kabul ettiğim 59x12 kampanyasının ödemesi için az önce aradılar, işlemi hallettik Axess kart ile.

Nisana kadar taahhütlü spor extra paketim olduğu için onu ücretten düştü, yani toplam 606 TL çekim yapıldı karttan.

İçerik olarak şunlar mevcut:

Sporun yıldızı paketi

Sagemcom IQ plus kutu

3 ay film kanalları açık

Mobil bein connect

Burada bilgi paylaşan ve yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ediyorum, bu konudan haberdar olmasak 948 TL kitlemeye çalışacaklardı...

• 59x12 teklifini alıp kullanmak istemeyen benimle iletişime geçebilirmi. Bende gönderdim iptal faxı da bana teklif sunmadılar kapattırdım :D
  • entel84 E kullanıcısına yanıt
    Fatura olarak mı gönderecekler her ay 69 tl teklif nasıl derken ödemeyi kastetmiştim dostum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • beyler benim 4k kutum vardı memnun değildim ama tahaüttüm vardı bu 59x12 paketine geçince kutunun tahaütünü iptal edip iq kutu verdiler bilginiz olsun bu tip sorunu olana bilgi olsun diye yazdım.
  • son kararım S kullanıcısına yanıt
    hocam sizde izmirdemisiniz yoksa :) benim bugündü randevu yine gelmediler :)
  • aliriza81 kullanıcısına yanıt
    Dilediğinyerde nin yeni adı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi beni aradılar 59*12 ay 3 ay film kanalları açık ve ücretsiz iq plus kutu karşılığında anlaştım

• Dizi paketini online işlemlerden kredi kartıyla yanlış üyeliğe aldım arayıp söyledim mırın kırın ediyorlar etmezlerse iptal kozumu kullanacağım.

• Geçen yıl N11den alıp 59*12den yararlanan olursa bana haber verebilir mi?

Keşke İzmir’de olsam hocam, İstanbul’dayım. Sosyal medyada çok şikayet var servis konusunda, bende anlamakta zorlanıyorum kutu bozulsa yandık kim bilir kaç gün yayın olmadan servis bekleyeceğiz?

• Spor paketi almak istiyoruz,sadece tek paket mi var eskiden taraftar paketi falan da vardı.

Fiyat 12*79 dan daha ucuza alamazmıyız.

• quote:

Orijinalden alıntı: sbjk

Fatura olarak mı gönderecekler her ay 69 tl teklif nasıl derken ödemeyi kastetmiştim dostum

Evet kredi karti yok

• entel84 E kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun değişik bir paket olmuş

Kocaeli izmit bayisi kapandı sırf şikayetten dolayı :) gebze bayisi ilgilenecek. 2 haftadır kutu değişimi yapılmadı. Beklemedeyim.
  • Lahmacun Küreği kullanıcısına yanıt
    Tek paket artık sporun yıldızı Teknosa paketi biraz daha ucuza geliyor herhalde forumda konu var oraya bakın

• mavibenim M kullanıcısına yanıt
    hocam birini referans gösterirseniz ilk ay fatura ödemiyorsunuz ayrıca. özelden yazarsınız bilgileri paylaşabilirim
  • 
Sayfa: önceki 698699700701702
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.